Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2018

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Štědrý běh
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Kros gymnázia
04. 04. 2018, 17.00
Gymnázium Šumperk - Květoslav Vykydal, Šumperk - areál na Vyhlídce (býv. ODPM)
6430 m / převýšení 176 m / hromadný start, 2 kola, lesní běh, rovinatý profil
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Kostecký JanTJ Šumperk199123.490.00
0.00
3.42 1    102.26100.37
2Jílek OndřejKVS Šumperk199924.020.13
0.13
3.44 2    101.37100.44
3Bednarský VáclavKolovna200125.151.26
0.00
3.551     96.3797.93
4Tomanek DanielKVS Šumperk197425.381.49
0.00
3.59  1   94.8099.19
5Ristovský JanGymnázium Šumperk200025.421.53
0.27
3.592     94.5394.59
6Voženílek MartinLibina198326.122.23
2.23
4.04 3    92.4890.40
7Procházka MarekTJ Šumperk197426.172.28
0.39
4.05  2   92.1396.61
8Hýbl JaroslavDimpex Kosov199326.252.36
2.36
4.06 4    91.5989.50
9Moskva RomanPasivity Žamberk197526.332.44
0.55
4.07  3   91.0494.79
10Směšný JanV12 Team199126.342.45
2.45
4.07 5    90.9788.87
11Matoušek MatějKVS Šumperk200126.422.53
1.27
4.093     90.4292.08
12Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198526.472.58
2.58
4.09 6    90.0887.96
13Málek JiříŠumperk198227.293.40
3.40
4.16 7    87.2185.59
14Brzobohatý PavelTJ Šumperk197227.313.42
1.53
4.16  4   87.0793.40
15Kašpařík TomášSK Přerov197527.383.49
2.00
4.17  5   86.5990.54
16Šilberský MartinLitovel198827.453.56
3.56
4.18 8    86.1183.92
17Šrámek OndřejKVS Šumperk199927.483.59
3.59
4.19 9    85.9184.89
18Janů Libor197827.494.00
2.11
4.19  6   85.8487.40
19Patterman PavelKVS Šumperk197327.554.06
2.17
4.20  7   85.4391.03
20Šváb MarekTJ Šumperk200128.014.12
2.46
4.214     85.0286.78
21Hecl MilošKVS Šumperk197628.054.16
2.27
4.22  8   84.7587.89
22Brückner MiroslavHoral Šumperk197928.124.23
4.23
4.23 10    84.2785.03
23Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh199328.174.28
4.28
4.23 11    83.9381.69
24Hecl FrantišekKVS Šumperk200228.184.29
3.03
4.245     83.8687.26
25Sadil JiříParapety RS200128.344.45
3.19
4.266     82.7684.55
26Dudešek MartinFortex Ski Moravský Beroun197528.404.51
3.02
4.27  9   82.3586.43
27Motl LiborHella198428.535.04
5.04
4.29 12    81.4679.18
28Veselý RadekŠumperk198829.005.11
5.11
4.30 13    80.9878.69
29Pustina PavelTým Běhej Jeseníky198529.015.12
5.12
4.30 14    80.9278.62
30Scheuer JanActivity Lanškroun196629.025.13
0.00
4.30   1  80.8592.70
31Patterman ProkopKVS Šumperk200329.035.14
3.48
4.317     80.7886.43
32Knápek LubomírLK Šumperk195929.045.15
0.02
4.31   2  80.7198.91
33Planička RobertBikesport Mohelnice197629.145.25
3.36
4.32  10   80.0383.36
34Bartoš AntonínSKP Šumperk197329.215.32
3.43
4.33  11   79.5585.38
35Ženčák Jakub198829.305.41
5.41
4.35 15    78.9376.60
36Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196729.405.51
0.38
4.36   3  78.2589.50
37Krč MatějKVS Šumperk200129.536.04
4.38
4.388     77.3679.25
38Kessler JiříŠtědrý Běh197330.026.13
4.24
4.40  12   76.7482.73
39Žouželka TomášZábřeh197630.086.19
4.30
4.41  13   76.3379.74
40Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200330.226.33
5.07
4.439     75.3881.27
41Sedláček JiříŠumperk197930.236.34
6.34
4.43 16    75.3176.11
42Dobeš VojtěchGymnázium Šumperk200130.336.44
5.18
4.4510     74.6299.05
43Giesel LiborSKP Šumperk197330.406.51
5.02
4.46  14   74.1580.29
44Blaháček MatějPekárna Vašíček Zábřeh200230.446.55
5.29
4.4611     73.8777.57
45Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí195330.497.00
0.00
4.47    1 73.5398.98
46Hloušková MarcelaSKP Šumperk197430.517.02
0.00
4.47  1   73.3997.51
47Křivohlávek PavelNový Malín197031.017.12
5.23
4.49  15   72.7181.69
48Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196831.067.17
