Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2018

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Štědrý běh
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Běh na Senovou
05. 09. 2018, 17.00
Vladimír Šimek, Šumperk - Bludovská, Vojanova, u poldru
3890 m / převýšení 307 m / hromadný start, běh do vrchu
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Jílek OndřejKVS Šumperk199917.550.00
0.00
4.36 1    
2Horvát PetrZábřeh199418.460.51
0.51
4.49 2    
3Bednarský VáclavKolovna200118.510.56
0.00
4.501     
4Procházka MarekTJ Šumperk197419.121.17
0.00
4.56  1   
5Minář PatrikNový Malín200119.221.27
0.31
4.582     
6Málek JiříŠumperk198219.451.50
1.50
5.04 3    
7Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197719.531.58
0.41
5.06  2   
8Brueckner MiroslavHoral Šumperk197919.562.01
2.01
5.07 4    
9Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198519.592.04
2.04
5.08 5    
10Janů Libor197820.152.20
1.03
5.12  3   
11Vogel MichalŠumperk197620.292.34
1.17
5.15  4   
12Patterman ProkopKVS Šumperk200320.342.39
1.43
5.173     
13Sadil JiříParapety RS200120.492.54
1.58
5.214     
14Strachota MartinŠumperk198721.293.34
3.34
5.31 6    
15Petruš LubomírAZ Ekotherm199021.333.38
3.38
5.32 7    
16Veselý RadekŠumperk198821.343.39
3.39
5.32 8    
17Srovnal OtakarLoko Zábřeh197521.363.41
2.24
5.33  5   
18Hýbl JaroslavDimpex Kosov199322.074.12
4.12
5.41 9    
19Rajnošek ZdeněkŠumperk198522.274.32
4.32
5.46 10    
20Kessler JiříŠtědrý Běh197322.374.42
3.25
5.48  6   
21Weissová GabrielaJeseník199122.484.53
0.00
5.51 1    
22Sedláček JiříŠumperk197922.575.02
5.02
5.53 11    
23Pustina PavelTým Běhej Jeseníky198523.085.13
5.13
5.56 12    
24Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196723.105.15
0.00
5.57   1  
25Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko197423.135.18
4.01
5.58  7   
26Šrámek JaromírKVS Šumperk195823.185.23
0.00
5.59    1 
27Novotný TomášSulko197223.285.33
4.16
6.01  8   
28Štábl AdamKVS Šumperk200423.485.53
4.57
6.075     
29Lolek MichalTJ Sokol Troubelice198823.545.59
5.59
6.08 13    
30Hubáček PavelSporton Šumperk197624.056.10
4.53
6.11  9   
31Křivohlávek PavelNový Malín197024.116.16
4.59
6.13  10   
32Směšný PavelV12 Team196824.176.22
1.07
6.14   2  
33Kabourek TomášSKP Šumperk197724.186.23
5.06
6.14  11   
34Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196824.276.32
1.17
6.17   3  
35Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov198624.356.40
6.40
6.19 14    
36Puszkailer MichalBludov198024.386.43
6.43
6.19 15    
37Miča PetrSDH Bratrušov197924.456.50
6.50
6.21 16    
38Hejtmánek JanŠumperk198924.476.52
6.52
6.22 17    
39Šmíd FrantišekSTF Šumperk196025.107.15
2.00
6.28   4  
40Harapát AntonínVolejbal Rapotín197425.147.19
6.02
6.29  12   
41Pražák RostislavAtletika Šumperk197325.157.20
6.03
6.29  13   
42Gronych RadekKomňátka196725.337.38
2.23
6.34   5  
43Mazák LukášSokol Hrabenov198625.387.43
7.43
6.35 18    
44Kamlar MarekSRTG Šumperk197925.387.43
7.43
6.35 19    
45Belobrad IvanPasivity Žamberk196625.437.48
2.33
6.36   6  
46Žižlavský JakubDívčí Sen198925.467.51
7.51
6.37 20    
47Kříž Tomᚊumperk198325.547.59
7.59
6.39 21    
48Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196826.078.12
2.57
6.42   7  
49Pape OliverŠumperk199626.098.14
8.14
6.43 22    
50Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196426.118.16
3.01
6.43   8  
51Konrád JosefHoral Šumperk197826.128.17
7.00
6.44  14   
52Fleischman JanJesusforyou196726.138.18
3.03
6.44   9  
53Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197726.138.18
0.00
6.44  1   
54Květoň VladimírKVS Šumperk196826.268.31
3.16
6.47   10  
55Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197526.569.01
0.43
6.55  2   
56Starley DominicŠumperk197127.009.05
7.48
6.56  15   
57Štábl RomanKVS Šumperk197527.109.15
7.58
6.59  16   
58Smolicha JosefNový Malín195627.439.48
4.25
7.07    2 
59Zahálka TomášDOLS Šumperk197828.1310.18
9.01
7.15  17   
60Krčová MartinaKVS Šumperk197228.2110.26
2.08
7.17  3   
61Suchánková SylvaŠumperk198428.2210.27
5.34
7.17 2    
62Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199028.3210.37
5.44
7.20 3    
63Mikšíková PetraV12 Team197628.4110.46
2.28
7.22  4   
64Kratochvíl MiroslavVikýřovická 12196629.2911.34
6.19
7.34   11  
65Stryková VlastaKVS Šumperk197629.4911.54
3.36
7.39  5   
66Batěk MiroslavHrabišín195429.5311.58
6.35
7.40    3 
67Paloncý PavelKVS Šumperk196331.1913.24
8.09
8.03   12  
68Linet AntonínŠumperk198331.3713.42
13.42
8.07 23    
69Novák MartinČSOB199031.4813.53
13.53
8.10 24    
70Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195631.5814.03
0.00
8.13    1 
71Srovnal OtakarLoko Zábřeh194232.2414.29
0.00
8.19     1
72Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk198433.2415.29
10.36
8.35 4    
73Berková KatarínaAtletika Šumperk198133.3215.37
7.19
8.37  6   
74Vojáčková BlankaNový Malín196133.5616.01
0.00
8.43   1  
75Tonová ZdeňkaSalón Zdena195835.4117.46
3.43
9.10    2 
76Roček MilošŠumperk195137.2619.31
14.08
9.37    4