Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2019
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Koutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuKros AZ EkothermuKros obchodní akademieKaskádyBěh salónu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Bludovský kros
10. 04. 2019, 17.00
František Čmakal, Bludov - Hrabenovská, horní konec (točna)
7500 m / převýšení 200 m / hromadný start, lesní běh, louky

Výsledky

Výsledky

foto1foto2  

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Jílek OndřejKVS Šumperk199923.160.00
0.00
3.06 1    
2Málek JiříKosteljinak.cz198225.422.26
2.26
3.25 2    
3Jílek JakubKVS Šumperk199225.452.29
2.29
3.26 3    
4Moskva RomanPasivity Žamberk197525.572.41
0.00
3.27  1   
5Procházka MarekTJ Šumperk197426.012.45
0.04
3.28  2   
6Vacek MartinIscarex Česká Třebová196926.223.06
0.00
3.30   1  
7Voženílek MartinLibina198326.523.36
3.36
3.34 4    
8Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198527.023.46
3.46
3.36 5    
9Rajnošek ZdeněkŠumperk198527.093.53
3.53
3.37 6    
10Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners199127.133.57
3.57
3.37 7    
11Kašpařík TomášSK Přerov197527.153.59
1.18
3.38  3   
12Veselý RadekŠumperk198827.234.07
4.07
3.39 8    
13Pospíšil PetrOtice197927.414.25
1.44
3.41  4   
14Greschner LubošMagnus Orienteering197828.034.47
2.06
3.44  5   
15Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197728.144.58
2.17
3.45  6   
16Giesel LiborSKP Šumperk197328.225.06
2.25
3.46  7   
17Paloncý PavelKVS Šumperk198428.325.16
5.16
3.48 9    
18Miča PetrSDH Bratrušov197928.355.19
2.38
3.48  8   
19Hecl FrantišekKVS Šumperk200228.385.22
0.00
3.491     
20Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196428.555.39
2.33
3.51   2  
21Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200328.565.40
0.18
3.512     
22Ženčák JakubŠumperk198829.005.44
5.44
3.52 10    
23Vepřek MartinOCR Runners Šumperk199029.015.45
5.45
3.52 11    
24Vortel OndřejČervenka198729.015.45
5.45
3.52 12    
25Knápek LubomírLK Šumperk195929.025.46
0.00
3.52    1 
26Sedláček JiříŠumperk197929.186.02
3.21
3.54  9   
27Bartoš AntonínSKP Šumperk197329.246.08
3.27
3.55  10   
28Kavrentzis KonstantinLovci blesků198129.336.17
6.17
3.56 13    
29Drobný AndrejŠumperský divočáci198629.356.19
6.19
3.56 14    
30Stryk MartinKVS Šumperk197529.406.24
3.43
3.57  11   
31Mazák LukášSokol Hrabenov198629.466.30
6.30
3.58 15    
32Puszkailer MichalBludov198029.506.34
6.34
3.58 16    
33Šrámek JaromírKVS Šumperk195829.596.43
0.57
3.59    2 
34Kessler JiříŠtědrý Běh197330.076.51
4.10
4.00  12   
35Souček JanKVS Šumperk196530.096.53
3.47
4.01   3  
36Badal StanislavSKP Šumperk197830.167.00
4.19
4.02  13   
37Drtilová VeronikaLitovel198530.337.17
0.00
4.04 1    
38Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196830.397.23
4.17
4.05   4  
39Klučka ZdeněkŠumperk197630.457.29
4.48
4.06  14   
40Sýkora JanParapety RS197830.587.42
5.01
4.07  15   
41Horníček MojmírBohdíkov197631.027.46
5.05
4.08  16   
42Belobrad IvanPasivity Žamberk196631.047.48
4.42
4.08   5  
43Chmelař VítězslavLoučná197931.077.51
5.10
4.08  17   
44Křivohlávek PavelNový Malín197031.087.52
5.11
4.09  18   
45Konrád JosefHoral Šumperk197831.097.53
5.12
4.09  19   
46Hejtmánek JanDívčí sen198931.097.53
7.53
4.09 17    
47Harapát AntonínVolejbal Rapotín197431.147.58
5.17
4.09  20   
48Zavičák JanDivadlo Bratrušov198031.218.05
8.05
4.10 18    
49Sáblík Marek197631.328.16
5.35
4.12  21   
50Fleischman JanJesus for you196731.388.22
