Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2015

Běh za břehem
Běh na Račici
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Jarní kros Písařova
Běh Markovicou
Na Baštu
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Šumperská hodinovka
07. 10. 2015, 16.30
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Žanda AdamTJ Šumperk1991167200
0
3.35 1    
2Sikora OndřejAtletika Zábřeh197716054666
666
3.44 2    
3Žouželka LiborAtletika Zábřeh197815791929
929
3.47 3    
4Brzobohatý PavelTJ Šumperk1972154681252
0
3.52  1   
5Filipiová EvaTJ Šumperk1986152481472
0
3.56 1    
6Kavrentzis KonstantinCyklo Polách & syn1981150381682
1682
3.59 4    
7Klimeš MichalHS Jeseníky1963149941726
0
4.00   1  
8Šrámek JaromírKVS Šumperk1958148571863
137
4.02   2  
9Smolicha TomášNový Malín1995148361884
1884
4.02 5    
10Knápek LubomírLK Šumperk1959147751945
219
4.03   3  
11Zákravský MichalŠumperk1974144502270
1018
4.09  2   
12Hecl MilošKVS Šumperk1976142962424
2424
4.11 6    
13Vortel OndřejČervenka1987142752445
2445
4.12 7    
14Bachroň DavidŠumperk1986142122508
2508
4.13 8    
15Pumprla RostislavSK Salith Sumtex1985141212599
2599
4.14 9    
16Kukula MarcelNový Malín1973140892631
1379
4.15  3   
17Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk1967140242696
1444
4.16  4   
18Souček JanSeverka Šumperk1965140202700
974
4.16   4  
19Hauška JanŠumperk1971138122908
1656
4.20  5   
20Jecu Mikulᚊumperk1973138002920
1668
4.20  6   
21Bednář PetrZábřeh1980136503070
3070
4.23 10    
22Sýkora JanParapety RS1978136053115
3115
4.24 11    
23Křivohlávek PavelNový Malín1970135783142
1890
4.25  7   
24Sporek MiroslavLoučná1954135753145
0
4.25    1 
25Hubáček PavelSporton Šumperk1976135303190
3190
4.26 12    
26Laurov PeterŽarnovica1987135133207
3207
4.26 13    
27Harapát AntonínVolejbal Rapotín1974133203400
2148
4.30  8   
28Hloušková MarcelaSKP Šumperk1974132833437
0
4.31  1   
29Bartoš AntonínSKP Šumperk1973132483472
2220
4.31  9   
30Fleischman JanJesusforyou1967132323488
2236
4.32  10   
31Miča PetrSDH Bratrušov1979131933527
3527
4.32 14    
32Král LiborAZ Ekotherm Šumperk1968131603560
2308
4.33  11   
33Krňávková EvaTrisk Olomouc1975130773643
206
4.35  2   
34Přibyl JosefPostřelmov1982129233797
3797
4.38 15    
35Smolicha JosefNový Malín1956127753945
2219
4.41   5  
36Janů IvaŠumperk1981126954025
2553
4.43 2    
37Lisa OttoOrrero Litovel1959126254095
2369
4.45   6  
38Vondruška BohuslavTemenice1963124004320
2594
4.50   7  
39Žouželková JanaSKP Šumperk1977121804540
1103
4.55  3   
40Jirásková EvaSalon Zdena1964118404880
0
5.04   1  
41Kamler RadomírŠtědrákova Lhota1959118104910
3184
5.04   8  
42Vozda JiříKVS Šumperk1961117904930
3204
5.05   9  
43Jílková AnnaAtletika Šumperk1998114005320
0
5.151     
44Drážný LadislavSK Pašerák Písařov1959113225398
3672
5.17   10  
45Březina ZdeněkSalix Chromeč1961111325588
3862
5.23   11  
46Srovnal OtakarLoko Zábřeh1942111105610
0
5.24     1
47Berková KatarínaŠumperk1981110355685
4213
5.26 3    
48Rozsívalová Anežka1997109055815
495
5.302     
49Kašpar JiříOrrero1953107006020
2875
5.36    2 
50Pazourová TereziaFit Aerobic Šumperk1970106736047
2610
5.37  4   
51Vícencová PavlaSK Pašerák1997103226398
1078
5.483     
52Drážná HelenaSK Pašerák Písařov1998103156405
1085
5.494     
53Tonová ZdeňkaSalón Zdena1958100306690
1810
5.58   2