Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2018

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Štědrý běh
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Hrabenovský kros
14. 10. 2018, 10.00
Sokol Hrabenov - Lukáš Mazák, Hrabenov - lyžařský areál
7470 m / převýšení 200 m / intervalový start, lesní běh, cesty, pěšiny, louky
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Haltmar MiroslavAK Šternberk199527.400.00
0.00
3.42 1    
2Křivohlávek TomášNový Malín199527.550.15
0.15
3.44 2    
3Sedláček VáclavFenix SkiTeam Jeseník198629.131.33
1.33
3.54 3    
4Smolicha TomášNový Malín199530.022.22
2.22
4.01 4    
5Kechrt TomášPrime Sport Expert198130.122.32
2.32
4.02 5    
6Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197730.413.01
0.00
4.06  1   
7Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198531.343.54
3.54
4.13 6    
8Kostecký TomášTJ Šumperk199731.404.00
4.00
4.14 7    
9Sadil JiříParapety RS200131.404.00
0.00
4.141     
10Matoušek MatějKVS Šumperk200132.024.22
0.22
4.172     
11Motl LiborHella198432.054.25
4.25
4.17 8    
12Hecl MilošKVS Šumperk197632.164.36
1.35
4.19  2   
13Veselý RadekŠumperk198832.204.40
4.40
4.19 9    
14Voženílek MartinLibina198332.394.59
4.59
4.22 10    
15Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196733.406.00
0.00
4.30   1  
16Březina VojtěchČeská Třebová198633.456.05
6.05
4.31 11    
17Karger Martin198433.506.10
6.10
4.31 12    
18Sedláček JiříŠumperk197934.046.24
6.24
4.33 13    
19Puszkailer MichalBludov198034.076.27
6.27
4.34 14    
20Knápek LubomírLK Šumperk195934.076.27
0.27
4.34   2  
21Sedláček PetrLKT 80 Šumperk199134.106.30
6.30
4.34 15    
22Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196834.256.45
0.45
4.36   3  
23Šrámek JaromírKVS Šumperk195835.007.20
0.00
4.41    1 
24Hecl FrantišekKVS Šumperk200235.077.27
3.27
4.423     
25Křivohlávek PavelNový Malín197035.167.36
4.35
4.43  3   
26Bartoš AntonínSKP Šumperk197335.428.02
5.01
4.46  4   
27Jílek JakubKVS Šumperk199235.438.03
8.03
4.46 16    
28Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196436.198.39
2.39
4.51   4  
29Kukula MarcelStaviva Emko197336.308.50
5.49
4.53  5   
30Sýkora JanParapety RS197836.499.09
6.08
4.55  6   
31Kabourek TomášSKP Šumperk197736.519.11
6.10
4.55  7   
32Harapát AntonínVolejbal Rapotín197436.559.15
6.14
4.56  8   
33Kříž Tomᚊumperk198336.589.18
9.18
4.56 17    
34Mach MartinSRTG Šumperk197436.599.19
6.18
4.57  9   
35Kessler JiříŠtědrý Běh197337.269.46
6.45
5.00  10   
36Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov198637.369.56
9.56
5.02 18    
37Hrubá Veronika199837.369.56
0.00
5.02 1    
38Mazák LukášSokol Hrabenov198637.4010.00
10.00
5.02 19    
39Horníček MojmírBohdíkov197637.4910.09
7.08
5.03  11   
40Cveček MartinTraceur Šumperk197437.5210.12
7.11
5.04  12   
41Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197537.5510.15
0.00
5.04  1   
42Starley DominicŠumperk197138.1610.36
7.35
5.07  13   
43Křížová TerezaŠumperk198739.3711.57
2.01
5.18 2    
44Vaida JiříOlomouc195639.4012.00
4.40
5.18    2 
45Batěk MiroslavHrabišín195440.4213.02
5.42
5.26    3 
46Coufalová MarkétaLKT 80 Šumperk198841.1313.33
3.37
5.31 3    
47Krčová MartinaKVS Šumperk197242.0914.29
4.14
5.38  2   
48Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199042.4315.03
5.07
5.43 4    
49Květoň VladimírKVS Šumperk196843.4416.04
10.04
5.51   5  
50Vařeka StanislavHojná účast196944.1116.31
13.30
5.54  14   
51Mikšíková PetraV12 Team197644.1316.33
6.18
5.55  3   
52Smolicha JosefNový Malín195644.2816.48
9.28
5.57    4 
53Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195645.0017.20
0.00
6.01    1 
54Konrád JosefHoral Šumperk197845.2217.42
14.41
6.04  15   
55Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk198445.2217.42
7.46
6.04 5    
56Ficnarová MarkétaŠumperk197445.5218.12
7.57
6.08  4   
57Kratochvíl MiroslavVikýřovická 12196645.5718.17
12.17
6.09   6  
58Daňková VladěnaŠumperk198147.3319.53
9.38
6.21  5   
59Habigerová RadkaKVS Šumperk199547.4720.07
10.11
6.23 6    
60Vojáčková BlankaNový Malín196147.5720.17
0.00
6.25   1  
61Berková KatarínaAtletika Šumperk198149.0821.28
11.13
6.34  6   
62Kobzová KristýnaSRTG Šumperk195152.0324.23
0.00
6.581     
63Macková HanaBratrušov198353.1225.32
15.17
7.07  7   
64Hejl JanNový Malín195362.0934.29
27.09
8.19    5