Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2019

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Kros AZ Ekothermu
18. 09. 2019, 17.00
AZ Ekotherm - Libor Král, Šumperk - Reissova, parkoviště u "Sanatorky"
8280 m / převýšení 229 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, pěšiny

Výsledky

Výsledky

foto1   

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto199530.100.00
0.00
3.38 1    
2Borák MartinV12 Team199030.450.35
0.35
3.42 2    
3Kostecký JanTJ Šumperk199132.192.09
2.09
3.54 3    
4Pavelka Ondřej199332.592.49
2.49
3.59 4    
5Vogel MichalŠumperk197633.383.28
0.00
4.03  1   
6Málek JiříKosteljinak.cz198233.583.48
3.48
4.06 5    
7Moskva RomanPasivity Žamberk197534.073.57
0.29
4.07  2   
8Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197734.174.07
0.39
4.08  3   
9Procházka MarekTJ Šumperk197434.274.17
0.49
4.09  4   
10Motl LiborHněvkov198434.474.37
4.37
4.12 6    
11Ženčák JaroslavTJ Šumperk196135.315.21
0.00
4.17   1  
12Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198535.435.33
5.33
4.18 7    
13Hecl MilošKVS Šumperk197635.555.45
2.17
4.20  5   
14Kříž Tomᚊumperk198336.075.57
5.57
4.21 8    
15Filipiová EvaTJ Šumperk198636.106.00
0.00
4.22 1    
16Michal TomášZábřeh198136.116.01
6.01
4.22 9    
17Hecl FrantišekKVS Šumperk200236.126.02
0.00
4.221     
18Janů Libor197836.316.21
2.53
4.24  6   
19Maier PetrCirlibaba197436.376.27
2.59
4.25  7   
20Miča PetrSDH Bratrušov197936.526.42
3.14
4.27  8   
21Giesel LiborSKP Šumperk197337.026.52
3.24
4.28  9   
22Pustina PavelLadermon Team198537.046.54
6.54
4.28 10    
23Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko197437.086.58
3.30
4.29  10   
24Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196437.137.03
1.42
4.29   2  
25Lolek MichalTJ Sokol Troubelice198837.257.15
7.15
4.31 11    
26Knápek LubomírLK Šumperk195937.457.35
0.00
4.33    1 
27Kavrentzis KonstantinLovci blesků198137.587.48
7.48
4.35 12    
28Kříž RadomírNový Malín197738.097.59
4.31
4.36  11   
29Scheuer JanActivity Lanškroun196638.128.02
2.41
4.36   3  
30Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196838.228.12
2.51
4.38   4  
31Zákravský MichalŠumperk197438.308.20
4.52
4.38  12   
32Hubáček PavelSporton Šumperk197639.559.45
6.17
4.49  13   
33Křížová TerezaŠumperk198739.579.47
3.47
4.49 2    
34Drobný AndrejŠumperský divočáci198639.599.49
9.49
4.49 13    
35Poučová PetraNová Hradečná199640.2110.11
4.11
4.52 3    
36Šrámek JaromírKVS Šumperk195840.3010.20
2.45
4.53    2 
37Hél FilipKolšov199640.4110.31
10.31
4.54 14    
38Hejtmánek JanDívčí sen198940.4410.34
10.34
4.55 15    
39Křivohlávek PavelNový Malín197040.4810.38
7.10
4.55  14   
40Čech Roman197941.0110.51
7.23
4.57  15   
41Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197741.1511.05
7.37
4.58  16   
42Sýkora JanParapety RS197841.3111.21
7.53
5.00  17   
43Fleischman JanJesus for you196741.3411.24
6.03
5.01   5  
44Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195442.0211.52
4.17
5.04    3 
45Belobrad IvanPasivity Žamberk196642.2112.11
6.50
5.06   6  
46Tichý ViktorHoral Šumperk197142.4312.33
9.05
5.09  18   
47Květoň VladimírKVS Šumperk196842.4812.38
7.17
5.10   7  
48Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197543.1813.08
0.00
5.13  1   
49Smolicha JosefNový Malín195643.5013.40
6.05
5.17    4 
50Vašíček JiříDubicko197343.5313.43
10.15
5.17  19   
51Langr ZdeněkBrno197644.2014.10
10.42
5.21  20   
52Šperlich AdamOCR Runners Šumperk199944.2714.17
14.17
5.22 16    
53Starley DominicŠumperk197144.4614.36
11.08
5.24  21   
54Mazák LukášSokol Hrabenov198646.1016.00
16.00
5.34 17    
55Krčová MartinaKVS Šumperk197246.1216.02
2.54
5.34  2   
56Hobler MilošLeština197147.1217.02
13.34
5.42  22   
57Jirásková EvaMaratonstav Úpice196447.1717.07
0.00
5.42   1  
58Batěk MiroslavHrabišín195447.3017.20
9.45
5.44    5 
59Macková HanaBratrušov198348.3518.25
5.17
5.52  3   
60Křivohlávková IlonaZŠ Bludov196948.4418.34
1.27
5.53   2  
61Ostřanská IvetaSeverka Šumperk196549.0318.53
1.46
5.55   3  
62Krestýn PavelŠumperk197751.3021.20
17.52
6.13  23   
63Ludvíková MartinaHanušovice199353.0022.50
16.50
6.24 4    
64Vojáčková BlankaNový Malín196154.1724.07
7.00
6.33   4  
65Holeček StanislavHare Krišna Jeseník195554.1824.08
16.33
6.33    6 
66Vémola Dominik200355.5825.48
19.46
6.452     
67Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195655.5925.49
0.00
6.45    1 
68Srovnal OtakarLoko Zábřeh194256.5726.47
0.00
6.52     1
69Krumer MiroslavMK Ostrov194959.3729.27
2.40
7.12     2
70Pešek JiříŠléglov196060.3530.25
25.04
7.19   8