Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2016

Běh za břehem
Běh na Račici
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Kros obchodní akademie
28. 09. 2016, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, Šumperk, hájenka pod Senovou
5000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Bednarský VojtěchTNF Bike team199717.270.00
0.00
3.29 1    
2Žanda AdamTJ Šumperk199117.330.06
0.06
3.30 2    
3Kostecký JanTJ Šumperk199118.060.39
0.39
3.37 3    
4Bernard Mikulᚊumperk199818.070.40
0.00
3.371     
5Jílek OndřejKVS Šumperk199918.080.41
0.01
3.372     
6Horvát PetrZábřeh199418.351.08
1.08
3.43 4    
7Dedek AlešSK Přerov197518.421.15
0.00
3.44  1   
8Timko MartinAtletika Šumperk199418.531.26
1.26
3.46 5    
9Muller JonášKVS Šumperk199918.551.28
0.48
3.473     
10Macek JanHS Jeseníky198019.041.37
1.37
3.48 6    
11Polách RostislavDama sport Šumperk197519.432.16
1.01
3.56  2   
12Janů LiborŠumperk197819.492.22
2.22
3.57 7    
13Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197719.562.29
2.29
3.59 8    
14Minář PatrikNový Malín200120.072.40
2.00
4.014     
15Matoušek MatějKVS Šumperk200120.132.46
2.06
4.025     
16Žouželka TomášZábřeh197620.172.50
1.35
4.03  3   
17Frydrych TomášZábřeh197720.232.56
2.56
4.04 9    
18Patterman PavelKVS Šumperk197320.283.01
1.46
4.05  4   
19Pumprla RostislavSK Salith Sumtex198520.363.09
3.09
4.07 10    
20Filipiová EvaTJ Šumperk198620.443.17
0.00
4.08 1    
21Janů MilanZábřeh199820.463.19
2.39
4.096     
22Smolicha TomášNový Malín199520.483.21
3.21
4.09 11    
23Scheuer JanActivity Lanškroun196620.523.25
0.00
4.10   1  
24Šrámek OndřejKVS Šumperk199920.593.32
2.52
4.117     
25Knápek LubomírLK Šumperk195921.023.35
0.10
4.12   2  
26Hauška JanŠumperk197121.143.47
2.32
4.14  5   
27Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196721.274.00
2.45
4.17  6   
28Pecha LadislavRovensko198821.344.07
4.07
4.18 12    
29Sadil JiříParapety RS200121.354.08
3.28
4.198     
30Šimek VladimírDOLS Šumperk197521.404.13
2.58
4.20  7   
31Matyášová JanaDolní Dobrouč196521.444.17
0.00
4.20   1  
32Vepřek MartinKolšov199021.514.24
4.24
4.22 13    
33Souček JanSeverka Šumperk196521.534.26
1.01
4.22   3  
34Šrámek JaromírKVS Šumperk195821.564.29
1.04
4.23   4  
35Zákravský MichalŠumperk197422.004.33
3.18
4.24  8   
36Novotný Tomᚊumperk197522.054.38
3.23
4.25  9   
37Jílek JakubKVS Šumperk199222.174.50
4.50
4.27 14    
38Dostál JiříLiga 100 Olomouc196422.295.02
1.37
4.29   5  
39Pospíšil MiroslavKDU ČSL Loučná197822.365.09
5.09
4.31 15    
40Vondruška BohuslavŠumperk196323.005.33
2.08
4.36   6  
41Hecl MilošKVS Šumperk197623.165.49
4.34
4.39  10   
42Janů IvaŠumperk198123.376.10
0.00
4.43  1   
43Harapát AntonínVolejbal Rapotín197423.516.24
5.09
4.46  11   
44Křivohlávek PavelNový Malín197024.096.42
5.27
4.49  12   
45Matějová LucieBludov200124.307.03
0.00
4.541     
46Vozda JiříKVS Šumperk196124.377.10
3.45
4.55   7  
47Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197724.417.14
1.04
4.56  2   
48Halama Tomáš199924.527.25
6.45
4.589     
49Krňávková EvaTrisk Olomouc -0Salon Zdena197524.597.32
1.22
4.59  3   
50Štábl AdamKVS Šumperk200425.017.34
6.54
5.0010     
51Šašinka PavelŠumperk197125.067.39
6.24
5.01  13   
52Minář JosefNový Malín197025.147.47
6.32
5.02  14   
53Štábl RomanKVS Šumperk197525.187.51
6.36
5.03  15   
54Batěk MiroslavHrabišín195425.247.57
0.00
5.04    1 
55Kabourek TomášSKP Šumperk197725.388.11
8.11
5.07 16    
56Vaňková HelenaŠumperk198525.418.14
4.57
5.08 2    
57Kratochvíl MiroslavVikýřovice196625.508.23
4.58
5.10   8  
58Šimková MarkétaNový Malín197726.138.46
2.36
5.14  4   
59Hromják JiříŠumperk196726.399.12
7.57
5.19  16   
60Ottová LenkaOttlens197026.549.27
3.17
5.22  5   
61Hejl JanBehej Šumperk195327.109.43
1.46
5.26    2 
62Mazák LukášSokol Hrabenov198627.3310.06
10.06
5.30 17    
63Rýznar MartinPostřelmov198628.0610.39
10.39
5.37 18    
64Kašpar JiříOrrero Tři Dvory195328.1810.51
2.54
5.39    3 
65Lounová MarkétaŠumperk197628.2410.57
4.47
5.40  6   
66Habigerová RadkaKVS Šumperk199528.3411.07
7.50
5.42 3    
67Berková KatarínaŠumperk198128.4311.16
5.06
5.44  7   
68Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195629.2912.02
7.45
5.53   2  
69Srovnal OtakarLoko Zábřeh194231.0113.34
0.00
6.12     1
70Stryková VlastaKVS Šumperk197632.0614.39
8.29
6.25  8   
71Tonová ZdeňkaSalón Zdena195832.1514.48
10.31
6.27   3  
72Novotná KateřinaBludov195133.3816.11
9.08
6.432