Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2019

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Kros gymnázia
03. 04. 2019, 17.00
Gymnázium Šumperk - Květoslav Vykydal, Šumperk - areál na Vyhlídce (býv. ODPM)
6430 m / převýšení 176 m / hromadný start, 2 kola, lesní běh, rovinatý profil

Výsledky

Výsledky

foto1   

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto199528.390.00
0.00
4.27 1    
2Haltmar MiroslavAK Šternberk199529.180.39
0.39
4.33 2    
3Borák MartinV12 Team199030.181.39
1.39
4.42 3    
4Jílek JakubKVS Šumperk199231.002.21
2.21
4.49 4    
5Kechrt TomášPrime Sport Expert198131.022.23
2.23
4.49 5    
6Ristovský JanŠumperk Project200131.092.30
2.30
4.50 6    
7Málek JiříKosteljinak.cz198231.192.40
2.40
4.52 7    
8Moskva RomanPasivity Žamberk197532.073.28
0.00
4.59  1   
9Sadil JiříŠumperk Project200132.303.51
0.00
5.031     
10Voženílek MartinLibina198332.544.15
4.15
5.06 8    
11Šimek JakubMorek.cz199833.084.29
4.29
5.09 9    
12Patterman ProkopKVS Šumperk200333.254.46
0.55
5.112     
13Veselý RadekŠumperk198833.284.49
4.49
5.12 10    
14Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198533.445.05
5.05
5.14 11    
15Matoušek MatějKVS Šumperk200133.455.06
5.06
5.14 12    
16Rajnošek ZdeněkŠumperk198533.485.09
5.09
5.15 13    
17Hecl MilošKVS Šumperk197634.125.33
2.05
5.19  2   
18Patterman PavelKVS Šumperk197334.235.44
2.16
5.20  3   
19Šváb MarekTJ Šumperk200134.295.50
5.50
5.21 14    
20Greschner LubošMagnus Orienteering197834.416.02
2.34
5.23  4   
21Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196434.486.09
0.00
5.24   1  
22Gieselová IvaTJ Šumperk200434.496.10
0.00
5.241     
23Giesel LiborSKP Šumperk197335.356.56
3.28
5.32  5   
24Miča PetrSDH Bratrušov197935.487.09
3.41
5.34  6   
25Ženčák JakubŠumperk198835.597.20
7.20
5.35 15    
26Hodinka FrantišekPaisvity Žamberk199236.037.24
7.24
5.36 16    
27Vepřek MartinOCR Runners Šumperk199036.047.25
7.25
5.36 17    
28Hecl FrantišekKVS Šumperk200236.167.37
3.46
5.383     
29Pustina PavelLadermon Team198536.207.41
7.41
5.39 18    
30Přemyslovský JanŠumperk198536.207.41
7.41
5.39 19    
31Šrámek JaromírKVS Šumperk195836.227.43
0.00
5.39    1 
32Maier PetrCirlibaba197436.257.46
4.18
5.39  7   
33Sedláček JiříŠumperk197936.267.47
4.19
5.39  8   
34Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196836.287.49
1.40
5.40   2  
35Knápek JanKK Club199036.307.51
-1.0-17
5.40 20    
36Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200336.357.56
4.05
5.414     
37Bartoš AntonínSKP Šumperk197336.438.04
4.36
5.42  9   
38Souček JanKVS Šumperk196536.458.06
1.57
5.42   3  
39Mazák LukášSokol Hrabenov198636.578.18
8.18
5.44 21    
40Stryk ZdeněkPostřelmov199636.598.20
8.20
5.45 22    
41Kessler JiříŠtědrý Běh197337.098.30
5.02
5.46  10   
42Dostál LadislavMoravská Třebová195637.258.46
1.03
5.49    2 
43Křivohlávek PavelNový Malín197037.378.58
