Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2013

Běh za břehem
Běh AC
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh Zámečku
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
Lesy Lesanky
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Hrabenovský kros
13. 10. 2013, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, lyžařský areál
10000 m, přespolní, intervalový start
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Mikula JanSeverka Šumperk199530.040.00
0.00
3.001     101.0696.81
2Žouželka LiborPostřelmov197830.270.23
0.00
3.02 1    99.8093.43
3Jílek DavidBikeSport Mohelnice198730.390.35
0.12
3.03 2    99.1492.73
4Myslín Zdeněk197131.131.09
0.00
3.07  1   97.2895.76
5Doležal MilanHoral Šumperk197231.351.31
0.22
3.09  2   96.0793.78
6Šrámek JaromírKVS Šumperk195831.571.53
0.00
3.11   1  94.86103.64
7Macek JanHS Jeseníky198032.001.56
1.33
3.12 3    94.7088.00
8Urban RostislavSKI Team Šumperk197332.162.12
1.03
3.13  3   93.8290.69
9Hubáček PavelSporton Šumperk197632.202.16
1.53
3.14 4    93.6088.18
10Dostál JiříLiga 100 Olomouc196432.272.23
1.14
3.14  4   93.2297.22
11Fišnar JiříKouty nad Desnou197632.412.37
2.14
3.16 5    92.4586.95
12Srovnal OtakarLoko Zábřeh197532.422.38
2.15
3.16 6    92.3987.65
13Maixner JaroslavSK Valašské království198833.022.58
2.35
3.18 7    91.3084.39
14Souček JanŠumperk196533.253.21
2.12
3.20  5   90.0493.31
15Hecl MilošKVS Šumperk197633.393.35
3.12
3.21 8    89.2783.57
16Kukula MarcelNový Malín197334.114.07
2.58
3.25  6   87.5184.21
17Bednarský VojtěchSK Morava Šumperk199734.364.32
4.32
3.272     86.1484.68
18Sporek MiroslavFagus195434.454.41
2.48
3.28   2  85.6598.91
19Pur VáclavŠumperk195534.564.52
2.59
3.29   3  85.0597.45
20Vorel MilanZábřeh197635.045.00
4.37
3.30 9    84.6178.67
21Klučka ZdeněkŠumperk197635.475.43
5.20
3.34 10    82.2576.22
22Bartoš AntonínSKP Šumperk197335.595.55
4.46
3.35  7   81.5978.09
23Miča PetrSDH Bratrušov197936.166.12
5.49
3.37 11    80.6673.07
24Sýkora JanParapety RS197836.246.20
5.57
3.38 12    80.2272.60
25Březina VojtěchDecathlon198637.217.17
6.54
3.44 13    77.0969.28
26Křivohlávek PavelNový Malín197037.397.35
6.26
3.45  8   76.1175.23
27Smolicha JosefNový Malín195638.478.43
6.50
3.52   4  72.3885.09
28Květoň VladimírŠumperk196839.369.32
8.23
3.57  9   69.6970.62
29Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195939.429.38
7.45
3.58   5  69.3679.25
30Batěk MiroslavHrabišín195439.539.49
7.56
3.59   6  68.7683.98
31Knápek MatějLK Šumperk199641.2911.25
11.25
4.083     63.4959.71
32Krčová MartinaHoral Šumperk197241.3711.33
0.00
4.09  1   63.0581.41
33Srovnal OtakarLoko Zábřeh194243.0613.02
0.00
4.18     158.1789.75
34Čelovská KamilaDolní Studénky198443.3513.31
0.00
4.21 1    56.5869.40
35Březina VladimírDecathlon195844.0213.58
12.05
4.24   7  55.1067.24
36Komárková EvaSKP Šumperk195844.2014.16
0.00
4.26   1  54.1188.64
37Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk198444.4514.41
1.10
4.28 2    52.7465.90
38Stejskal AntonínVíno Karabina194946.1216.08
0.00
4.37    1 47.9772.02
39Krňávková EvaTrisk Olomouc -0Salon Zdena197547.0016.56
5.23
4.42  2   45.3462.80
40Drážná HelenaSK Pašerák Písařov199848.2118.17
0.00
4.501     40.9072.90
41Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193650.0319.59
6.57
5.00     235.3082.11
42Felklová JarmilaSalón Zdena196052.2522.21
8.05
5.14   2  27.5165.72