Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2019

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Parkový běh
17. 04. 2019, 17.00
AVZO rybník Kocián - David Chytil, Loučná nad Desnou, zámecký park
7630 m / převýšení 118 m / hromadný start, 4 kola, běh parkem, 95% pískové pěšiny

Výsledky

Výsledky

    

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Jílek OndřejKVS Šumperk199926.050.00
0.00
3.25 1    
2Haltmar MiroslavAK Šternberk199527.291.24
1.24
3.36 2    
3Kechrt TomášPrime Sport Expert198128.492.44
2.44
3.46 3    
4Málek JiříKosteljinak.cz198229.183.13
3.13
3.50 4    
5Procházka MarekTJ Šumperk197429.443.39
0.00
3.53  1   
6Voženílek MartinLibina198329.583.53
3.53
3.55 5    
7Rajnošek ZdeněkŠumperk198530.194.14
4.14
3.58 6    
8Veselý RadekŠumperk198830.544.49
4.49
4.02 7    
9Vogel MichalŠumperk197631.004.55
1.16
4.03  2   
10Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198531.155.10
5.10
4.05 8    
11Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196431.325.27
0.00
4.07   1  
12Greschner LubošMagnus Orienteering197831.455.40
2.01
4.09  3   
13Giesel LiborSKP Šumperk197332.126.07
2.28
4.13  4   
14Zákravský MichalŠumperk197432.236.18
2.39
4.14  5   
15Saňák MartinKolski.cz197832.296.24
2.45
4.15  6   
16Sedláček JiříŠumperk197932.376.32
2.53
4.16  7   
17Mazák LukášSokol Hrabenov198632.466.41
6.41
4.17 9    
18Šrámek JaromírKVS Šumperk195833.257.20
0.00
4.22    1 
19Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196833.287.23
1.56
4.23   2  
20Knápek JanKK Club199033.387.33
0.0-47
4.24 10    
21Souček JanKVS Šumperk196533.407.35
2.08
4.24   3  
22Křivohlávek PavelNový Malín197034.068.01
4.22
4.28  8   
23Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200334.088.03
0.00
4.281     
24Klučka ZdeněkŠumperk197634.218.16
4.37
4.30  9   
25Drtilová VeronikaLitovel198534.258.20
0.00
4.30 1    
26Pospíšil JakubDolní Studénky199134.308.25
8.25
4.31 11    
27Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí195334.368.31
1.11
4.32    2 
28Nedomová LucieKometky198534.388.33
0.13
4.32 2    
29Konrád JosefHoral Šumperk197834.458.40
5.01
4.33  10   
30Harapát AntonínVolejbal Rapotín197434.578.52
5.13
4.34  11   
31Tvarůžka TomášKroměříž197235.099.04
5.25
4.36  12   
32Grozmanová LucieŠumperk198335.169.11
0.00
4.37  1   
33Zavičák JanDivadlo Bratrušov198035.279.22
9.22
4.38 12    
34Zahálka TomášDOLS Šumperk197835.339.28
5.49
4.39  13   
35Chmelař VítězslavLoučná197935.549.49
6.10
4.42  14   
36Hubáčková ZuzanaOlomouc198736.019.56
1.36
4.43 3    
37Smolicha JosefNový Malín195636.0610.01
2.41
4.43    3 
38Hejtmánek JanDívčí sen198936.0910.04
10.04
4.44 13    
39Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196836.1610.11
4.44
4.45   4  
40Bližňák Tim200236.4810.43
2.40
4.492     
41Šimek VladimírDOLS Šumperk197537.3611.31
7.52
4.55  15   
42Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195438.1312.08
4.48
5.00    4 
43Pustina PavelLadermon Team198538.2212.17
12.17
5.01 14    
44Hýbl ZdeněkZábřeh198038.4112.36
12.36
5.04 15    
45Šimková MarkétaDOLS Šumperk197739.0513.00
3.49
5.07  2   
46Květoň VladimírKVS Šumperk196839.1913.14
7.47
5.09   5  
47Daňková VladěnaŠumperk198139.2013.15
4.04
5.09  3   
48Svoboda ZdeněkČeská Ves197539.3013.25
9.46
5.10  16   
49Krčová MartinaKVS Šumperk197239.3413.29
4.18
5.11  4   
50Salii NataliaVelké Losiny198639.5513.50
5.30
5.13 4    
51Hobler MilošLeština197140.1414.09
10.30
5.16  17   
52Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199040.1614.11
5.51
5.16 5    
53Pořízka LuděkDívčí sen198840.3414.29
14.29
5.19 16    
54Kaplan OndřejSDH Vysoká u Holic197441.0414.59
11.20
5.22  18   
55Vysloužilová JanaBratrušov198341.2315.18
6.07
5.25  5   
56Tkadlec PavelFilipová195541.3915.34
8.14
5.27    5 
57Macková HanaBratrušov198342.0415.59
6.48
5.30  6   
58Krumer MiroslavMK Ostrov194942.0916.04
0.00
5.31     1
59Kušíková KateřinaŠumperk198442.3416.29
7.18
5.34  7   
60Lounová MarkétaOttlens197642.3516.30
7.19
5.34  8   
61Přemyslovský JanŠumperk198542.3616.31
16.31
5.34 17    
62Pešek JiříŠléglov196042.3816.33
11.06
5.35   6  
63Langrová Kristýna198943.1617.11
8.51
5.40 6    
64Jäckel PavelKVS Šumperk197843.5117.46
14.07
5.44  19   
65Říha JakubLoučná200344.1518.10
10.07
5.473     
66Vojáčková BlankaNový Malín196144.4418.39
0.00
5.51   1  
67Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk198445.1219.07
9.56
5.55  9   
68Vařeka StanislavHojná účast196945.3619.31
14.04
5.58   7  
69Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195645.5919.54
0.00
6.01    1 
70Prokopová MiroslavaŠumperk197546.4320.38
11.27
6.07  10   
71Ludvíková MartinaHanušovice199347.0521.00
12.40
6.10 7    
72Kindl Zdeněk196747.4921.44
16.17
6.16   8  
73Salcburgerová PetraSK Salith sport, z.s.198948.2722.22
14.02
6.20 8    
74Kreizl VladimírLoučná195050.1524.10
16.50
6.35    6 
75Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195951.2025.15
17.55
6.43    7 
76Pikal KarelKVS Olomouc194953.2127.16
11.12
6.59     2