Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2017

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Běh na Senovou
06. 09. 2017,
SKI Team Šumperk, Šumperk, Bludovská ulice
3890 m, běh do vrchu
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Bednarský VojtěchTNF Bike team199717.410.00
0.00
4.32 1    
2Jílek OndřejKVS Šumperk199917.490.08
0.00
4.341     
3Horvát PetrZábřeh199417.590.18
0.18
4.37 2    
4Žanda AdamTJ Šumperk199119.071.26
1.26
4.54 3    
5Petruš LubomírAZ Ekotherm199019.321.51
1.51
5.01 4    
6Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197719.462.05
0.00
5.04  1   
7Pumprla RostislavSK Salith Sumtex198520.072.26
2.26
5.10 5    
8Minář PatrikNový Malín200120.162.35
2.27
5.122     
9Vošický PavelDama sport Šumperk197520.202.39
0.34
5.13  2   
10Janů Libor197820.222.41
2.41
5.14 6    
11Macek JanHS Jeseníky198020.342.53
2.53
5.17 7    
12Bernard Mikulᚊumperk199821.023.21
3.21
5.24 8    
13Rajnošek ZdeněkŠumperk198521.163.35
3.35
5.28 9    
14Srovnal OtakarLoko Zábřeh197521.333.52
1.47
5.32  3   
15Patterman PavelKVS Šumperk197321.444.03
1.58
5.35  4   
16Saňák MartinKolski.cz197821.494.08
4.08
5.36 10    
17Šrámek OndřejKVS Šumperk199922.114.30
4.22
5.423     
18Hecl MilošKVS Šumperk197622.274.46
2.41
5.46  5   
19Dudešek MartinSKP Šumperk197522.294.48
2.43
5.46  6   
20Filipiová EvaTJ Šumperk198622.314.50
0.00
5.47 1    
21Vepřek MartinKolšov199022.364.55
4.55
5.48 11    
22Havlas PetrŠumperk198022.435.02
5.02
5.50 12    
23Šrámek JaromírKVS Šumperk195822.495.08
0.00
5.51   1  
24Urban RostislavSKI Team Šumperk197323.025.21
3.16
5.55  7   
25Hloušková MarcelaSKP Šumperk197423.155.34
0.00
5.58  1   
26Hecl FrantišekKVS Šumperk200223.165.35
5.27
5.584     
27Rozsíval AloisKVS Šumperk199123.426.01
6.01
6.05 13    
28Jendrišák MilanSKP Šumperk198223.506.09
6.09
6.07 14    
29Vondruška BohuslavŠumperk196323.536.12
1.04
6.08   2  
30Schlemmerová MarkétaTJ Šumperk197423.536.12
4.07
6.08  2   
31Bartoš AntonínSKP Šumperk197323.566.15
4.10
6.09  8   
32Sporek MiroslavFagus195424.066.25
0.00
6.11    1 
33Sedláček JiříŠumperk197924.116.30
6.30
6.13 15    
34Miča PetrSDH Bratrušov197924.136.32
6.32
6.13 16    
35Křivohlávek PavelNový Malín197024.406.59
4.54
6.20  9   
36Bednarská VeronikaAtletika Šumperk199724.477.06
2.16
6.22 3    
37Šmíd FrantišekSTF Šumperk196025.167.35
2.27
6.29   3  
38Doležal JaromírPřeklady Hrochová197425.207.39
5.34
6.30  10   
39Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196825.217.40
5.35
6.31  11   
40Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196825.227.41
5.36
6.31  12   
41Šimek VladimírDOLS Šumperk197525.438.02
5.57
6.36  13   
42Konrád JosefHoral Šumperk197825.448.03
8.03
6.36 17    
43Pražák RostislavAtletika Šumperk197325.488.07
6.02
6.37  14   
44Harapát AntonínVolejbal Rapotín197425.508.09
6.04
6.38  15   
45Štábl AdamKVS Šumperk200426.008.19
8.11
6.415     
46Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197726.028.21
2.47
6.41  2   
47Kabourek TomášSKP Šumperk197726.158.34
6.29
6.44  16   
48Harapát RadimTriatlon Šumperk197826.268.45
8.45
6.47 18    
49Mazák LukášSokol Hrabenov198626.449.03
9.03
6.52 19    
50Štábl RomanKVS Šumperk197526.509.09
7.04
6.53  17   
51Jirásková EvaMaratonstav Úpice196427.009.19
0.00
6.56   1  
52Smolicha JosefNový Malín195627.049.23
2.58
6.57    2 
53Kesslerová SylvaOlšany197527.219.40
4.06
7.01  3   
54Květoň VladimírKVS Šumperk196827.359.54
7.49
7.05  18   
55Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov198627.379.56
9.56
7.05 20    
56Krčová MartinaKVS Šumperk197228.3010.49
5.15
7.19  4   
57Stryková VlastaKVS Šumperk197628.4411.03
5.29
7.23  5   
58Paloncý PavelKVS Šumperk196329.3411.53
6.45
7.36   4  
59Habigerová RadkaKVS Šumperk199529.4612.05
7.15
7.39 4    
60Berková KatarínaAtletika Šumperk198131.4514.04
8.30
8.09  6   
61Srovnal OtakarLoko Zábřeh194231.5314.12
0.00
8.11     1
62Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195632.4415.03
5.44
8.24   2  
63Vojáčková BlankaNový Malín196134.1516.34
7.15
8.48   3  
64Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199034.2816.47
11.57
8.51 5    
65Tonová ZdeňkaSalón Zdena195834.5117.10
7.51
8.57   4  
66Čížková BeátaŠumperk198642.0224.21
19.31
10.48 6