5.16
4.13   6  
51Čmakal FrantišekPolách a syn200331.578.41
3.19
4.153     
52Tvarůžka TomášKroměříž197232.128.56
6.15
4.17  22   
53Pražák RostislavAtletika Šumperk197332.189.02
6.21
4.18  23   
54Kobzová KristýnaOCR Runners Šumperk195132.289.12
1.55
4.19 2    
55Gronych RadekKomňátka196732.299.13
6.07
4.19   7  
56Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197532.359.19
0.00
4.20  1   
57Smolicha JosefNový Malín195632.439.27
3.41
4.21    3 
58Zelený MichalBludov198832.449.28
9.28
4.21 19    
59Šperlich JanKVS Šumperk200433.009.44
4.22
4.244     
60Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun197733.019.45
0.26
4.24  2   
61Hél FilipKolšov199633.159.59
9.59
4.26 20    
62Květoň VladimírKVS Šumperk196833.4110.25
7.19
4.29   8  
63Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195433.4410.28
4.42
4.29    4 
64Hubáčková ZuzanaOlomouc198733.4610.30
3.13
4.30 3    
65Kolaříková Markéta199833.4810.32
3.15
4.30 4    
66Tylová ŽanetaBludov197434.0310.47
1.28
4.32  3   
67Binasová IvanaŠumperk198234.0310.47
1.28
4.32  4   
68Langr AlešNový Malín198934.2211.06
11.06
4.34 21    
69Křížová TerezaŠumperk198734.2511.09
3.52
4.35 5    
70Jirásková EvaMaratonstav Úpice196434.3811.22
0.00
4.37   1  
71Salii NataliaVelké Losiny198635.1011.54
4.37
4.41 6    
72Svoboda ZdeněkČeská Ves197535.1612.00
9.19
4.42  24   
73Jurkovič AntonínŠumperk198235.2012.04
12.04
4.42 22    
74Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199035.4512.29
5.12
4.46 7    
75Hobler MilošLeština197135.5212.36
9.55
4.46  25   
76Válek RadimZábřeh198135.5412.38
12.38
4.47 23    
77Sadilová JanaParapety RS200335.5512.39
0.00
4.471     
78Hrubá MartinaKVS Šumperk197236.1112.55
3.36
4.49  5   
79Tkadlec PavelFilipová195536.1412.58
7.12
4.49    5 
80Batěk MiroslavHrabišín195436.1713.01
7.15
4.50    6 
81Pavlík TomášBludov199637.0413.48
13.48
4.56 24    
82Macková HanaBratrušov198337.2314.07
4.48
4.59  6   
83Vondruška BohuslavŠumperk196337.4214.26
11.20
5.01   9  
84Lounová MarkétaOttlens197637.4314.27
5.08
5.01  7   
85Sadilová EvaParapety RS197638.0114.45
5.26
5.04  8   
86Langrová Kristýna198938.2715.11
7.54
5.07 8    
87Švédová Hana198638.3115.15
7.58
5.08 9    
88Pořízka LuděkDívčí sen198838.5215.36
15.36
5.10 25    
89Kušíková KateřinaŠumperk198438.5515.39
6.20
5.11  9   
90Krumer MiroslavMK Ostrov194938.5515.39
0.00
5.11     1
91Mikšíková PetraV12 Team197638.5615.40
6.21
5.11  10   
92Schwab Jiří196939.0915.53
12.47
5.13   10  
93Pešek JiříŠléglov196039.1015.54
12.48
5.13   11  
94Vařeka StanislavHojná účast196939.1315.57
12.51
5.13   12  
95Heclová MarieKVS Šumperk200439.3516.19
3.40
5.162     
96Prokop Petr197339.4016.24
13.43
5.17  26   
97Stryková VlastaKVS Šumperk197640.2217.06
7.47
5.22  11   
98Vojáčková BlankaNový Malín196140.2517.09
5.47
5.23   2  
99Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195641.2418.08
0.00
5.31    1 
100Tomanková MartinaKVS Šumperk197541.5318.37
9.18
5.35  12   
101Kamlar MartinRuda197742.0518.49
16.08
5.36  27   
102Polách Jiří197242.1518.59
16.18
5.38  28   
103Křivohlávková IlonaZŠ Bludov196942.4119.25
8.03
5.41   3  
104Nedvěd FrantišekHrabenov198543.1519.59
19.59
5.46 26    
105Salcburgerová PetraSK Salith sport, z.s.198944.2621.10
13.53
5.55 10    
106Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195945.0421.48
16.02
6.00    7 
107Srovnal OtakarLoko Zábřeh194247.4124.25
8.46
6.21     2
108Šimková MarkétaDOLS Šumperk197748.3325.17
15.58
6.28  13   
109Pikal KarelKVS Olomouc194951.4528.29
12.50
6.54     3