Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2018

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Štědrý běh
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Kolem Skalky
30. 05. 2018, 17.00
SOŠ Šumperk - Jan Sýkora, Šumperk - areál SOŠ, Zemědělská 3
6650 m / převýšení 187 m / hromadný start, 2 kola, přespolní běh, louky, zpevěné cesty
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Bednarský VojtěchTNF Bike team199723.340.00
0.00
3.32 1    
2Horvát PetrZábřeh199424.361.02
1.02
3.41 2    
3Bednarský VáclavKolovna200124.471.13
0.00
3.431     
4Borák MartinVikýřovice 12199025.101.36
1.36
3.47 3    
5Jílek JakubKVS Šumperk199225.271.53
1.53
3.49 4    
6Procházka MarekTJ Šumperk197425.382.04
0.00
3.51  1   
7Minář PatrikNový Malín200125.452.11
0.58
3.522     
8Hýbl JaroslavDimpex Kosov199326.142.40
2.40
3.56 5    
9Málek JiříŠumperk198226.302.56
2.56
3.59 6    
10Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198526.433.09
3.09
4.01 7    
11Brueckner MiroslavHoral Šumperk197926.553.21
3.21
4.02 8    
12Brzobohatý PavelTJ Šumperk197227.153.41
1.37
4.05  2   
13Smolicha TomášNový Malín199527.243.50
3.50
4.07 9    
14Kašpařík TomášSK Přerov197527.253.51
1.47
4.07  3   
15Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners199127.293.55
3.55
4.07 10    
16Sadil JiříParapety RS200127.323.58
2.45
4.083     
17Rajnošek ZdeněkŠumperk198527.404.06
4.06
4.09 11    
18Patterman PavelKVS Šumperk197327.444.10
2.06
4.10  4   
19Hecl MilošKVS Šumperk197627.514.17
2.13
4.11  5   
20Greschner LubošMagnus Orienteering197827.564.22
2.18
4.12  6   
21Klusoň JanŠumperk198428.024.28
4.28
4.12 12    
22Filipiová EvaTJ Šumperk198628.224.48
0.00
4.15 1    
23Veselý RadekŠumperk198828.405.06
5.06
4.18 13    
24Směšný JanV12 Team199128.485.14
5.14
4.19 14    
25Moskva RomanPasivity Žamberk197528.575.23
3.19
4.21  7   
26Hecl FrantišekKVS Šumperk200228.585.24
4.11
4.214     
27Pecha LadislavRockplast Rovensko198829.315.57
5.57
4.26 15    
28Lolek MichalTJ Sokol Troubelice198829.546.20
6.20
4.29 16    
29Sedláček JiříŠumperk197930.006.26
6.26
4.30 17    
30Šrámek JaromírKVS Šumperk195830.036.29
0.00
4.31    1 
31Křivohlávek PavelNový Malín197030.056.31
4.27
4.31  8   
32Patterman ProkopKVS Šumperk200330.066.32
5.19
4.315     
33Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196830.126.38
0.00
4.32   1  
34Mazák LukášSokol Hrabenov198630.306.56
6.56
4.35 18    
35Harapát RadimTriatlon Šumperk197830.347.00
4.56
4.35  9   
36Souček JanKVS Šumperk196530.367.02
0.24
4.36   2  
37Kříž Tomᚊumperk198330.567.22
7.22
4.39 19    
38Weissová GabrielaJeseník199130.597.25
2.37
4.39 2    
39Chmelař VítězslavLoučná197931.207.46
7.46
4.42 20    
40Šmíd FrantišekSTF Šumperk196031.247.50
1.12
4.43   3  
41Cigánek MichalRapotín197831.307.56
5.52
4.44  10   
42Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196431.388.04
1.26
4.45   4  
43Cveček MartinTraceur Šumperk197431.448.10
6.06
4.46  11   
44Křížová TerezaŠumperk198731.458.11
3.23
4.46 3    
45Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200331.468.12
6.59
4.466     
46Novotný TomášSulko197232.168.42
6.38
4.51  12   
47Belobrad IvanPasivity Žamberk196632.298.55
2.17
4.53   5  
48Vepřek MartinKolšov199032.338.59
8.59
4.53 21    
49Drábková VeronikaSRTG Šumperk199632.349.00
4.12
4.53 4    
50Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197532.469.12
0.00
4.55  1   
51Kabourek TomášSKP Šumperk197732.539.19
7.15
4.56  13   
52Zahálka TomášDOLS Šumperk197832.579.23
7.19
4.57  14   
53Fleischman JanJesusforyou196733.009.26
2.48
4.57   6  
54Smolicha JosefNový Malín195633.139.39
3.10
4.59    2 
55Puszkailer MichalBludov198033.289.54
9.54
5.01 22    
56Minář JosefNový Malín197033.4310.09
8.05
5.04  15   
57Květoň VladimírKVS Šumperk196833.4410.10
3.32
5.04   7  
58Šimek VladimírDOLS Šumperk197533.4710.13
8.09
5.04  16   
59Procházka LiborLibina198734.0710.33
10.33
5.07 23    
60Petrišče LucieGymnázium Šumperk200134.5011.16
34.50
5.147     
61Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov198635.0211.28
11.28
5.16 24    
62Šimková MarkétaDOLS Šumperk197735.3311.59
2.47
5.20  2   
63Krčová MartinaKVS Šumperk197235.4812.14
3.02
5.23  3   
64Batěk MiroslavHrabišín195435.5912.25
5.56
5.24    3 
65Hynek LubomírSporton Šumperk197636.0612.32
10.28
5.25  17   
66Jirásková EvaMaratonstav Úpice196436.1112.37
0.00
5.26   1  
67Mikšíková PetraV12 Team197636.1512.41
3.29
5.27  4   
68Jonáš MarekNový Malín198636.1712.43
12.43
5.27 25    
69Starley DominicŠumperk197136.2312.49
10.45
5.28  18   
70Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199036.4513.11
8.23
5.31 5    
71Horníček Lukᚊumperk197736.5013.16
11.12
5.32  19   
72Stryková VlastaKVS Šumperk197637.0613.32
4.20
5.34  5   
73Salii NataliaVelké Losiny198637.1113.37
8.49
5.35 6    
74Křesina TomášBratrušov198337.1913.45
13.45
5.36 26    
75Krňávková EvaTrisk Olomouc -0Salon Zdena197538.3515.01
5.49
5.48  6   
76Habigerová RadkaKVS Šumperk199539.1915.45
10.57
5.54 7    
77Holeček StanislavHare Krišna Jeseník195539.4016.06
9.37
5.57    4 
78Vojáčková BlankaNový Malín196141.2917.55
5.18
6.14   2  
79Linet AntonínŠumperk198342.5519.21
19.21
6.27 27    
80Berková KatarínaAtletika Šumperk198143.1319.39
10.27
6.29  7   
81Jonášová JanaNový Malín198744.3521.01
16.13
6.42 8    
82Tonová ZdeňkaSalón Zdena195849.0125.27
0.00
7.22    1