Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2018

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Štědrý běh
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Běh Markovicou
02. 05. 2018, 17.00
Sokol Kolšov - Alois Dražný, Kolšov - hostinec u sv.Anny
8250 m / převýšení 328 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášNový Malín199534.180.00
0.00
4.09 1    
2Borák MartinVikýřovice 12199034.540.36
0.36
4.13 2    
3Blaha Tomáš197635.040.46
0.00
4.15  1   
4Horvát PetrZábřeh199436.001.42
1.42
4.21 3    
5Voženílek MartinLibina198336.512.33
2.33
4.28 4    
6Planička JiříLitovel198837.022.44
2.44
4.29 5    
7Minář PatrikNový Malín200137.112.53
0.00
4.301     
8Kašpařík TomášSK Přerov197537.142.56
2.10
4.30  2   
9Moskva RomanPasivity Žamberk197537.383.20
2.34
4.33  3   
10Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198537.453.27
3.27
4.34 6    
11Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197737.583.40
2.54
4.36  4   
12Kamarýt TomášKOS Plzeň198838.063.48
3.48
4.37 7    
13Šilberský MartinLitovel198838.454.27
4.27
4.41 8    
14Málek JiříŠumperk198238.574.39
4.39
4.43 9    
15Patterman PavelKVS Šumperk197339.024.44
3.58
4.43  5   
16Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners199139.054.47
4.47
4.44 10    
17Doubrava MarekKolšov197439.114.53
4.07
4.44  6   
18Hecl MilošKVS Šumperk197639.154.57
4.11
4.45  7   
19Paloncý PavelKVS Šumperk198439.185.00
5.00
4.45 11    
20Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh199339.315.13
5.13
4.47 12    
21Matoušek MatějKVS Šumperk200139.355.17
2.24
4.472     
22Scheuer JanActivity Lanškroun196639.375.19
0.00
4.48   1  
23Hobler Jan200139.395.21
2.28
4.483     
24Hecl FrantišekKVS Šumperk200240.186.00
3.07
4.534     
25Srovnal OtakarLoko Zábřeh197540.576.39
5.53
4.57  8   
26Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196741.006.42
1.23
4.58   2  
27Kamlar PavelZábřeh197841.327.14
6.28
5.02  9   
28Pospíšil JakubDolní Studénky199141.387.20
7.20
5.02 13    
29Patterman ProkopKVS Šumperk200342.087.50
4.57
5.065     
30Kessler JiříŠtědrý Běh197342.137.55
7.09
5.07  10   
31Pecha LadislavRockplast Rovensko198842.177.59
7.59
5.07 14    
32Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200342.188.00
5.07
5.076     
33Weissová GabrielaJeseník199142.228.04
0.00
5.08 1    
34Sedláček JiříŠumperk197942.468.28
8.28
5.11 15    
35Souček JanKVS Šumperk196543.219.03
3.44
5.15   3  
36Blaháček MatějPekárna Vašíček Zábřeh200243.399.21
6.28
5.177     
37Kříž Tomᚊumperk198343.479.29
9.29
5.18 16    
38Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196843.569.38
4.19
5.19   4  
39Křivohlávek PavelNový Malín197044.029.44
8.58
5.20  11   
40Sýkora JanParapety RS197844.079.49
9.03
5.20  12   
41Belobrad IvanPasivity Žamberk196644.5410.36
5.17
5.26   5  
42Mach MartinSRTG Šumperk197444.5910.41
9.55
5.27  13   
43Žižlavský JakubDívčí Sen198945.2311.05
11.05
5.30 17    
44Cigánek MichalRapotín197845.2911.11
10.25
5.30  14   
45Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197545.3111.13
0.00
5.31  1   
46Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko197445.4211.24
10.38
5.32  15   
47Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197746.0211.44
0.31
5.34  2   
48Kabourek TomášSKP Šumperk197746.0211.44
10.58
5.34  16   
49Bláha LubošHněvkov198746.1411.56
11.56
5.36 18    
50Křížová TerezaŠumperk198746.2612.08
4.04
5.37 2    
51Rousek JiříRun for lupus198546.3512.17
12.17
5.38 19    
52Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196446.3812.20
7.01
5.39   6  
53Smolicha JosefNový Malín195646.5412.36
0.00
5.41    1 
54Šimek VladimírDOLS Šumperk197547.1112.53
12.07
5.43  17   
55Kamlar MarekSRTG Šumperk197947.3613.18
13.18
5.46 20    
56Mazák LukášSokol Hrabenov198647.3913.21
13.21
5.46 21    
57Vepřek MartinKolšov199047.5313.35
13.35
5.48 22    
58Drábková VeronikaSRTG Šumperk199647.5313.35
5.31
5.48 3    
59Konrád JosefHoral Šumperk197848.1013.52
13.06
5.50  18   
60Horníček MojmírBohdíkov197648.3214.14
13.28
5.52  19   
61Gronych RadekKomňátka196748.4814.30
9.11
5.54   7  
62Květoň VladimírKVS Šumperk196848.5114.33
9.14
5.55   8  
63Harapát RadimTriatlon Šumperk197849.1714.59
14.13
5.58  20   
64Šimek PetrKolšov197349.2115.03
14.17
5.58  21   
65Fleischman JanJesusforyou196749.3915.21
10.02
6.01   9  
66Novotný PetrZábřeh196750.2616.08
10.49
6.06   10  
67Krčová MartinaKVS Šumperk197250.3516.17
5.04
6.07  3   
68Jirásková EvaMaratonstav Úpice196451.4317.25
0.00
6.16   1  
69Matějová LucieGymnázium Šumperk200152.0717.49
0.00
6.191     
70Stryková VlastaKVS Šumperk197652.2318.05
6.52
6.20  4   
71Svoboda ZdeněkČeská Ves197552.4518.27
17.41
6.23  22   
72Mikšíková PetraV12 Team197653.0118.43
7.30
6.25  5   
73Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199053.2819.10
11.06
6.28 4    
74Hobler MilošLeština197154.0019.42
18.56
6.32  23   
75Urbášek DanielMohelnice197355.1020.52
20.06
6.41  24   
76Holeček StanislavHare Krišna Jeseník195555.1520.57
8.21
6.41    2 
77Válek RadimZábřeh198155.3021.12
21.12
6.43 23    
78Vozda JiříKVS Šumperk196156.1521.57
16.38
6.49   11  
79Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195656.4422.26
56.44
6.52    2 
80Švédová MichaelaKVS Šumperk197757.2323.05
11.52
6.57  6   
81Srovnal OtakarLoko Zábřeh194258.2324.05
0.00
7.04     1
82Šíp DominikZábřeh200160.0025.42
22.49
7.168     
83Sonntag TomášStřelci Postřelmov197760.3726.19
15.06
7.20  24   
84Dlouhá MichaelaStřelci Postřelmov196460.3726.19
21.00
7.20   5  
85Paloncý PavelKVS Šumperk196361.2127.03
21.44
7.26   12  
86Šíp JiříZábřeh194870.1235.54
11.49
8.30     2
87Tonová ZdeňkaSalón Zdena195871.3437.16
71.34
8.40    3 
88Horká BarboraSRTG Šumperk199472.1037.52
29.48
8.44 6