Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2015

Běh za břehem
Běh na Račici
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Jarní kros Písařova
Běh Markovicou
Na Baštu
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Na Baštu
20. 05. 2015, 17.00
Horal Šumperk - Zdeněk Janů, Králec - mateřská škola
8000 m / převýšení 250 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Bednarský VojtěchTNF Bike team199731.090.00
0.00
3.531     
2Křivohlávek TomášNový Malín199532.141.05
0.00
4.01 1    
3Jílek OndřejKVS Šumperk199932.331.24
1.24
4.042     
4Jílek DavidZábřeh198732.481.39
0.34
4.06 2    
5Král VáclavSeverka Šumperk198233.021.53
0.48
4.07 3    
6Žouželka LiborAtletika Zábřeh197833.122.03
0.58
4.09 4    
7Brzobohatý PavelTJ Šumperk197233.562.47
0.00
4.14  1   
8Klusoň JanŠumperk198434.193.10
2.05
4.17 5    
9Srovnal OtakarLoko Zábřeh197534.303.21
0.34
4.18  2   
10Šrámek OndřejKVS Šumperk199934.353.26
3.26
4.193     
11Seidenglanz MarekSeverka Šumperk197434.473.38
0.51
4.20  3   
12Smolicha TomášNový Malín199534.583.49
2.44
4.22 6    
13Patterman PavelKVS Šumperk197335.224.13
1.26
4.25  4   
14Planička JiříLitovel198835.314.22
3.17
4.26 7    
15Planičková LenkaLitovel199135.364.27
0.00
4.27 1    
16Muller JonášKVS Šumperk199935.384.29
4.29
4.274     
17Stryk MartinKVS Šumperk197535.464.37
1.50
4.28  5   
18Myslín Zdeněk197135.514.42
1.55
4.28  6   
19Minář MartinNový Malín198835.524.43
3.38
4.29 8    
20Filipiová EvaTJ Šumperk198635.544.45
0.18
4.29 2    
21Fišnar JiříKouty nad Desnou197636.125.03
3.58
4.31 9    
22Jílek JakubKVS Šumperk199236.145.05
4.00
4.31 10    
23Rajnošek ZdeněkŠumperk198536.165.07
2.20
4.32  11   
24Knápek LubomírLK Šumperk195936.185.09
0.00
4.32   1  
25Hecl MilošKVS Šumperk197636.375.28
4.23
4.34 12    
26Souček JanSeverka Šumperk196536.445.35
0.26
4.35   2  
27Kukula MarcelNový Malín197336.565.47
3.00
4.37  7   
28Pumprla RostislavSK Salith Sumtex198537.126.03
4.58
4.39 13    
29Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196737.196.10
3.23
4.39  8   
30Šrámek JaromírKVS Šumperk195837.466.37
1.28
4.43   3  
31Piňáz JakubNový Malín199937.536.44
6.44
4.445     
32Janda MarekNový Malín199637.566.47
5.42
4.44 14    
33Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196837.586.49
4.02
4.44  9   
34Sporek MiroslavLoučná195438.036.54
0.00
4.45    1 
35Genčur RomanTwo Boys Team198738.317.22
6.17
4.48 15    
36Hloušková MarcelaSKP Šumperk197438.457.36
0.00
4.50  1   
37Minář PatrikNový Malín200138.537.44
7.44
4.516     
38Matoušek MatějKVS Šumperk200138.567.47
7.47
4.527     
39Mazák LukášSokol Hrabenov198639.138.04
6.59
4.54 16    
40Miča PetrSDH Bratrušov197939.178.08
7.03
4.54 17    
41Sýkora JanParapety RS197839.308.21
7.16
4.56 18    
42Novotný Tomᚊumperk197539.388.29
5.42
4.57  10   
43Dostál JiříLiga 100 Olomouc196439.448.35
3.26
4.58   4  
44Křivohlávek PavelNový Malín197040.088.59
6.12
5.01  11   
45Mondek MatějKrálec199940.309.21
9.21
5.038     
46Bednarský JiříŠumperk196240.509.41
4.32
5.06   5  
47Smolicha JosefNový Malín195641.3610.27
5.18
5.12   6  
48Květoň VladimírKVS Šumperk196841.5010.41
7.54
5.13  12   
49Janů IvaŠumperk198142.1811.09
6.42
5.17 3    
50Žouželková JanaSKP Šumperk197742.3011.21
3.45
5.18  2   
51Divišová AliceŠumperk197143.1112.02
4.26
5.23  3   
52Vozda JiříKVS Šumperk196143.1612.07
6.58
5.24   7  
53Krčová MartinaKVS Šumperk197243.4412.35
4.59
5.28  4   
54Přibyl JosefPostřelmov198244.0112.52
11.47
5.30 19    
55Skopal RadimKrálec199844.1113.02
13.02
5.319     
56Štábl RomanKVS Šumperk197545.2714.18
11.31
5.40  13   
57Diviš MiroslavStříbrňáci197245.5214.43
11.56
5.44  14   
58Hejl JanBehej Šumperk195347.1416.05
9.11
5.54    2 
59Krňávková EvaTrisk Olomouc197547.1716.08
8.32
5.54  5   
60Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195948.3217.23
12.14
6.04   8  
61Lisa OttoOrrero Litovel195948.4017.31
12.22
6.05   9  
62Berková KatarínaŠumperk198148.4417.35
13.08
6.05 4    
63Stejskal AntonínVíno Karabina194949.3718.28
11.34
6.12    3 
64Drážná HelenaSK Pašerák Písařov199849.4318.34
0.00
6.121     
65Pazourová TereziaFit Aerobic Šumperk197050.2519.16
11.40
6.18  6   
66Stryková VlastaKVS Šumperk197650.3119.22
11.46
6.18  7   
67Srovnal OtakarLoko Zábřeh194250.4419.35
0.00
6.20     1
68Vícencová PavlaSK Pašerák199752.2021.11
2.37
6.322     
69Krobotová PavlaSK Pašerák Písařov195154.5723.48
5.14
6.523     
70Tonová ZdeňkaSalón Zdena195855.1624.07
0.00
6.54   1  
71Brtníčková MiroslavaKrálec196260.0028.51
4.44
7.30   2