Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2018

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Štědrý běh
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Na Baštu
09. 05. 2018, 17.00
Horal Šumperk - Zdeněk Janů, Králec - mateřská škola
8000 m / převýšení 250 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášNový Malín199530.060.00
0.00
3.45 1    
2Jílek OndřejKVS Šumperk199930.400.34
0.34
3.50 2    
3Bednarský VáclavKolovna200131.521.46
0.00
3.591     
4Jílek JakubKVS Šumperk199233.093.03
3.03
4.08 3    
5Procházka MarekTJ Šumperk197433.153.09
0.00
4.09  1   
6Málek JiříŠumperk198233.223.16
3.16
4.10 4    
7Moskva RomanPasivity Žamberk197533.373.31
0.22
4.12  2   
8Brueckner MiroslavHoral Šumperk197933.563.50
3.50
4.14 5    
9Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198534.164.10
4.10
4.17 6    
10Hecl FrantišekKVS Šumperk200234.314.25
2.39
4.182     
11Bernard Mikulᚊumperk199835.095.03
5.03
4.23 7    
12Hecl MilošKVS Šumperk197635.125.06
1.57
4.24  3   
13Scheuer JanActivity Lanškroun196635.145.08
0.00
4.24   1  
14Dušková LenkaIscarex Česká Třebová198035.165.10
0.00
4.24  1   
15Malínek Lukᚊumperk199935.185.12
5.12
4.24 8    
16Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh199335.235.17
5.17
4.25 9    
17Patterman PavelKVS Šumperk197335.475.41
2.32
4.28  4   
18Knápek LubomírLK Šumperk195936.136.07
0.59
4.31   2  
19Kamlar PavelZábřeh197836.416.35
3.26
4.35  5   
20Hobler Jan200137.006.54
5.08
4.373     
21Vepřek MartinKolšov199037.367.30
7.30
4.42 10    
22Bartoš AntonínSKP Šumperk197337.527.46
4.37
4.44  6   
23Lolek MichalTJ Sokol Troubelice198838.017.55
7.55
4.45 11    
24Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200338.047.58
6.12
4.454     
25Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196738.057.59
2.51
4.45   3  
26Souček JanKVS Šumperk196538.198.13
3.05
4.47   4  
27Giesel LiborSKP Šumperk197338.258.19
5.10
4.48  7   
28Sedláček JiříŠumperk197938.328.26
8.26
4.49 12    
29Mach MartinSRTG Šumperk197438.348.28
5.19
4.49  8   
30Genčur RomanBROTHERS198738.368.30
8.30
4.49 13    
31Patterman ProkopKVS Šumperk200338.388.32
6.46
4.495     
32Křivohlávek PavelNový Malín197038.408.34
5.25
4.50  9   
33Weissová GabrielaJeseník199138.418.35
0.00
4.50 1    
34Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko197438.448.38
5.29
4.50  10   
35Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196838.458.39
3.31
4.50   5  
36Pecha LadislavRockplast Rovensko198838.578.51
8.51
4.52 14    
37Blaháček MatějPekárna Vašíček Zábřeh200238.598.53
7.07
4.526     
38Chmelař VítězslavLoučná197939.069.00
9.00
4.53 15    
39Kříž Tomᚊumperk198339.079.01
9.01
4.53 16    
40Sýkora JanParapety RS197839.099.03
5.54
4.53  11   
41Šrámek JaromírKVS Šumperk195839.219.15
0.00
4.55    1 
42Podzimek MartinDolní Studénky198239.359.29
9.29
4.56 17    
43Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196440.3810.32
5.24
5.04   6  
44Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196840.5310.47
5.39
5.06   7  
45Žižlavský JakubDívčí Sen198941.1811.12
11.12
5.09 18    
46Kamlar MarekSRTG Šumperk197941.3011.24
11.24
5.11 19    
47Křížová TerezaŠumperk198741.3211.26
2.51
5.11 2    
48Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197541.4411.38
6.28
5.13  2   
49Rousek JiříRun for lupus198541.4911.43
11.43
5.13 20    
50Horníček MojmírBohdíkov197642.0912.03
8.54
5.16  12   
51Konrád JosefHoral Šumperk197842.3512.29
9.20
5.19  13   
52Grozmanová LucieŠumperk198342.4212.36
7.26
5.20  3   
53Matějová LucieGymnázium Šumperk200142.5112.45
0.00
5.211     
54Šimek PetrKolšov197342.5912.53
9.44
5.22  14   
55Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov198643.3113.25
13.25
5.26 21    
56Daňková VladěnaŠumperk198143.5013.44
8.34
5.28  4   
57Smolicha JosefNový Malín195643.5513.49
4.34
5.29    2 
58Novotný PetrZábřeh196743.5613.50
8.42
5.29   8  
59Gronych RadekKomňátka196744.2714.21
9.13
5.33   9  
60Salii NataliaVelké Losiny198644.2714.21
5.46
5.33 3    
61Hloušková MarcelaSKP Šumperk197445.0615.00
9.50
5.38  5   
62Belobrad IvanPasivity Žamberk196645.3615.30
10.22
5.42   10  
63Krčová MartinaKVS Šumperk197245.3815.32
10.22
5.42  6   
64Batěk MiroslavHrabišín195446.1016.04
6.49
5.46    3 
65Květoň VladimírKVS Šumperk196846.1516.09
11.01
5.46   11  
66Stryková VlastaKVS Šumperk197646.3216.26
11.16
5.49  7   
67Mikšíková PetraV12 Team197647.0216.56
11.46
5.52  8   
68Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199047.0316.57
8.22
5.52 4    
69Hobler MilošLeština197147.1117.05
13.56
5.53  15   
70Šperlich AdamSRTG Šumperk199947.2917.23
17.23
5.56 22    
71Hynek LubomírSporton Šumperk197647.4217.36
14.27
5.57  16   
72Dofková ŠárkaDolní Studénky199049.5419.48
11.13
6.14 5    
73Válek RadimZábřeh198151.0621.00
21.00
6.23 23    
74Holeček StanislavHare Krišna Jeseník195551.2721.21
12.06
6.25    4 
75Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195651.2921.23
0.00
6.26    1 
76Srovnal OtakarLoko Zábřeh194251.5321.47
0.00
6.29     1
77Pešek JiříŠléglov196052.4622.40
17.32
6.35   12  
78Berková KatarínaAtletika Šumperk198153.3323.27
18.17
6.41  9   
79Vojáčková BlankaNový Malín196158.4428.38
0.00
7.20   1  
80Tonová ZdeňkaSalón Zdena195859.5929.53
8.30
7.29    2