Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2015

Běh za břehem
Běh na Račici
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Jarní kros Písařova
Běh Markovicou
Na Baštu
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Hrabenovský kros
11. 10. 2015, 10.00
Sokol Hrabenov - Lukáš Mazák, Hrabenov - lyžařský areál
7470 m / převýšení 200 m / intervalový start, lesní běh, cesty, pěšiny, louky
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Kechrt TomášCyklo Polách & syn198129.540.00
0.00
4.00 1    
2Žouželka LiborAtletika Zábřeh197830.390.45
0.45
4.06 2    
3Saňák MartinSK Damasport Šumperk197831.081.14
1.14
4.10 3    
4Vošický PavelDama sport Šumperk197531.161.22
0.00
4.11  1   
5Knápek LubomírLK Šumperk195931.572.03
0.00
4.16   1  
6Doubrava MarekKolšov197432.042.10
0.48
4.17  2   
7Smolicha TomášNový Malín199532.102.16
2.16
4.18 4    
8Myslín Zdeněk197132.172.23
1.01
4.19  3   
9Rajnošek ZdeněkŠumperk198532.212.27
1.05
4.19  5   
10Klimeš MichalHS Jeseníky196332.432.49
0.46
4.22   2  
11Vogel MichalŠumperk197632.563.02
3.02
4.24 6    
12Srovnal OtakarLoko Zábřeh197533.003.06
1.44
4.25  4   
13Bachroň DavidŠumperk198633.103.16
3.16
4.26 7    
14Pumprla RostislavSK Salith Sumtex198533.163.22
3.22
4.27 8    
15Hubáček PavelSporton Šumperk197633.163.22
3.22
4.27 9    
16Souček JanSeverka Šumperk196533.213.27
1.24
4.27   3  
17Kukula MarcelNový Malín197334.104.16
2.54
4.34  5   
18Březina VojtěchDecathlon198634.284.34
4.34
4.36 10    
19Zákravský MichalŠumperk197434.585.04
3.42
4.40  6   
20Miča PetrSDH Bratrušov197935.095.15
5.15
4.42 11    
21Genčur RomanTwo Boys Team198735.145.20
5.20
4.42 12    
22Vykoukal JiříVikýřovice197635.375.43
5.43
4.46 13    
23Sporek MiroslavLoučná195435.445.50
0.00
4.47    1 
24Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196835.586.04
4.42
4.48  7   
25Wittman Edmund197136.366.42
5.20
4.53  8   
26Mazák LukášSokol Hrabenov198636.526.58
6.58
4.56 14    
27Smolicha JosefNový Malín195637.257.31
5.28
5.00   4  
28Janů IvaŠumperk198137.317.37
0.00
5.01 1    
29Krňávková EvaTrisk Olomouc197537.507.56
0.00
5.03  1   
30Tichý ViktorHoral Šumperk197138.058.11
6.49
5.05  9   
31Vondruška BohuslavTemenice196338.498.55
6.52
5.11   5  
32Batěk MiroslavHrabišín195439.079.13
3.23
5.14    2 
33Felkl LuděkŠumperk196039.279.33
7.30
5.16   6  
34Květoň VladimírKVS Šumperk196839.399.45
8.23
5.18  10   
35Hejl JanBehej Šumperk195339.5610.02
4.12
5.20    3 
36Žouželková JanaSKP Šumperk197740.1710.23
2.27
5.23  2   
37Knápek MatějLK Šumperk199640.3810.44
10.44
5.26 15    
38Vozda JiříKVS Šumperk196141.0711.13
9.10
5.30   7  
39Rozsíval AloisKVS Šumperk196342.1212.18
10.15
5.38   8  
40Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195942.4012.46
10.43
5.42   9  
41Srovnal OtakarLoko Zábřeh194242.4912.55
0.00
5.43     1
42Feitová RomanaMohelnice197443.2213.28
5.32
5.48  3   
43Vykydalová BlankaTJ Šumperk195643.5514.01
0.00
5.52   1  
44Kunderová MichaelaDolní Studénky199344.0414.10
6.33
5.53 2    
45Berková KatarínaŠumperk198144.4614.52
7.15
5.59 3    
46Čelovská KamilaDolní Studénky198444.5014.56
7.19
6.00 4    
47Bachroňová PetraŠumperk198745.3815.44
8.07
6.06 5    
48Březina ZdeněkSalix Chromeč196147.1217.18
15.15
6.19   10  
49Tonová ZdeňkaSalón Zdena195847.4417.50
3.49
6.23   2  
50Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk198447.5017.56
10.19
6.24 6    
51Pazourová TereziaFit Aerobic Šumperk197051.1821.24
13.28
6.52  4