2.04
4.50   4  72.3783.15
49Kamlar MarekSRTG Šumperk197931.167.27
7.27
4.51 17    71.6872.48
50Kříž Tomᚊumperk198331.177.28
7.28
4.51 18    71.6169.14
51Pecha LadislavRockplast Rovensko198831.217.32
7.32
4.52 19    71.3468.86
52Sýkora JanParapety RS197831.237.34
5.45
4.52  16   71.2072.90
53Sporek MiroslavLoučná195431.317.42
0.42
4.54    2 70.6695.63
54Souček JanKVS Šumperk196531.457.56
2.43
4.56   5  69.7083.64
55Kabourek TomášSKP Šumperk197731.578.08
6.19
4.58  17   68.8871.58
56Lolek MichalTJ Sokol Troubelice198832.018.12
8.12
4.58 20    68.6066.07
57Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko197432.048.15
6.26
4.59  18   68.4073.88
58Harapát AntonínVolejbal Rapotín197432.058.16
6.27
4.59  19   68.3373.81
59Belobrad IvanPasivity Žamberk196632.108.21
3.08
5.00   6  67.9981.13
60Trundová MarkétaGymnázium Šumperk199932.178.28
0.00
5.01 1    67.5187.47
61Grulich OndřejKVS Šumperk200132.248.35
7.09
5.0212     67.0392.91
62Kukula MarcelStaviva Emko197332.288.39
6.50
5.02  20   66.7673.25
63Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196432.348.45
3.32
5.03   7  66.3581.62
64Štábl AdamKVS Šumperk200432.388.49
7.23
5.0413     66.0775.90
65Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196832.398.50
3.37
5.04   8  66.0177.36
66Drábková VeronikaSRTG Šumperk199632.418.52
0.24
5.04 2    65.8782.94
67Vepřek MartinKolšov199032.418.52
8.52
5.04 21    65.8763.28
68Křížová TerezaŠumperk198732.458.56
0.28
5.05 3    65.6082.66
69Cigánek MichalRapotín197832.529.03
7.14
5.06  21   65.1266.91
70Žižlavský JakubDívčí Sen198933.029.13
9.13
5.08 22    64.4361.82
71Smolicha TomášNový Malín199533.039.14
9.14
5.08 23    64.3661.75
72Konrád JosefHoral Šumperk197833.109.21
7.32
5.09  22   63.8965.72
73Horníček MojmírBohdíkov197633.189.29
7.40
5.10  23   63.3467.12
74Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197533.229.33
2.31
5.11  2   63.0688.24
75Smolicha JosefNový Malín195633.249.35
2.35
5.11    3 62.9387.19
76Kuchtíková AnnaGymnázium Šumperk200133.459.56
0.00
5.141     61.4988.45
77Matějová LucieGymnázium Šumperk200133.5510.06
0.10
5.162     60.8187.89
78Šimek VladimírDOLS Šumperk197533.5910.10
8.21
5.17  24   60.5365.37
79Květoň VladimírKVS Šumperk196834.0110.12
4.59
5.17   9  60.4072.21
80Daňková VladěnaŠumperk198134.1210.23
3.21
5.19  3   59.6479.74
81Mazák LukášSokol Hrabenov198634.4310.54
10.54
5.23 24    57.5254.78
82Vondruška BohuslavŠumperk196335.1411.25
6.12
5.28   10  55.4073.04
83Šimková MarkétaDOLS Šumperk197735.3111.42
4.40
5.31  4   54.2479.04
84Bednarský JiříŠumperk196235.5012.01
6.48
5.34   11  52.9472.00
85Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov198635.5812.09
12.09
5.35 25    52.3949.55
86Petrišče LucieGymnázium Šumperk200136.0512.16
2.20
5.3614     51.9280.78
87Vozda JiříKVS Šumperk196136.1412.25
7.12
5.38   12  51.3071.72
88Jirásková EvaMaratonstav Úpice196436.3312.44
0.00
5.41   1  50.0089.22
89Horová AnnaGymnázium Šumperk200136.5013.01
3.05
5.4315     48.8478.27
90Vepřek VlastimilLesnice196337.3913.50
8.37
5.51   13  45.4964.33
91Stryková VlastaKVS Šumperk197637.5614.07
7.05
5.53  5   44.3271.86
92Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199038.4814.59
6.31
6.02 4    40.7760.98
93Holeček StanislavHare Krišna Jeseník195539.3615.47
8.47
6.09    4 37.4867.53
94Mikšíková PetraV12 Team197639.4615.57
8.55
6.11  6   36.8065.72
95Berková KatarínaAtletika Šumperk198141.4117.52
10.50
6.28  7   28.9353.38
96Vojáčková BlankaNový Malín196142.4318.54
6.10
6.38   2  24.6974.37
97Srovnal OtakarLoko Zábřeh194243.1619.27
0.00
6.43     122.4476.32
98Smolichová JanaRun for lupus197145.0021.11
14.09
6.59  8   15.3254.43
99Tonová ZdeňkaSalón Zdena195848.2224.33
0.00
7.31    1 1.5062.17