Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2018

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Štědrý běh
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Kros obchodní akademie
26. 09. 2018, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, Šumperk, hájenka pod Senovou
5000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášNový Malín199517.320.00
0.00
3.30 1    
2Jílek OndřejKVS Šumperk199918.150.43
0.43
3.39 2    
3Minář PatrikNový Malín200119.041.32
0.00
3.481     
4Málek JiříŠumperk198219.161.44
1.44
3.51 3    
5Moskva RomanPasivity Žamberk197519.301.58
0.00
3.54  1   
6Směšný JanV12 Team199119.332.01
2.01
3.54 4    
7Janů Libor197819.402.08
0.10
3.56  2   
8Kechrt TomášPrime Sport Expert198119.442.12
2.12
3.56 5    
9Matoušek MatějKVS Šumperk200119.482.16
0.44
3.572     
10Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197720.082.36
0.38
4.01  3   
11Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198520.182.46
2.46
4.03 6    
12Hecl MilošKVS Šumperk197620.262.54
0.56
4.05  4   
13Patterman PavelKVS Šumperk197320.393.07
1.09
4.07  5   
14Greschner LubošMagnus Orienteering197820.463.14
1.16
4.09  6   
15Strachota MartinŠumperk198720.543.22
3.22
4.10 7    
16Hecl FrantišekKVS Šumperk200221.013.29
1.57
4.123     
17Lolek MichalTJ Sokol Troubelice198821.344.02
4.02
4.18 8    
18Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196821.404.08
0.00
4.20   1  
19Giesel LiborSKP Šumperk197321.494.17
2.19
4.21  7   
20Burda FilipSDH Kateřinky199121.554.23
4.23
4.23 9    
21Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko197421.574.25
2.27
4.23  8   
22Stryk MartinKVS Šumperk197521.594.27
2.29
4.23  9   
23Pustina PavelTým Běhej Jeseníky198522.004.28
4.28
4.24 10    
24Sedláček JiříŠumperk197922.074.35
4.35
4.25 11    
25Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200322.084.36
3.04
4.254     
26Sýkora JanParapety RS197822.264.54
2.56
4.29  10   
27Bartoš AntonínSKP Šumperk197322.294.57
2.59
4.29  11   
28Křivohlávek PavelNový Malín197022.335.01
3.03
4.30  12   
29Belobrad IvanPasivity Žamberk196622.345.02
0.54
4.30   2  
30Knápek LubomírLK Šumperk195922.355.03
0.55
4.31   3  
31Šrámek JaromírKVS Šumperk195822.435.11
0.00
4.32    1 
32Kabourek TomášSKP Šumperk197722.525.20
3.22
4.34  13   
33Novotný TomášSulko197222.545.22
3.24
4.34  14   
34Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov198622.565.24
5.24
4.35 12    
35Souček JanKVS Šumperk196522.575.25
1.17
4.35   4  
36Kuchtíková AnnaGymnázium Šumperk200123.075.35
0.00
4.371     
37Harapát AntonínVolejbal Rapotín197423.185.46
3.48
4.39  15   
38Kříž Tomᚊumperk198323.265.54
5.54
4.41 13    
39Konrád JosefHoral Šumperk197823.546.22
4.24
4.46  16   
40Žižlavský JakubDívčí Sen198923.586.26
6.26
4.47 14    
41Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197524.036.31
0.00
4.48  1   
42Mazák LukášSokol Hrabenov198624.156.43
6.43
4.51 15    
43Grozmanová LucieŠumperk198324.186.46
0.15
4.51  2   
44Květoň VladimírKVS Šumperk196824.387.06
2.58
4.55   5  
45Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197724.467.14
0.43
4.57  3   
46Procházka LiborLibina198725.037.31
7.31
5.00 16    
47Minář JosefNový Malín197025.217.49
5.51
5.04  17   
48Hájek Milan196425.488.16
4.08
5.09   6  
49Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199026.128.40
0.00
5.14 1    
50Batěk MiroslavHrabišín195426.168.44
3.33
5.15    2 
51Krčová MartinaKVS Šumperk197226.419.09
2.38
5.20  4   
52Mikšíková PetraV12 Team197627.5610.24
3.53
5.35  5   
53Stryková VlastaKVS Šumperk197628.0010.28
3.57
5.36  6   
54Hromják JiříŠumperk196728.3611.04
6.56
5.43   7  
55Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195629.1811.46
0.00
5.51    1 
56Vojáčková BlankaNový Malín196129.2311.51
0.00
5.52   1  
57Šimková MarkétaDOLS Šumperk197730.1312.41
6.10
6.02  7   
58Macková HanaBratrušov198330.1612.44
6.13
6.03  8   
59Berková KatarínaAtletika Šumperk198130.3413.02
6.31
6.06  9   
60Srovnal OtakarLoko Zábřeh194231.4314.11
0.00
6.20     1
61Tonová ZdeňkaSalón Zdena195833.2115.49
4.03
6.40    2