Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2019

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Běh na Krásném
24. 04. 2019, 17.00
SOŠ Šumperk - Zdena Králová, Krásné - vodní nádrž
9370 m / převýšení 310 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil

Výsledky

Výsledky

foto1foto2  

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Borák MartinV12 Team199037.430.00
0.00
4.01 1    
2Málek JiříKosteljinak.cz198239.482.05
2.05
4.14 2    
3Procházka MarekTJ Šumperk197440.222.39
0.00
4.18  1   
4Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197741.003.17
0.38
4.22  2   
5Smolicha TomášNový Malín199541.163.33
3.33
4.24 3    
6Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198541.213.38
3.38
4.24 4    
7Janů Libor197841.393.56
1.17
4.26  3   
8Hecl MilošKVS Šumperk197643.375.54
3.15
4.39  4   
9Vepřek MartinOCR Runners Šumperk199043.516.08
6.08
4.40 5    
10Paloncý PavelKVS Šumperk198443.576.14
6.14
4.41 6    
11Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196444.016.18
0.00
4.41   1  
12Knápek LubomírLK Šumperk195944.286.45
0.00
4.44    1 
13Ženčák JakubŠumperk198844.437.00
7.00
4.46 7    
14Souček JanKVS Šumperk196544.507.07
0.49
4.47   2  
15Stryk ZdeněkPostřelmov199645.037.20
7.20
4.48 8    
16Saňák MartinKolski.cz197845.077.24
4.45
4.48  5   
17Sedláček JiříŠumperk197945.247.41
5.02
4.50  6   
18Mazák LukášSokol Hrabenov198645.357.52
7.52
4.51 9    
19Šrámek JaromírKVS Šumperk195846.098.26
1.41
4.55    2 
20Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200346.398.56
0.00
4.581     
21Puszkailer MichalBludov198046.408.57
8.57
4.58 10    
22Badal StanislavSKP Šumperk197846.569.13
6.34
5.00  7   
23Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196846.589.15
2.57
5.00   3  
24Tvarůžka TomášKroměříž197247.179.34
6.55
5.02  8   
25Křivohlávek PavelNový Malín197047.239.40
7.01
5.03  9   
26Hecl FrantišekKVS Šumperk200247.5010.07
1.11
5.062     
27Hejtmánek JanDívčí sen198948.2110.38
10.38
5.09 11    
28Weissová GabrielaJeseník199148.2510.42
0.00
5.10 1    
29Harapát AntonínVolejbal Rapotín197448.3610.53
8.14
5.11  10   
30Štábl AdamKVS Šumperk200449.1611.33
2.37
5.153     
31Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195449.3311.50
5.05
5.17    3 
32Bartoš AntonínSKP Šumperk197349.4011.57
9.18
5.18  11   
33Kamlar MarekOCR Runners Šumperk197949.4812.05
9.26
5.18  12   
34Fleischman JanJesus for you196749.4912.06
5.48
5.18   4  
35Hél FilipKolšov199650.0312.20
12.20
5.20 12    
36Cveček MartinTraceur Šumperk197451.0313.20
10.41
5.26  13   
37Gronych RadekKomňátka196751.1313.30
7.12
5.27   5  
38Smolicha JosefNový Malín195651.2513.42
6.57
5.29    4 
39Hubáčková ZuzanaOlomouc198751.3613.53
3.11
5.30 2    
40Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197551.4714.04
0.00
5.31  1   
41Štýbnarová RadkaZábřeh198652.3614.53
4.11
5.36 3    
42Křížová TerezaŠumperk198752.4515.02
4.20
5.37 4    
43Šimek VladimírDOLS Šumperk197553.0015.17
12.38
5.39  14   
44Květoň VladimírKVS Šumperk196853.1815.35
9.17
5.41   6  
45Kolaříková Markéta199853.2915.46
5.04
5.42 5    
46Salii NataliaVelké Losiny198653.5116.08
5.26
5.44 6    
47Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197754.5817.15
3.11
5.51  2   
48Tkadlec PavelFilipová195555.1917.36
10.51
5.54    5 
49Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199055.4318.00
7.18
5.56 7    
50Šimková MarkétaDOLS Šumperk197756.1618.33
4.29
6.00  3   
51Krčová MartinaKVS Šumperk197256.3518.52
4.48
6.02  4   
52Mikšíková PetraV12 Team197656.5519.12
5.08
6.04  5   
53Pořízka LuděkDívčí sen198857.2119.38
19.38
6.07 13    
54Macková HanaBratrušov198357.2519.42
5.38
6.07  6   
55Hobler MilošLeština197157.3919.56
17.17
6.09  15   
56Kříž Tomᚊumperk198357.4019.57
19.57
6.09 14    
57Kušíková KateřinaŠumperk198458.1120.28
6.24
6.12  7   
58Krumer MiroslavMK Ostrov194958.3020.47
0.00
6.14     1
59Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195660.2122.38
0.00
6.26    1 
60Pešek JiříŠléglov196064.3926.56
20.38
6.53   7  
61Vojáčková BlankaNový Malín196166.2628.43
0.00
7.05   1  
62Srovnal OtakarLoko Zábřeh194269.4031.57
11.10
7.26     2