Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2013

Běh za břehem
Běh AC
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh Zámečku
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
Lesy Lesanky
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Bludovský kros
29. 09. 2013, 17.00
PERPO Bludov, Bludov, koupaliště Vlčí důl
9000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Křivohlávek TomášNový Malín199535.490.00
0.00
3.581     100.8293.60
2Chytil DavidVSK Uni Brno198736.090.20
0.00
4.01 1    99.8990.47
3Ženčák JaroslavTJ Šumperk196136.220.33
0.00
4.02   1  99.29102.64
4Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197737.151.26
1.06
4.08 2    96.8587.70
5Myslín Zdeněk197137.301.41
0.00
4.10  1   96.1591.58
6Odložil PetrHrabová197838.202.31
2.11
4.15 3    93.8583.86
7Kechrt TomášCyklo Polách & syn198139.093.20
3.00
4.21 4    91.5881.38
8Dostál JiříLiga 100 Olomouc196439.163.27
1.46
4.21  2   91.2692.34
9Kukula MarcelNový Malín197339.504.01
2.20
4.25  3   89.6983.20
10Fišnar JiříKouty nad Desnou197640.154.26
4.06
4.28 5    88.5479.46
11Souček JanŠumperk196540.324.43
3.02
4.30  4   87.7588.00
12Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk199540.404.51
4.51
4.312     87.3879.21
13Sporek MiroslavFagus195441.045.15
4.42
4.33   2  86.2896.58
14Bednarský JiříŠumperk196242.186.29
5.56
4.42   3  82.8685.83
15Bednarský VojtěchSK Morava Šumperk199742.196.30
6.30
4.423     82.8277.90
16Divišova KateřinaStříbrňáci199742.316.42
0.00
4.431     82.26100.77
17Sýkora JanParapety RS197842.406.51
6.31
4.44 6    81.8570.73
18Hecl MilošKVS Šumperk197642.426.53
6.33
4.44 7    81.7572.14
19Bartoš AntonínSKP Šumperk197342.497.00
5.19
4.45  5   81.4374.42
20Vorel MilanZábřeh197643.187.29
7.09
4.48 8    80.0970.32
21Bednarská VeronikaAtletika Šumperk199745.169.27
2.45
5.012     74.6594.36
22Miča PetrSDH Bratrušov197945.289.39
9.19
5.03 9    74.0962.25
23Kavrentzis KonstantinCannibals Baseball Šumperk198145.5210.03
9.43
5.05 10    72.9861.03
24Vozda JiříKVS Šumperk196146.1710.28
9.55
5.08   4  71.8376.13
25Křivohlávek PavelNový Malín197047.1011.21
9.40
5.14  6   69.3864.67
26Smolicha TomášNový Malín199547.5812.09
12.09
5.194     67.1757.50
27Procházková Sylva196949.4914.00
0.00
5.32  1   62.0580.17
28Smolicha JosefNový Malín195650.0614.17
13.44
5.34   5  61.2671.54
29Hejl JanProsport Šumperk195350.1314.24
0.00
5.34    1 60.9474.67
30Sadil MichalParapety RS197550.1414.25
14.05
5.34 11    60.8950.58
31Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195950.3814.49
14.16
5.37   6  59.7866.69
32Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk198455.1819.29
0.00
6.08 1    46.8656.49
33Čelovská KamilaDolní Studénky198457.0421.15
1.46
6.20 2    41.9751.94
34Krňávková EvaTrisk Olomouc -0Salon Zdena197560.3824.49
10.49
6.44  2   32.0946.74
35Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193664.4028.51
0.00
7.11     120.9268.15
36Dobeš MartinKVS Šumperk197669.3833.49
33.29
7.44 12    7.17-8.55