Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2014
Běh za břehemBěh ACKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh ZámečkuBěh MarkovicouJarní kros PísařovaNa BaštuPůlmaraton údolím Moravské Sázavy
Kolem SkalkyLesy LesankyBěh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademieBludovský krosŠumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskády
Hrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh salónu Zdena
05. 10. 2014, 10.00
Salon Zdena - Zdenka Tonová, Ruda nad Moravou - budova bývalé ZŠ
8120 m / převýšení 205 m / hromadný start, lesní běh, cesty, pěšiny
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Žanda AdamTJ Šumperk199130.570.00
0.00
3.48 1    
2Timko MartinGymnázium TJ Šumperk199431.500.53
0.53
3.55 2    
3Chytil DavidVSK Uni Brno198731.591.02
1.02
3.56 3    
4Kostecký JanTJ Šumperk199132.101.13
1.13
3.57 4    
5Ženčák JaroslavTJ Šumperk196132.151.18
0.00
3.58   1  
6Horvát PetrZábřeh199432.461.49
1.49
4.02 5    
7Kostecký TomášTJ Šumperk199733.152.18
0.00
4.051     
8Bernard Mikulᚊumperk199833.202.23
0.05
4.062     
9Kostecký JanPars Nova196534.163.19
0.00
4.13  1   
10Myslín Zdeněk197135.054.08
0.49
4.19  2   
11Hromek VítAtletika Šumperk199735.194.22
2.04
4.203     
12Divišova KateřinaStříbrňáci199735.204.23
0.00
4.211     
13Kašpařík TomášPřerov197535.264.29
4.29
4.21 6    
14Tempír FrantišekSokol Štíty194936.045.07
0.00
4.26    1 
15Mikulka JosefŠumperk194936.105.13
0.06
4.27    2 
16Blaha MilanOknoPlast Šumperk197736.205.23
5.23
4.28 7    
17Hubáček PavelSporton Šumperk197636.415.44
5.44
4.31 8    
18Voženílek MartinLibina198336.485.51
5.51
4.31 9    
19Gebr MilanGebříci Zábřeh195436.555.58
0.51
4.32    3 
20Sporek JakubDesná Vest198237.016.04
6.04
4.33 10    
21Knápek LubomírLK Šumperk195937.026.05
4.47
4.33   2  
22Směšný PavelCredo Team196837.096.12
2.53
4.34  3   
23Souček JanŠumperk196537.216.24
3.05
4.35  4   
24Kukula MarcelNový Malín197337.356.38
3.19
4.37  5   
25Sporek MiroslavFagus195437.466.49
1.42
4.39    4 
26Fistr MiroslavŠumperk196837.516.54
3.35
4.39  6   
27Pucherna PetrTAP Praha198038.267.29
7.29
4.43 11    
28Hecl MilošKVS Šumperk197638.377.40
7.40
4.45 12    
29Bartoš AntonínSKP Šumperk197339.088.11
4.52
4.49  7   
30Hloušková MarcelaSKP Šumperk197439.198.22
0.00
4.50  1   
31Miča PetrSDH Bratrušov197940.079.10
9.10
4.56 13    
32Mazák LukášSokol Hrabenov198640.239.26
9.26
4.58 14    
33Pumprla RostislavPartners198540.349.37
9.37
4.59 15    
34Klučka ZdeněkŠumperk197640.459.48
9.48
5.01 16    
35Bednarská VeronikaAtletika Šumperk199741.0110.04
5.41
5.032     
36Vozda JiříKVS Šumperk196142.1011.13
9.55
5.11   3  
37Klepek MartinBratislava197242.1711.20
8.01
5.12  8   
38Hejl JanProsport Šumperk195342.1911.22
6.15
5.12    5 
39Přikryl ZdeněkSPŠ a VOŠ Šumperk198142.2011.23
11.23
5.12 17    
40Batěk MiroslavHrabišín195442.5812.01
6.54
5.17    6 
41Květoň VladimírŠumperk196843.5913.02
9.43
5.25  9   
42Hrubá MartinaKVS Šumperk197245.0514.08
5.46
5.33  2   
43Smolicha JosefNový Malín195645.0514.08
12.50
5.33   4  
44Rozsíval AloisKVS Šumperk196345.1514.18
13.00
5.34   5  
45Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195945.3114.34
13.16
5.36   6  
46Krňávková EvaTrisk Olomouc197546.0715.10
6.48
5.40  3   
47Janů IvaŠumperk198146.3615.39
0.00
5.44 1    
48Stryková VlastaKVS Šumperk197648.1117.14
8.52
5.56  4   
49Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice193948.2917.32
0.00
5.58     1
50Srovnal OtakarLoko Zábřeh194249.0318.06
0.34
6.02     2
51Rozsívalová HelenaKVS Šumperk197057.4226.45
23.26
7.06  10