Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2014

Běh za břehem
Běh AC
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh Zámečku
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Kolem Skalky
04. 06. 2014, 17.00
SOŠ Šumperk - Jan Sýkora, Šumperk - areál SOŠ, Zemědělská 3
6650 m / převýšení 187 m / hromadný start, 2 kola, přespolní běh, louky, zpevěné cesty
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Křivohlávek TomášNový Malín199524.220.00
0.00
3.39 1    100.7597.86
2Kostecký JanTJ Šumperk199124.360.14
0.14
3.41 2    99.8095.89
3Halama JakubKVS Šumperk197924.410.19
0.19
3.42 3    99.4695.53
4Kostecký TomášTJ Šumperk199725.060.44
0.00
3.461     97.7697.37
5Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk199525.150.53
0.53
3.47 4    97.1594.19
6Bernard Mikulᚊumperk199825.541.32
0.48
3.532     94.5095.60
7Král VáclavSeverka Šumperk198226.352.13
2.13
3.59 5    91.7287.49
8Myslín Zdeněk197127.102.48
0.00
4.05  1   89.3491.09
9Klusoň JanDolní Újezd ČHS198427.223.00
3.00
4.06 6    88.5384.18
10Jílek OndřejKVS Šumperk199927.393.17
2.33
4.093     87.3790.59
11Švorčík PetrIscarex Česká Třebová197628.013.39
3.39
4.12 7    85.8883.61
12Smolicha TomášNový Malín199528.073.45
3.45
4.13 8    85.4782.20
13Málek JiříKosteljinak. cz198228.234.01
4.01
4.16 9    84.3979.87
14Filipiová EvaTJ Šumperk198628.354.13
0.00
4.17 1    83.5796.38
15Mikulka JosefŠumperk194928.434.21
0.00
4.19    1 83.03104.77
16Fistr MiroslavŠumperk196828.514.29
1.41
4.20  2   82.4886.93
17Dostál MartinBludov199729.104.48
4.04
4.234     81.1980.72
18Dostál JiříLiga 100 Olomouc196429.144.52
0.00
4.23   1  80.9288.90
19Pospíšil MiroslavSkiAlp Jeseníky197829.255.03
5.03
4.25 10    80.1876.06
20Jílek JakubKVS Šumperk199229.325.10
5.10
4.26 11    79.7075.01
21Fišnar JiříKouty nad Desnou197629.375.15
5.15
4.27 12    79.3676.98
22Souček JanŠumperk196529.485.26
2.38
4.28  3   78.6285.87
23Minář MartinNový Malín198830.035.41
5.41
4.31 13    77.6072.82
24Bartoš AntonínSKP Šumperk197330.065.44
2.56
4.31  4   77.3977.55
25Voženílek MartinLibina198330.215.59
5.59
4.33 14    76.3771.55
26Dušková LenkaIscarex Česká Třebová198030.396.17
2.04
4.36 2    75.1588.90
27Hecl MilošKVS Šumperk197630.446.22
6.22
4.37 15    74.8172.33
28Sadil JiříBludov200130.456.23
5.39
4.375     74.7586.86
29Winkler VojtěchAtletika Šumperk199830.476.25
5.41
4.376     74.6175.92
30Novotný Tomᚊumperk197530.496.27
6.27
4.38 16    74.4772.89
31Bednarská VeronikaAtletika Šumperk199730.566.34
0.00
4.391     74.0096.59
32Opravil PavelKVS Šumperk197531.247.02
7.02
4.43 17    72.1070.49
33Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196831.317.09
4.21
4.44  5   71.6276.49
34Sporek MiroslavFagus195431.417.19
2.58
4.45    2 70.9489.54
35Suchý ZdeněkProgressum.cz198431.447.22
7.22
4.46 18    70.7465.69
36Pumprla RostislavPartners198531.467.24
7.24
4.46 19    70.6065.55
37Matoušek MatějKVS Šumperk200032.147.52
7.08
4.507     68.7075.99
38Křivohlávek PavelNový Malín197032.298.07
5.19
4.53  6   67.6870.77
39Květoň VladimírŠumperk196832.488.26
5.38
4.55  7   66.4071.41
40Králová LadaSeverka Šumperk198732.518.29
4.16
4.56 3    66.1980.93
41Šrámek JaromírKVS Šumperk195833.128.50
3.58
4.59   2  64.7780.01
42Sadil MichalParapety RS197533.279.05
9.05
5.01 20    63.7562.03
43Smolicha JosefNový Malín195633.369.14
4.22
5.03   3  63.1480.72
44Kamler RadomírŠtědrákova Lhota195934.2210.00
5.08
5.10   4  60.0174.65
45Peňaz JakubNový Malín199934.3110.09
9.25
5.118     59.4063.44
46Krčová MartinaKVS Šumperk197234.3610.14
0.00
5.12  1   59.0681.78
47Šána JanSkiKlub Šumperk196834.3710.15
7.27
5.12  8   59.0064.28
48Hejl JanProsport Šumperk195334.5110.29
6.08
5.14    3 58.0479.73
49Jirásková EvaSalon Zdena196434.5110.29
0.00
5.14   1  58.0488.97
50Batěk MiroslavHrabišín195435.1010.48
6.27
5.17    4 56.7577.40
51Štábl RomanKVS Šumperk197535.1310.51
10.51
5.17 21    56.5554.69
52Křivohlávková TerezaNový Malín199935.2511.03
4.29
5.192     55.7487.42
53Diev Ivan198137.0212.40
12.40
5.34 22    49.1543.26
54Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195937.1112.49
7.57
5.35   5  48.5464.43
55Strelcová Lenka198437.1112.49
8.36
5.35 4    48.5465.20
56Konrád JosefHoral Šumperk197837.1312.51
12.51
5.35 23    48.4043.19
57Krč MatějKVS Šumperk200137.3113.09
12.25
5.389     47.1861.96
58Stryková VlastaKVS Šumperk197637.5313.31
3.17
5.41  2   45.6966.26
59Srovnal OtakarLoko Zábřeh194237.5813.36
0.00
5.42     145.3584.03
60Drážná HelenaSK Pašerák Písařov199838.5914.37
8.03
5.513     41.2172.96
61Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice193941.1316.51
3.15
6.11     232.1179.03