Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2019

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Na Baštu
07. 05. 2019, 17.00
Horal Šumperk - Zdeněk Janů, Králec - mateřská škola
8000 m / převýšení 250 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil

Výsledky

Výsledky

foto1foto2foto3 

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Jílek OndřejKVS Šumperk199929.430.00
0.00
3.42 1    
2Horvát PetrZábřeh199431.442.01
2.01
3.58 2    
3Jílek JakubKVS Šumperk199232.002.17
2.17
4.00 3    
4Žanda AdamTJ Šumperk199132.362.53
2.53
4.04 4    
5Málek JiříKosteljinak.cz198233.023.19
3.19
4.07 5    
6Moskva RomanPasivity Žamberk197533.113.28
0.00
4.08  1   
7Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197733.243.41
0.13
4.10  2   
8Brzobohatý PavelAtletika Šumperk197234.044.21
0.53
4.15  3   
9Rajnošek ZdeněkŠumperk198534.154.32
4.32
4.16 6    
10Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198534.274.44
4.44
4.18 7    
11Patterman ProkopKVS Šumperk200335.225.39
0.00
4.251     
12Hecl MilošKVS Šumperk197635.245.41
2.13
4.25  4   
13Švorčík PetrDolní Studénky197635.385.55
2.27
4.27  5   
14Miča PetrSDH Bratrušov197936.176.34
3.06
4.32  6   
15Vortel OndřejČervenka198736.176.34
6.34
4.32 8    
16Bank JaroslavŠumperk198436.186.35
6.35
4.32 9    
17Pospíšil PetrOtice197936.276.44
3.16
4.33  7   
18Ženčák JakubŠumperk198836.306.47
6.47
4.33 10    
19Patterman PavelKVS Šumperk197336.366.53
3.25
4.34  8   
20Vepřek MartinOCR Runners Šumperk199036.406.57
6.57
4.35 11    
21Souček JanKVS Šumperk196537.007.17
0.00
4.37   1  
22Hecl FrantišekKVS Šumperk200237.167.33
1.54
4.392     
23Sedláček JiříŠumperk197937.267.43
4.15
4.40  9   
24Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196437.407.57
0.40
4.42   2  
25Maier PetrCirlibaba197438.138.30
5.02
4.46  10   
26Šrámek JaromírKVS Šumperk195838.188.35
0.00
4.47    1 
27Štábl AdamKVS Šumperk200438.489.05
3.26
4.513     
28Hájek MartinPasivity Žamberk200138.529.09
3.30
4.514     
29Hél FilipKolšov199638.539.10
9.10
4.51 12    
30Fabová SylvaLanškroun197939.029.19
0.00
4.52  1   
31Křivohlávek PavelNový Malín197039.209.37
6.09
4.55  11   
32Pospíšil JakubDolní Studénky199139.289.45
9.45
4.56 13    
33Knápek JanKK Club199039.339.50
-3.0-43
4.56 14    
34Konrád JosefHoral Šumperk197839.359.52
6.24
4.56  12   
35Zavičák JanDivadlo Bratrušov198040.0010.17
10.17
5.00 15    
36Hejtmánek JanDívčí sen198940.0210.19
10.19
5.00 16    
37Dudešková MarcelaSKP Šumperk197440.1010.27
1.08
5.01  2   
38Fleischman JanJesus for you196740.3210.49
3.32
5.04   3  
39Chmelař VítězslavLoučná197940.5111.08
7.40
5.06  13   
40Belobrad IvanPasivity Žamberk196641.0011.17
4.00
5.07   4  
41Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195441.1411.31
2.56
5.09    2 
42Smolicha JosefNový Malín195641.1511.32
2.57
5.09    3 
43Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197541.2611.43
2.24
5.10  3   
44Gronych RadekKomňátka196741.3411.51
4.34
5.11   5  
45Hubáčková ZuzanaOlomouc198743.1613.33
0.00
5.24 1    
46Kobzová KristýnaOCR Runners Šumperk195144.0114.18
0.45
5.30 2    
47Křížová TerezaŠumperk198744.1014.27
0.54
5.31 3    
48Prchala MichalSTG Šumperk198844.2514.42
14.42
5.33 17    
49Daňková VladěnaŠumperk198144.5415.11
5.52
5.36  4   
50Jirásková EvaMaratonstav Úpice196445.2915.46
0.00
5.41   1  
51Macková HanaBratrušov198345.4416.01
6.42
5.43  5   
52Tkadlec PavelFilipová195545.5016.07
7.32
5.43    4 
53Kaplan OndřejŠumperk198246.1016.27
16.27
5.46 18    
54Smyčková TerezaLukavice199546.1916.36
3.03
5.47 4    
55Krčová MartinaKVS Šumperk197246.2916.46
7.27
5.48  6   
56Hobler MilošLeština197146.3216.49
13.21
5.49  14   
57Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199046.4116.58
3.25
5.50 5    
58Kušíková KateřinaŠumperk198446.4817.05
7.46
5.51  7   
59Válek RadimZábřeh198146.5317.10
17.10
5.51 19    
60Holínková AndreaZábřeh199347.3417.51
4.18
5.56 6    
61Mikšíková PetraV12 Team197648.3518.52
9.33
6.04  8   
62Vondruška BohuslavŠumperk196348.5019.07
11.50
6.06   6  
63Vařeka StanislavHojná účast196950.5821.15
13.58
6.22   7  
64Havránková TerezaSRTG Šumperk199551.5522.12
8.39
6.29 7    
65Křivohlávková IlonaZŠ Bludov196952.0522.22
6.36
6.30   2  
66Krumer MiroslavMK Ostrov194952.0622.23
0.00
6.30     1
67Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195652.1122.28
0.00
6.31    1 
68Vojáčková BlankaNový Malín196152.5123.08
7.22
6.36   3  
69Srovnal OtakarLoko Zábřeh194254.5025.07
2.44
6.51     2
70Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195955.0625.23
16.48
6.53    5