Chlapácký běh
2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014
2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004
2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994
1993|1992|1991

Závody ročníku 2013

Běh za břehem
Běh AC
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh Zámečku
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
Lesy Lesanky
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Šumperská hodinovka
09. 10. 2013, 16.30
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Žanda AdamAtletika Šumperk1991166000
0
3.36 1    102.1897.08
2Křivohlávek TomášNový Malín199516088512
0
3.431     99.0795.87
3Horvát PetrZábřeh199416024576
576
3.44 2    98.6794.42
4Žouželka LiborPostřelmov197815720880
880
3.49 3    96.7191.31
5Myslín Zdeněk1971152261374
0
3.56  1   93.3692.93
6Dostál JiříLiga 100 Olomouc1964151551445
71
3.57  2   92.8697.96
7Král MilanZábřeh1975150001600
1600
4.00 4    91.7588.18
8Kukula MarcelNový Malín1973149121688
314
4.01  3   91.1189.11
9Knápek LubomírLK Šumperk1959147181882
0
4.04   1  89.6899.12
10Filipiová EvaTJ Šumperk1986146831917
0
4.05 1    89.41100.36
11Sporek MiroslavFagus1954142752325
443
4.12   2  86.25100.52
12Dudešek MartinSKP Olomouc1975141852415
2415
4.13 5    85.5381.78
13Fleischman JanJan14.61967138162784
1410
4.20  4   82.4785.45
14Hloušková MarcelaSKP Šumperk1974136122988
0
4.24  1   80.7196.13
15Harapát AntonínVolejbal Rapotín1974135053095
3095
4.26 6    79.7776.70
16Bartoš AntonínSKP Šumperk1973135003100
1726
4.26  5   79.7277.50
17Voženílek MartinLibina1983133293271
3271
4.30 7    78.1871.81
18Kavrentzis KonstantinCannibals Baseball Šumperk1981132763324
3324
4.31 8    77.6971.31
19Sýkora JanParapety RS1978132003400
3400
4.32 9    76.9970.55
20Kamler RadomírŠtědrákova Lhota1959130183582
1700
4.36   3  75.2785.95
21Smolicha JosefNový Malín1956129803620
1738
4.37   4  74.9088.59
22Křivohlávek PavelNový Malín1970129263674
2300
4.38  6   74.3874.80
23Miča PetrSDH Bratrušov1979129253675
3675
4.38 10    74.3767.80
24Klučka ZdeněkŠumperk1976128873713
3713
4.39 11    74.0068.96
25Vozda JiříKVS Šumperk1961128123788
1906
4.40   5  73.2682.20
26Sýkora PetrŠumperk1984128123788
3788
4.40 12    73.2666.64
27Knápek MatějLK Šumperk1996127233877
3365
4.422     72.3870.27
28Hejl JanProsport Šumperk1953126903910
0
4.43    1 72.0589.11
29Sadil MichalParapety RS1975125924008
4008
4.45 13    71.0566.80
30Králová LadaSeverka Šumperk1987125184082
2165
4.47 2    70.2983.10
31Mannová JaroslavaAZ Ekotherm Šumperk1971123684232
1244
4.51  2   68.7188.47
32Květoň VladimírŠumperk1968123604240
2866
4.51  7   68.6370.98
33Žouželková JanaPostřelmov1977122704330
1342
4.53  3   67.6781.99
34Poláčková ŠarlotaVelké Losiny1996122654335
-815
4.534     67.6189.94
35Winkler VojtěchNový Malín1998121684432
3920
4.553     66.5668.77
36Drážný LadislavSK Pašerák Písařov1959120334567
2685
4.59   6  65.0676.63
37Drážná HelenaSK Pašerák Písařov1998114505150
0
5.141     58.1987.92
38Stejskal AntonínVíno Karabina1949113355265
1355
5.17    2 56.7580.71
39Pikal KarelKVS Námešť na Hané1949111635437
1527
5.22    3 54.5478.88
40Šindlerová MarcelaHrabišín1968110105590
2602
5.26  5   52.5277.84
41Stryková VlastaKVS Šumperk1976107055895
2907
5.36  6   48.3265.80
42Květoň DavidAsper Šumperk1998104306170
5658
5.454     44.3246.89