Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2019

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Běh na Senovou
04. 09. 2019, 17.00
Vladimír Šimek, Šumperk - Bludovská, Vojanova, u poldru
3890 m / převýšení 307 m / hromadný start, běh do vrchu

Výsledky

Výsledky

foto1   

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Borák MartinV12 Team199018.130.00
0.00
4.40 1    
2Horvát PetrZábřeh199418.390.26
0.26
4.47 2    
3Ristovský JanŠumperk Project200119.110.58
0.58
4.55 3    
4Kostecký TomášTJ Šumperk199719.181.05
1.05
4.57 4    
5Bednarský VojtěchTNF Bike team199719.191.06
1.06
4.57 5    
6Sadil JiříŠumperk Project200119.401.27
0.00
5.031     
7Procházka MarekTJ Šumperk197419.501.37
0.00
5.05  1   
8Vogel MichalŠumperk197620.121.59
0.22
5.11  2   
9Smolicha TomášNový Malín199520.232.10
2.10
5.14 6    
10Málek JiříKosteljinak.cz198220.272.14
2.14
5.15 7    
11Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197720.362.23
0.46
5.17  3   
12Veselý RadekŠumperk198820.542.41
2.41
5.22 8    
13Janů Libor197821.072.54
1.17
5.25  4   
14Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198521.112.58
2.58
5.26 9    
15Čmakal FrantišekPolách a syn200321.273.14
1.47
5.302     
16Klusoň JanŠumperk198421.313.18
3.18
5.31 10    
17Motl LiborHněvkov198421.383.25
3.25
5.33 11    
18Hecl FrantišekKVS Šumperk200221.423.29
2.02
5.343     
19Giesel LiborSKP Šumperk197322.164.03
2.26
5.43  5   
20Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200322.174.04
2.37
5.434     
21Hýbl JaroslavDimpex Kosov199322.184.05
4.05
5.43 12    
22Ženčák JakubŠumperk198822.214.08
4.08
5.44 13    
23Michal TomášZábřeh198122.244.11
4.11
5.45 14    
24Rajnošek ZdeněkŠumperk198522.264.13
4.13
5.46 15    
25Pustina PavelLadermon Team198522.304.17
4.17
5.47 16    
26Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko197422.424.29
2.52
5.50  6   
27Sedláček JiříŠumperk197922.564.43
3.06
5.53  7   
28Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh199323.024.49
4.49
5.55 17    
29Patterman PavelKVS Šumperk197323.074.54
3.17
5.56  8   
30Miča PetrSDH Bratrušov197923.235.10
3.33
6.00  9   
31Hubáček PavelSporton Šumperk197623.285.15
3.38
6.01  10   
32Pospíšil FilipŠumperk198223.415.28
5.28
6.05 18    
33Štábl AdamKVS Šumperk200423.465.33
4.06
6.065     
34Šrámek JaromírKVS Šumperk195823.495.36
0.00
6.07    1 
35Knápek LubomírLK Šumperk195924.045.51
0.15
6.11    2 
36Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196824.276.14
0.00
6.17   1  
37Konrád JosefHoral Šumperk197824.546.41
5.04
6.24  11   
38Hejtmánek JanDívčí sen198925.076.54
6.54
6.27 19    
39Bartoš AntonínSKP Šumperk197325.207.07
5.30
6.30  12   
40Šmíd FrantišekSTF Šumperk196025.447.31
1.17
6.36   2  
41Křivohlávek PavelNový Malín197025.567.43
6.06
6.40  13   
42Horníček MojmírBohdíkov197626.017.48
6.11
6.41  14   
43Gronych RadekKomňátka196726.027.49
1.35
6.41   3  
44Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197726.037.50
6.13
6.41  15   
45Pražák RostislavAtletika Šumperk197326.047.51
6.14
6.42  16   
46Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195426.117.58
2.22
6.43    3 
47Fleischman JanJesus for you196726.198.06
1.52
6.45   4  
48Květoň VladimírKVS Šumperk196826.398.26
2.12
6.51   5  
49Prchala MichalSTG Šumperk198826.458.32
8.32
6.52 20    
50Přikryl ZdeněkŠumperk198126.538.40
8.40
6.54 21    
51Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197527.249.11
0.00
7.02  1   
52Valentová MarieŠumperk199427.299.16
0.00
7.03 1    
53Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197727.409.27
0.16
7.06  2   
54Langr ZdeněkBrno197627.549.41
8.04
7.10  17   
55Starley DominicŠumperk197128.129.59
8.22
7.14  18   
56Šperlich JanKVS Šumperk200428.2210.09
8.42
7.176     
57Smolicha JosefNový Malín195628.2710.14
4.38
7.18    4 
58Mazák LukášSokol Hrabenov198628.4910.36
10.36
7.24 22    
59Horká BarboraOCR Runners Šumperk199428.5210.39
1.23
7.25 2    
60Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199029.0510.52
1.36
7.28 3    
61Krčová MartinaKVS Šumperk197229.1210.59
1.48
7.30  3   
62Mikšíková PetraV12 Team197629.1811.05
1.54
7.31  4   
63Ludvíková MartinaHanušovice199329.3811.25
2.09
7.37 4    
64Svoboda ZdeněkČeská Ves197529.5211.39
10.02
7.40  19   
65Jirásková EvaMaratonstav Úpice196430.0311.50
0.00
7.43   1  
66Macková HanaBratrušov198330.0811.55
2.44
7.44  5   
67Horvát PetrZábřeh197330.5012.37
11.00
7.55  20   
68Batěk MiroslavHrabišín195430.5912.46
7.10
7.57    5 
69Havránková TerezaSRTG Šumperk199531.2713.14
3.58
8.05 5    
70Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk198431.2913.16
4.05
8.05  6   
71Křivohlávková IlonaZŠ Bludov196931.3913.26
1.36
8.08   2  
72Prokopová MiroslavaŠumperk197532.4514.32
5.21
8.25  7   
73Vařeka StanislavHojná účast196933.0914.56
8.42
8.31   6  
74Srovnal OtakarLoko Zábřeh194234.1916.06
0.00
8.49     1
75Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195634.4916.36
0.00
8.57    1 
76Genčurová ZuzanaŠumperk198835.1016.57
7.41
9.02 6    
77Roček MilošŠumperk195135.2617.13
11.37
9.06    6 
78Šubrt JiříUničov197536.1818.05
16.28
9.19  21   
79Mikliš PatrikSvébohov200436.4418.31
17.04
9.267     
80Smyčková TerezaLukavice199536.4518.32
9.16
9.26 7    
81Holeček StanislavHare Krišna Jeseník195537.5819.45
14.09
9.45    7