Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2018

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Štědrý běh
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Kros AZ Ekothermu
19. 09. 2018, 17.00
AZ Ekotherm - Libor Král, Šumperk - Reissova, parkoviště u "Sanatorky"
8280 m / převýšení 229 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, pěšiny
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Jílek DavidZábřeh198732.500.00
0.00
3.57 1    
2Jílek JakubKVS Šumperk199233.100.20
0.20
4.00 2    
3Procházka MarekTJ Šumperk197433.230.33
0.00
4.01  1   
4Matoušek MatějKVS Šumperk200133.370.47
0.00
4.031     
5Brueckner MiroslavHoral Šumperk197933.501.00
1.00
4.05 3    
6Kamarýt TomášKOS Plzeň198834.121.22
1.22
4.07 4    
7Petruš LubomírAZ Ekotherm199034.241.34
1.34
4.09 5    
8Málek JiříŠumperk198234.451.55
1.55
4.11 6    
9Moskva RomanPasivity Žamberk197534.502.00
1.27
4.12  2   
10Janů Libor197834.552.05
1.32
4.13  3   
11Hýbl JaroslavDimpex Kosov199335.252.35
2.35
4.16 7    
12Směšný JanV12 Team199135.452.55
2.55
4.19 8    
13Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198535.492.59
2.59
4.19 9    
14Patterman PavelKVS Šumperk197335.563.06
2.33
4.20  4   
15Vároš DavidŠumperk198736.063.16
3.16
4.21 10    
16Hecl MilošKVS Šumperk197636.173.27
2.54
4.22  5   
17Veselý RadekŠumperk198836.353.45
3.45
4.25 11    
18Strachota MartinŠumperk198737.204.30
4.30
4.30 12    
19Stránský VáclavŠumperk197137.224.32
3.59
4.30  6   
20Srovnal OtakarLoko Zábřeh197537.254.35
4.02
4.31  7   
21Scheuer JanActivity Lanškroun196638.165.26
0.00
4.37   1  
22Kessler JiříŠtědrý Běh197338.205.30
4.57
4.37  8   
23Giesel LiborSKP Šumperk197338.265.36
5.03
4.38  9   
24Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko197438.305.40
5.07
4.38  10   
25Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196838.345.44
0.18
4.39   2  
26Sedláček JiříŠumperk197938.365.46
5.46
4.39 13    
27Šrámek JaromírKVS Šumperk195838.395.49
0.00
4.40    1 
28Souček JanKVS Šumperk196538.415.51
0.25
4.40   3  
29Hecl FrantišekKVS Šumperk200238.465.56
5.09
4.402     
30Pustina PavelTým Běhej Jeseníky198539.066.16
6.16
4.43 14    
31Novotný TomášSulko197239.126.22
5.49
4.44  11   
32Lolek MichalTJ Sokol Troubelice198839.176.27
6.27
4.44 15    
33Stryk MartinKVS Šumperk197539.206.30
5.57
4.45  12   
34Puszkailer MichalBludov198039.226.32
6.32
4.45 16    
35Knápek LubomírLK Šumperk195939.296.39
1.13
4.46   4  
36Křivohlávek PavelNový Malín197039.527.02
6.29
4.48  13   
37Patterman ProkopKVS Šumperk200339.587.08
6.21
4.493     
38Sýkora JanParapety RS197840.037.13
6.40
4.50  14   
39Weissová GabrielaJeseník199140.137.23
0.00
4.51 1    
40Cveček MartinTraceur Šumperk197440.237.33
7.00
4.52  15   
41Kabourek TomášSKP Šumperk197740.297.39
7.06
4.53  16   
42Bartoš AntonínSKP Šumperk197340.407.50
7.17
4.54  17   
43Belobrad IvanPasivity Žamberk196640.568.06
2.40
4.56   5  
44Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196440.598.09
2.43
4.56   6  
45Kříž Tomᚊumperk198341.018.11
8.11
4.57 17    
46Mazák LukášSokol Hrabenov198641.148.24
8.24
4.58 18    
47Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov198641.328.42
8.42
5.00 19    
48Vepřek MartinKolšov199041.468.56
8.56
5.02 20    
49Kamlar MarekSRTG Šumperk197942.019.11
9.11
5.04 21    
50Horníček MojmírBohdíkov197642.029.12
8.39
5.04  18   
51Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197742.269.36
0.00
5.07  1   
52Konrád JosefHoral Šumperk197842.299.39
9.06
5.07  19   
53Harapát AntonínVolejbal Rapotín197442.449.54
9.21
5.09  20   
54Starley DominicŠumperk197143.0310.13
9.40
5.11  21   
55Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197543.1610.26
0.50
5.13  2   
56Křížová TerezaŠumperk198743.3110.41
3.18
5.15 2    
57Štábl RomanKVS Šumperk197543.3310.43
10.10
5.15  22   
58Květoň VladimírKVS Šumperk196843.5011.00
5.34
5.17   7  
59Březinová MarieLKT80 Šumperk199144.3911.49
4.26
5.23 3    
60Minář JosefNový Malín197045.0512.15
11.42
5.26  23   
61Fleischman JanJesusforyou196745.1212.22
6.56
5.27   8  
62Kobzová KristýnaSRTG Šumperk195145.2712.37
0.00
5.291     
63Hájek Milan196445.3312.43
7.17
5.30   9  
64Smolicha JosefNový Malín195645.3412.44
6.55
5.30    2 
65Krčová MartinaKVS Šumperk197246.5514.05
4.29
5.39  3   
66Batěk MiroslavHrabišín195447.2614.36
8.47
5.43    3 
67Stryková VlastaKVS Šumperk197649.3716.47
7.11
5.59  4   
68Paloncý PavelKVS Šumperk196349.3916.49
11.23
5.59   10  
69Mikšíková PetraV12 Team197650.0517.15
7.39
6.02  5   
70Pešek JiříŠléglov196052.0619.16
13.50
6.17   11  
71Hynek LubomírSporton Šumperk197652.2819.38
19.05
6.20  24   
72Vojáčková BlankaNový Malín196153.1120.21
0.00
6.25   1  
73Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195653.1520.25
0.00
6.25    1 
74Macková HanaBratrušov198354.1921.29
11.53
6.33  6   
75Srovnal OtakarLoko Zábřeh194254.2021.30
0.00
6.33     1
76Tonová ZdeňkaSalón Zdena195858.3225.42
5.17
7.04    2 
77Janků Kateřina200359.5227.02
14.25
7.132