Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2018

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Štědrý běh
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Běh Balatonem
28. 03. 2018, 17.00
Luboš Bláha a Atletika Zábřeh, Hněvkov - u hřiště
11700 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášNový Malín199542.590.00
0.00
3.40 1    
2Jílek OndřejKVS Šumperk199944.321.33
1.33
3.48 2    
3Borák MartinVikýřovice 12199045.272.28
2.28
3.53 3    
4Bednarský VáclavKolovna200147.334.34
0.00
4.031     
5Halama JakubKVS Šumperk197947.514.52
4.52
4.05 4    
6Procházka MarekTJ Šumperk197448.155.16
0.00
4.07  1   
7Hýbl JaroslavDimpex Kosov199348.485.49
5.49
4.10 5    
8Voženílek MartinLibina198348.565.57
5.57
4.10 6    
9Kašpařík TomášSK Přerov197549.376.38
1.22
4.14  2   
10Moskva RomanPasivity Žamberk197550.037.04
1.48
4.16  3   
11Matoušek MatějKVS Šumperk200150.057.06
2.32
4.162     
12Brzobohatý PavelTJ Šumperk197250.147.15
1.59
4.17  4   
13Málek JiříŠumperk198250.177.18
7.18
4.17 7    
14Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198550.427.43
7.43
4.20 8    
15Scheuer JanActivity Lanškroun196651.128.13
0.00
4.22   1  
16Motl LiborHella198451.138.14
8.14
4.22 9    
17Šilberský MartinLitovel198851.318.32
8.32
4.24 10    
18Rajnošek ZdeněkŠumperk198551.438.44
8.44
4.25 11    
19Březina VojtěchČeská Třebová198652.179.18
9.18
4.28 12    
20Hecl MilošKVS Šumperk197652.449.45
4.29
4.30  5   
21Dušková LenkaIscarex Česká Třebová198053.0410.05
0.00
4.32  1   
22Greschner LubošMagnus Orienteering197853.1910.20
5.04
4.33  6   
23Veselý RadekŠumperk198853.2310.24
10.24
4.33 13    
24Pustina PavelTým Běhej Jeseníky198553.2810.29
10.29
4.34 14    
25Přemyslovský JanŠumperk198553.4910.50
10.50
4.35 15    
26Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196754.0811.09
2.56
4.37   2  
27Holec RadekBikeSport team Mohelnice199954.3311.34
11.34
4.39 16    
28Bartoš AntonínSKP Šumperk197355.0912.10
6.54
4.42  7   
29Dudešek MartinFortex Ski Moravský Beroun197555.2412.25
7.09
4.44  8   
30Sedláček JiříŠumperk197955.5112.52
12.52
4.46 17    
31Giesel LiborSKP Šumperk197356.0913.10
7.54
4.47  9   
32Knápek JanKK Club199056.1213.13
-2.0-3
4.48 18    
33Švorčík PetrIscarex Česká Třebová197656.2713.28
8.12
4.49  10   
34Kessler JiříŠtědrý Běh197356.3613.37
8.21
4.50  11   
35Planička RobertBikesport Mohelnice197656.4113.42
8.26
4.50  12   
36Lolek MichalTJ Sokol Troubelice198857.0714.08
14.08
4.52 19    
37Hloušková MarcelaSKP Šumperk197457.2114.22
4.17
4.54  2   
38Kukula MarcelStaviva Emko197357.3214.33
9.17
4.55  13   
39Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196857.3914.40
6.27
4.55   3  
40Trojáková MartinaExtreme Obstacle Runners199058.1515.16
0.00
4.58 1    
41Vepřek MartinKolšov199058.1515.16
15.16
4.58 20    
42Sporek MiroslavLoučná195458.2015.21
0.00
4.59    1 
43Belobrad IvanPasivity Žamberk196658.3915.40
7.27
5.00   4  
44Zahálka TomášDOLS Šumperk197858.4315.44
10.28
5.01  14   
45Kříž Tomᚊumperk198358.5215.53
15.53
5.01 21    
46Rousek JiříRun for lupus198559.0716.08
16.08
5.03 22    
47Kabourek TomášSKP Šumperk197759.3416.35
11.19
5.05  15   
48Janů MarekRovensko197559.4116.42
11.26
5.06  16   
49Mazák LukášSokol Hrabenov198660.0417.05
17.05
5.08 23    
50Šmíd FrantišekSTF Šumperk196060.1017.11
8.58
5.08   5  
51Ozorovský KarolAtletika Zábřeh197660.1317.14
11.58
5.08  17   
52Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196460.1417.15
9.02
5.08   6  
53Tvarůžka TomášKroměříž197260.2717.28
12.12
5.10  18   
54Křížová TerezaŠumperk198760.3117.32
2.16
5.10 2    
55Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko197460.3517.36
12.20
5.10  19   
56Zemene JakubShort Bike Academy Opletal200360.4517.46
13.12
5.113     
57Kroul JosefKVS Šumperk200161.1118.12
13.38
5.134     
58Kamlar MarekSRTG Šumperk197961.1518.16
18.16
5.14 24    
59Pecha LadislavRockplast Rovensko198862.0019.01
19.01
5.17 25    
60Horníček MojmírBohdíkov197662.0319.04
13.48
5.18  20   
61Žižlavský JakubDívčí Sen198962.0519.06
19.06
5.18 26    
62Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197562.1119.12
9.07
5.18  3   
63Smolicha JosefNový Malín195662.3519.36
4.15
5.20    2 
64Květoň VladimírKVS Šumperk196863.0020.01
11.48
5.23   7  
65Tylová ŽanetaBludov197463.2120.22
10.17
5.24  4   
66Komárek VítZábřeh198164.1921.20
21.20
5.29 27    
67Šimek VladimírDOLS Šumperk197565.3522.36
17.20
5.36  21   
68Hlavinková MartinaZábřeh198665.4922.50
7.34
5.37 3    
69Vondruška BohuslavŠumperk196366.3323.34
15.21
5.41   8  
70Švorčík VáclavSvébohov200166.3523.36
19.02
5.415     
71Šimková MarkétaDOLS Šumperk197767.4924.50
14.45
5.47  5   
72Pernica JosefZábřeh197967.5024.51
24.51
5.47 28    
73Krčová MartinaKVS Šumperk197269.2326.24
16.19
5.55  6   
74Jirásková EvaMaratonstav Úpice196471.3828.39
0.00
6.07   1  
75Kulhaj VáclavBludov198772.0429.05
29.05
6.09 29    
76Koutný JiříZábřeh198672.0629.07
29.07
6.09 30    
77Válek RadimZábřeh198173.1430.15
30.15
6.15 31    
78Verner JanBohuslavice199976.0433.05
33.05
6.30 32    
79Berková KatarínaAtletika Šumperk198176.1533.16
23.11
6.31  7   
80Rattay JaroslavZábřeh200176.3833.39
29.05
6.326     
81Vojáčková BlankaNový Malín196177.3134.32
5.53
6.37   2  
82Fichar LukášJedlí199277.5534.56
34.56
6.39 33    
83Pur TomášBohuslavice199879.5136.52
36.52
6.49 34    
84Žalio MarkétaZábřeh200280.3537.36
0.00
6.531     
85Mikšíková PetraV12 Team197681.5438.55
28.50
7.00  8   
86Šíp JiříZábřeh194896.3653.37
0.00
8.15     1