Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2019

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Jarní kros Písařova
15. 05. 2019, 17.00
TJ TATRAN, SK Pašerák - Ladislav Drážný, Písařov - hřiště
10310 m / převýšení 257 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, louky

Výsledky

Výsledky

foto1   

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Jílek OndřejKVS Šumperk199937.490.00
0.00
3.40 1    
2Křivohlávek TomášSalomon/Suunto199538.551.06
1.06
3.46 2    
3Horvát PetrZábřeh199440.482.59
2.59
3.57 3    
4Málek JiříKosteljinak.cz198241.243.35
3.35
4.00 4    
5Moskva RomanPasivity Žamberk197543.195.30
0.00
4.12  1   
6Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197744.026.13
0.43
4.16  2   
7Procházka MarekTJ Šumperk197444.156.26
0.56
4.17  3   
8Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198544.256.36
6.36
4.18 5    
9Greschner LubošMagnus Orienteering197845.007.11
1.41
4.21  4   
10Hecl MilošKVS Šumperk197645.147.25
1.55
4.23  5   
11Veselý RadekŠumperk198845.277.38
7.38
4.24 6    
12Paloncý PavelKVS Šumperk198445.377.48
7.48
4.25 7    
13Hodinka FrantišekPaisvity Žamberk199247.139.24
9.24
4.34 8    
14Giesel LiborSKP Šumperk197347.189.29
3.59
4.35  6   
15Souček JanKVS Šumperk196547.269.37
0.00
4.36   1  
16Sedláček JiříŠumperk197947.459.56
4.26
4.37  7   
17Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196448.1610.27
0.50
4.40   2  
18Šrámek JaromírKVS Šumperk195848.5011.01
0.00
4.44    1 
19Mazák LukášSokol Hrabenov198648.5411.05
11.05
4.44 9    
20Hecl FrantišekKVS Šumperk200249.2311.34
0.00
4.471     
21Křivohlávek PavelNový Malín197049.5112.02
6.32
4.50  8   
22Belobrad IvanPasivity Žamberk196650.1612.27
2.50
4.52   3  
23Fleischman JanJesus for you196750.2412.35
2.58
4.53   4  
24Mátl PavelKVS Šumperk196850.3212.43
3.06
4.54   5  
25Drtilová VeronikaLitovel198551.2913.40
0.00
4.59 1    
26Hejtmánek JanDívčí sen198951.4013.51
13.51
5.00 10    
27Zavičák JanDivadlo Bratrušov198052.0214.13
14.13
5.02 11    
28Vašíček JiříDubicko197352.4714.58
9.28
5.07  9   
29Gronych RadekKomňátka196753.2015.31
5.54
5.10   6  
30Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197553.4315.54
0.00
5.12  1   
31Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195453.5716.08
5.07
5.13    2 
32Smolicha JosefNový Malín195654.4016.51
5.50
5.18    3 
33Květoň VladimírKVS Šumperk196854.4016.51
7.14
5.18   7  
34Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197755.0317.14
1.20
5.20  2   
35Horníček MojmírBohdíkov197656.3018.41
13.11
5.28  10   
36Hubáčková ZuzanaOlomouc198756.3218.43
5.03
5.29 2    
37Křížová TerezaŠumperk198757.0319.14
5.34
5.32 3    
38Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199058.0120.12
6.32
5.37 4    
39Salii NataliaVelké Losiny198658.0220.13
6.33
5.37 5    
40Prchala MichalSTG Šumperk198858.2920.40
20.40
5.40 12    
41Holínková AndreaZábřeh199358.2920.40
7.00
5.40 6    
42Tkadlec PavelFilipová195559.1921.30
10.29
5.45    4 
43Macková HanaBratrušov198360.5223.03
7.09
5.54  3   
44Kušíková KateřinaŠumperk198461.5424.05
8.11
6.00  4   
45Pešek JiříŠléglov196062.0624.17
14.40
6.01   8  
46Krčová MartinaKVS Šumperk197262.1324.24
8.30
6.02  5   
47Krumer MiroslavMK Ostrov194962.2524.36
0.00
6.03     1
48Křivohlávková IlonaZŠ Bludov196965.1027.21
0.00
6.19   1  
49Tvarůžka TomášKroměříž197265.2427.35
22.05
6.20  11   
50Vojáčková BlankaNový Malín196165.3827.49
0.28
6.21   2  
51Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195669.5232.03
0.00
6.46    1 
52Ludvíková MartinaHanušovice199370.1832.29
18.49
6.49 7    
53Srovnal OtakarLoko Zábřeh194274.1036.21
11.45
7.11     2