Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2015

Běh za břehem
Běh na Račici
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Jarní kros Písařova
Běh Markovicou
Na Baštu
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Kros gymnázia
08. 04. 2015, 17.00
Gymnázium Šumperk - Květoslav Vykydal, Šumperk - areál na Vyhlídce (býv. ODPM)
6430 m / převýšení 176 m / hromadný start, 2 kola, lesní běh, rovinatý profil
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Žanda AdamTJ Šumperk199123.590.00
0.00
3.43 1    
2Křivohlávek TomášNový Malín199524.160.17
0.17
3.46 2    
3Kechrt TomášCyklo Polách & syn198124.510.52
0.52
3.51 3    
4Bernard Mikulᚊumperk199824.560.57
0.00
3.521     
5Bednarský VojtěchTNF Bike team199725.011.02
0.05
3.532     
6Jílek DavidZábřeh198725.481.49
1.49
4.00 4    
7Paloncý PavelKVS Šumperk198426.052.06
2.06
4.03 5    
8Jílek OndřejKVS Šumperk199926.152.16
1.19
4.043     
9Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197726.252.26
2.26
4.06 6    
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh197526.332.34
0.00
4.07  1   
11Petruš LubomírŠumperk199026.412.42
2.42
4.08 7    
12Saňák MartinSK Damasport Šumperk197826.522.53
2.53
4.10 8    
13Patterman PavelKVS Šumperk197327.163.17
0.43
4.14  2   
14Myslín Zdeněk197127.263.27
0.53
4.15  3   
15Štolc OndřejGymnázium Šumperk199627.333.34
3.34
4.17 9    
16Filipiová EvaTJ Šumperk198627.483.49
0.00
4.19 1    
17Smolicha TomášNový Malín199528.034.04
4.04
4.21 10    
18Klimeš MichalHS Jeseníky196328.114.12
0.00
4.22   1  
19Muller JonášKVS Šumperk199928.184.19
3.22
4.244     
20Seidenglanz MarekSeverka Šumperk197428.224.23
1.49
4.24  4   
21Jílek MartinŠumperk196928.304.31
1.57
4.25  5   
22Fišnar JiříKouty nad Desnou197628.384.39
4.39
4.27 11    
23Jecu Mikulᚊumperk197328.414.42
2.08
4.27  6   
24Jílek JakubKVS Šumperk199228.424.43
4.43
4.27 12    
25Kodl JanLa Viva travel199328.494.50
4.50
4.28 13    
26Kukula MarcelNový Malín197328.514.52
2.18
4.29  7   
27Souček JanSeverka Šumperk196528.564.57
0.45
4.29   2  
28Sýkora PetrSK Severka198428.595.00
5.00
4.30 14    
29Sporek MiroslavLoučná195429.005.01
0.00
4.30    1 
30Hecl MilošKVS Šumperk197629.055.06
5.06
4.31 15    
31Bartoš AntonínSKP Šumperk197329.095.10
2.36
4.32  8   
32Hubáček PavelSporton Šumperk197629.355.36
5.36
4.36 16    
33Bachroň DavidŠumperk198629.505.51
5.51
4.38 17    
34Pumprla RostislavSK Salith Sumtex198530.056.06
6.06
4.40 18    
35Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196830.286.29
3.55
4.44  9   
36Sadil JiříBludov200130.316.32
5.35
4.445     
37Harapát AntonínVolejbal Rapotín197430.326.33
3.59
4.44  10   
38Konrád JosefŠumperk197830.576.58
6.58
4.48 19    
39Mazák LukášSokol Hrabenov198631.147.15
7.15
4.51 20    
40Hloušková MarcelaSKP Šumperk197431.187.19
0.00
4.52  1   
41Procházka LiborLibina198732.488.49
8.49
5.06 21    
42Křivohlávek PavelNový Malín197032.498.50
6.16
5.06  11   
43Pražák RostislavAtletika Šumperk197332.558.56
6.22
5.07  12   
44Hejtmánek JiříSkiAlp Jeseníky196933.219.22
6.48
5.11  13   
45Divišová AliceŠumperk197133.249.25
2.06
5.11  2   
46Smolicha JosefNový Malín195633.479.48
5.36
5.15   3  
47Gieselová IvaSKP Šumperk200434.0610.07
0.00
5.181     
48Hejl JanBehej Šumperk195334.0610.07
5.06
5.18    2 
49Vozda JiříKVS Šumperk196134.1910.20
6.08
5.20   4  
50Jirásková EvaSalon Zdena196434.3710.38
0.00
5.23   1  
51Přibyl JosefPostřelmov198234.3710.38
10.38
5.23 22    
52Batěk MiroslavHrabišín195434.4210.43
5.42
5.23    3 
53Sadil MichalParapety RS197535.1211.13
8.39
5.28  14   
54Štábl RomanKVS Šumperk197535.2011.21
8.47
5.29  15   
55Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195935.2811.29
7.17
5.30   5  
56Krňávková EvaTrisk Olomouc197535.5211.53
4.34
5.34  3   
57Stryková VlastaKVS Šumperk197636.5612.57
5.38
5.44  4   
58Vícencová PavlaSK Pašerák199739.2215.23
5.16
6.072     
59Pazourová TereziaFit Aerobic Šumperk197039.2915.30
8.11
6.08  5   
60Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199039.5015.51
12.02
6.11 2    
61Drážná HelenaSK Pašerák Písařov199839.5815.59
5.52
6.123     
62Srovnal OtakarLoko Zábřeh194240.2216.23
0.00
6.16     1
63Vykydalová BlankaTJ Šumperk195641.2517.26
6.48
6.26   2  
64Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk198441.5717.58
14.09
6.31 3    
65Kopecká BoženaVikýřovice197043.2019.21
12.02
6.44  6   
66Krobotová PavlaSK Pašerák Písařov195143.4119.42
9.35
6.474     
67Strapková LucieŠumperk197843.5419.55
12.36
6.49  7   
68Drlíková VlaďkaŠumperk197647.4123.42
16.23
7.24  8   
69Lisa OttoOrrero Litovel195950.0026.01
21.49
7.46   6  
70Eggenová MarieZábřeh195252.1028.11
17.33
8.06   3