Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2015

Běh za břehem
Běh na Račici
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Jarní kros Písařova
Běh Markovicou
Na Baštu
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Běh salónu Zdena
04. 10. 2015, 10.00
Salon Zdena - Zdenka Tonová, Ruda nad Moravou - budova bývalé ZŠ
8120 m / převýšení 205 m / hromadný start, lesní běh, cesty, pěšiny
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Kostecký JanTJ Šumperk199131.500.00
0.00
3.55 1    
2Křivohlávek TomášNový Malín199531.530.03
0.03
3.55 2    
3Ženčák JaroslavTJ Šumperk196132.220.32
0.00
3.59   1  
4Kechrt TomášCyklo Polách & syn198132.501.00
1.00
4.02 3    
5Horvát PetrZábřeh199434.152.25
2.25
4.13 4    
6Myslín Zdeněk197135.263.36
0.00
4.21  1   
7Knápek LubomírLK Šumperk195935.283.38
3.06
4.22   2  
8Šrámek JaromírKVS Šumperk195835.363.46
3.14
4.23   3  
9Maixner JaroslavSK Valašské království198836.014.11
4.11
4.26 5    
10Pumprla RostislavSK Salith Sumtex198536.224.32
4.32
4.28 6    
11Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196836.444.54
1.18
4.31  2   
12Souček JanSeverka Šumperk196536.535.03
4.31
4.32   4  
13Hubáček PavelSporton Šumperk197637.465.56
5.56
4.39 7    
14Dostál JiříLiga 100 Olomouc196438.056.15
5.43
4.41   5  
15Hecl MilošKVS Šumperk197638.216.31
6.31
4.43 8    
16Vepřek JarmilHostice198838.446.54
6.54
4.46 9    
17Sporek MiroslavLoučná195439.017.11
0.00
4.48    1 
18Hloušková MarcelaSKP Šumperk197439.147.24
0.00
4.49  1   
19Křivohlávek PavelNový Malín197039.237.33
3.57
4.51  3   
20Bartoš AntonínSKP Šumperk197339.337.43
4.07
4.52  4   
21Vykoukal JiříVikýřovice197639.578.07
8.07
4.55 10    
22Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196840.078.17
4.41
4.56  5   
23Miča PetrSDH Bratrušov197940.178.27
8.27
4.57 11    
24Krňávková EvaTrisk Olomouc197540.388.48
1.24
5.00  2   
25Janů IvaŠumperk198141.129.22
0.00
5.04 1    
26Harapát AntonínVolejbal Rapotín197441.139.23
5.47
5.04  6   
27Smolicha JosefNový Malín195641.299.39
9.07
5.06   6  
28Květoň VladimírKVS Šumperk196842.0710.17
6.41
5.11  7   
29Tichý ViktorHoral Šumperk197142.0710.17
6.41
5.11  8   
30Přikryl ZdeněkKapelo Noa198142.2610.36
10.36
5.13 12    
31Divišová AliceŠumperk197142.4110.51
3.27
5.15  3   
32Felkl LuděkŠumperk196043.0411.14
10.42
5.18   7  
33Mazák LukášSokol Hrabenov198643.3211.42
11.42
5.21 13    
34Hejl JanBehej Šumperk195343.4511.55
4.44
5.23    2 
35Batěk MiroslavHrabišín195443.5612.06
4.55
5.24    3 
36Březinová MarieLKT80 Šumperk199144.0612.16
2.54
5.25 2    
37Štýbnarová RadkaDřevocentrum Vikýřovice198645.0213.12
3.50
5.32 3    
38Mitvalský Tomáš196245.1713.27
12.55
5.34   8  
39Rozsíval AloisKVS Šumperk196345.5514.05
13.33
5.39   9  
40Jirásková EvaSalon Zdena196446.0514.15
0.00
5.40   1  
41Krčová MartinaKVS Šumperk197247.2315.33
8.09
5.50  4   
42Vykydalová BlankaTJ Šumperk195647.4615.56
1.41
5.52   2  
43Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195947.5616.06
15.34
5.54   10  
44Srovnal OtakarLoko Zábřeh194248.3516.45
0.00
5.58     1
45Březina VladimírDecathlon195850.2918.39
18.07
6.13   11  
46Stryková VlastaKVS Šumperk197650.3018.40
11.16
6.13  5   
47Pazourová TereziaFit Aerobic Šumperk197051.0219.12
11.48
6.17  6   
48Králová HanaZábřeh197751.0619.16
11.52
6.17  7   
49Drážná HelenaSK Pašerák Písařov199851.2119.31
0.00
6.191     
50Dobeš MartinKVS Šumperk197659.5528.05
28.05
7.22 14