5.30
5.51  11   
44Drtilová VeronikaLitovel198537.479.08
0.00
5.52 1    
45Belobrad IvanPasivity Žamberk196637.499.10
3.01
5.52   4  
46Štábl AdamKVS Šumperk200438.039.24
5.33
5.555     
47Kuchtíková AnnaTJ Šumperk200138.109.31
3.21
5.562     
48Binasová IvanaŠumperk198238.259.46
0.00
5.58  1   
49Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí195338.359.56
2.13
6.00    3 
50Hejtmánek JanDívčí sen198938.4410.05
10.05
6.01 23    
51Nedomová LucieKometky198538.4610.07
0.59
6.01 2    
52Konrád JosefHoral Šumperk197838.4710.08
6.40
6.01  12   
53Kamlar MarekOCR Runners Šumperk197939.1510.36
7.08
6.06  13   
54Sýkora JanParapety RS197839.2010.41
7.13
6.07  14   
55Horníček MojmírBohdíkov197639.2510.46
7.18
6.07  15   
56Bláha LubošHněvkov198739.2710.48
10.48
6.08 24    
57Harapát AntonínVolejbal Rapotín197439.3010.51
7.23
6.08  16   
58Fleischman JanJesus for you196739.3310.54
4.45
6.09   5  
59Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197539.4911.10
1.24
6.11  2   
60Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197740.0711.28
8.00
6.14  17   
61Koutný JiříZábřeh198640.1411.35
11.35
6.15 25    
62Gronych RadekKomňátka196740.2711.48
5.39
6.17   6  
63Smolicha JosefNový Malín195640.3211.53
4.10
6.18    4 
64Kobzová KristýnaOCR Runners Šumperk195140.4112.02
2.54
6.19 3    
65Pražák RostislavAtletika Šumperk197340.4412.05
8.37
6.20  18   
66Hubáčková ZuzanaOlomouc198740.5112.12
3.04
6.21 4    
67Křížová TerezaŠumperk198741.1212.33
3.25
6.24 5    
68Jirásková EvaMaratonstav Úpice196442.5414.15
0.00
6.40   1  
69Šperlich JanKVS Šumperk200443.3014.51
11.00
6.456     
70Smyčková TerezaLukavice199543.5115.12
6.04
6.49 6    
71Horká BarboraOCR Runners Šumperk199444.2115.42
6.34
6.53 7    
72Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199044.4416.05
6.57
6.57 8    
73Šimková MarkétaDOLS Šumperk197744.5316.14
6.28
6.58  3   
74Ženčáková BarboraŠumperk198845.1716.38
7.30
7.02 9    
75Krčová MartinaKVS Šumperk197245.1816.39
6.53
7.02  4   
76Květoň VladimírKVS Šumperk196845.2216.43
10.34
7.03   7  
77Krátký Michal198445.2816.49
16.49
7.04 26    
78Tkadlec PavelFilipová195545.5817.19
9.36
7.08    5 
79Krumer MiroslavMK Ostrov194946.2217.43
0.00
7.12     1
80Macková HanaBratrušov198347.1218.33
8.47
7.20  5   
81Kušíková KateřinaŠumperk198448.0019.21
9.35
7.27  6   
82Jäckel PavelKVS Šumperk197848.3619.57
16.29
7.33  19   
83Stryková VlastaKVS Šumperk197649.0420.25
10.39
7.37  7   
84Vojáčková BlankaNový Malín196149.3820.59
6.44
7.43   2  
85Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195651.3222.53
0.00
8.00    1 
86Vařeka StanislavHojná účast196951.5323.14
17.05
8.04   8  
87Berková KatarínaAtletika Šumperk198152.1223.33
13.47
8.07  8   
88Srovnal OtakarLoko Zábřeh194255.2626.47
9.04
8.37     2
89Tomanková MartinaKVS Šumperk197559.0930.30
20.44
9.11  9   
90Reichlová JiřinaKVS Šumperk197459.0930.30
20.44
9.11  10