Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2018

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Štědrý běh
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Běh na Krásném
25. 04. 2018, 17.00
SOŠ Šumperk - Zdena Králová, Krásné - vodní nádrž
9370 m / převýšení 310 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Bednarský VojtěchTNF Bike team199735.380.00
0.00
3.48 1    
2Borák MartinVikýřovice 12199037.111.33
1.33
3.58 2    
3Minář PatrikNový Malín200138.292.51
0.00
4.061     
4Procházka MarekTJ Šumperk197438.393.01
0.00
4.07  1   
5Planička JiříLitovel198839.484.10
4.10
4.14 3    
6Voženílek MartinLibina198339.514.13
4.13
4.15 4    
7Moskva RomanPasivity Žamberk197540.114.33
1.32
4.17  2   
8Brzobohatý PavelTJ Šumperk197240.174.39
1.38
4.17  3   
9Vogel MichalŠumperk197640.224.44
1.43
4.18  4   
10Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198540.254.47
4.47
4.18 5    
11Janů Libor197840.385.00
1.59
4.20  5   
12Málek JiříŠumperk198241.015.23
5.23
4.22 6    
13Jílek JakubKVS Šumperk199241.025.24
5.24
4.22 7    
14Brueckner MiroslavHoral Šumperk197941.115.33
5.33
4.23 8    
15Hýbl JaroslavDimpex Kosov199341.165.38
5.38
4.24 9    
16Přemyslovský JanŠumperk198541.596.21
6.21
4.28 10    
17Šilberský MartinLitovel198842.166.38
6.38
4.30 11    
18Greschner LubošMagnus Orienteering197842.216.43
3.42
4.31  6   
19Patterman PavelKVS Šumperk197342.266.48
3.47
4.31  7   
20Scheuer JanActivity Lanškroun196642.527.14
0.00
4.34   1  
21Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh199343.047.26
7.26
4.35 12    
22Srovnal OtakarLoko Zábřeh197543.097.31
4.30
4.36  8   
23Knápek LubomírLK Šumperk195943.127.34
0.20
4.36   2  
24Motl LiborHella198443.277.49
7.49
4.38 13    
25Saňák MartinKolski.cz197843.367.58
4.57
4.39  9   
26Veselý RadekŠumperk198843.438.05
8.05
4.39 14    
27Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196744.378.59
1.45
4.45   3  
28Dospěl IvoLiga 100 Olomouc197744.449.06
6.05
4.46  10   
29Bartoš AntonínSKP Šumperk197344.519.13
6.12
4.47  11   
30Vepřek MartinKolšov199044.549.16
9.16
4.47 15    
31Hobler Jan200144.559.17
6.26
4.472     
32Planička RobertBikesport Mohelnice197645.089.30
6.29
4.49  12   
33Pecha LadislavRockplast Rovensko198845.139.35
9.35
4.49 16    
34Giesel LiborSKP Šumperk197345.189.40
6.39
4.50  13   
35Weissová GabrielaJeseník199146.1310.35
0.00
4.55 1    
36Patterman ProkopKVS Šumperk200346.1610.38
7.47
4.563     
37Sedláček JiříŠumperk197946.2210.44
10.44
4.56 17    
38Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200346.3110.53
8.02
4.574     
39Křivohlávek PavelNový Malín197046.3410.56
7.55
4.58  14   
40Belobrad IvanPasivity Žamberk196646.3911.01
3.47
4.58   4  
41Andrle JosefAndrle Sport196446.4211.04
3.50
4.59   5  
42Souček JanKVS Šumperk196546.4711.09
3.55
4.59   6  
43Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196847.0611.28
4.14
5.01   7  
44Sporek MiroslavLoučná195447.2511.47
0.00
5.03    1 
45Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko197447.2611.48
8.47
5.03  15   
46Kříž Tomᚊumperk198347.4912.11
12.11
5.06 18    
47Harapát AntonínVolejbal Rapotín197448.0912.31
9.30
5.08  16   
48Krč MatějKVS Šumperk200148.2112.43
9.52
5.095     
49Šmíd FrantišekSTF Šumperk196048.3012.52
5.38
5.10   8  
50Kabourek TomášSKP Šumperk197748.3212.54
9.53
5.10  17   
51Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196448.3612.58
5.44
5.11   9  
52Zámečník DavidSRTG Šumperk197848.4213.04
10.03
5.11  18   
53Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196848.5213.14
6.00
5.12   10  
54Mach MartinSRTG Šumperk197448.5313.15
10.14
5.13  19   
55Mazák LukášSokol Hrabenov198648.5713.19
13.19
5.13 19    
56Šnajdr Filip198648.5913.21
13.21
5.13 20    
57Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197549.0113.23
0.00
5.13  1   
58Šrámek JaromírKVS Šumperk195849.2313.45
1.58
5.16    2 
59Křížová TerezaŠumperk198749.3013.52
3.17
5.16 2    
60Cigánek MichalRapotín197849.3914.01
11.00
5.17  20   
61Žižlavský JakubDívčí Sen198949.5814.20
14.20
5.19 21    
62Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197749.5814.20
0.57
5.19  2   
63Smolicha JosefNový Malín195650.2614.48
3.01
5.22    3 
64Janů MarekRovensko197550.3114.53
11.52
5.23  21   
65Květoň VladimírKVS Šumperk196851.1615.38
8.24
5.28   11  
66Vondruška BohuslavŠumperk196351.3515.57
8.43
5.30   12  
67Šimek VladimírDOLS Šumperk197552.4817.10
14.09
5.38  22   
68Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov198652.4917.11
17.11
5.38 22    
69Kamlar MarekSRTG Šumperk197953.5418.16
18.16
5.45 23    
70Krčová MartinaKVS Šumperk197254.1518.37
5.14
5.47  3   
71Batěk MiroslavHrabišín195454.2218.44
6.57
5.48    4 
72Vozda JiříKVS Šumperk196154.2918.51
11.37
5.48   13  
73Gronych RadekKomňátka196754.3118.53
11.39
5.49   14  
74Jirásková EvaMaratonstav Úpice196454.3819.00
0.00
5.49   1  
75Mikšíková PetraV12 Team197655.3419.56
6.33
5.55  4   
76Lounová MarkétaOttlens197657.3121.53
8.30
6.08  5   
77Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199058.4323.05
12.30
6.15 3    
78Hobler MilošLeština197158.4623.08
20.07
6.16  23   
79Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195660.0524.27
0.00
6.24    1 
80Stryková VlastaKVS Šumperk197660.3624.58
11.35
6.28  6   
81Berková KatarínaAtletika Šumperk198163.0127.23
14.00
6.43  7   
82Srovnal OtakarLoko Zábřeh194263.1327.35
0.00
6.44     1