Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2019

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Kros obchodní akademie
25. 09. 2019, 17.00
OA Šumperk - Jaroslav Ženčák, Šumperk - hájenka pod Senovou
4900 m / převýšení 120 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, pěšiny

Výsledky

Výsledky

foto1   

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto199517.330.00
0.00
3.34 1    
2Bednarský VáclavKolovna200117.530.20
0.00
3.381     
3Kostecký JanTJ Šumperk199118.290.56
0.56
3.46 2    
4Málek JiříKosteljinak.cz198219.301.57
1.57
3.58 3    
5Motl LiborHněvkov198419.552.22
2.22
4.03 4    
6Moskva RomanPasivity Žamberk197520.082.35
0.00
4.06  1   
7Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197720.122.39
0.04
4.07  2   
8Rajnošek ZdeněkŠumperk198520.182.45
2.45
4.08 5    
9Hecl FrantišekKVS Šumperk200220.383.05
2.45
4.122     
10Kříž Tomᚊumperk198320.413.08
3.08
4.13 6    
11Pustina PavelLadermon Team198520.453.12
3.12
4.14 7    
12Hecl MilošKVS Šumperk197620.513.18
0.43
4.15  3   
13Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198521.003.27
3.27
4.17 8    
14Miča PetrSDH Bratrušov197921.233.50
1.15
4.21  4   
15Ženčák JakubŠumperk198821.303.57
3.57
4.23 9    
16Patterman PavelKVS Šumperk197321.354.02
1.27
4.24  5   
17Janů Libor197821.394.06
1.31
4.25  6   
18Giesel LiborSKP Šumperk197321.434.10
1.35
4.25  7   
19Knápek LubomírLK Šumperk195921.564.23
0.00
4.28    1 
20Novák PatrikCyklo Polách a syn199222.004.27
4.27
4.29 10    
21Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196422.054.32
0.00
4.30   1  
22Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196822.174.44
0.12
4.32   2  
23Klučka ZdeněkŠumperk197622.445.11
2.36
4.38  8   
24Bartoš AntonínSKP Šumperk197323.155.42
3.07
4.44  9   
25Čech Roman197923.175.44
3.09
4.45  10   
26Křivohlávek PavelNový Malín197023.235.50
3.15
4.46  11   
27Šrámek JaromírKVS Šumperk195823.325.59
1.36
4.48    2 
28Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197723.446.11
3.36
4.50  12   
29Fleischman JanJesus for you196724.106.37
2.05
4.55   3  
30Langr ZdeněkBrno197624.347.01
4.26
5.00  13   
31Hejtmánek JanDívčí sen198924.367.03
7.03
5.01 11    
32Belobrad IvanPasivity Žamberk196624.387.05
2.33
5.01   4  
33Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195424.397.06
2.43
5.01    3 
34Harapát AntonínVolejbal Rapotín197424.547.21
4.46
5.04  14   
35Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197525.167.43
0.00
5.09  1   
36Mazák LukášSokol Hrabenov198625.187.45
7.45
5.09 12    
37Šimek VladimírDOLS Šumperk197525.217.48
5.13
5.10  15   
38Šperlich JanKVS Šumperk200425.237.50
7.30
5.103     
39Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197725.277.54
0.11
5.11  2   
40Šimková MarkétaDOLS Šumperk197726.238.50
1.07
5.23  3   
41Krpec StanislavŠumperk196226.308.57
4.25
5.24   5  
42Jirásková EvaMaratonstav Úpice196426.389.05
0.00
5.26   1  
43Květoň VladimírKVS Šumperk196826.449.11
4.39
5.27   6  
44Krčová MartinaKVS Šumperk197226.449.11
1.28
5.27  4   
45Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199026.599.26
0.00
5.30 1    
46Hobler MilošLeština197127.319.58
7.23
5.36  16   
47Macková HanaBratrušov198327.5710.24
2.41
5.42  5   
48Batěk MiroslavHrabišín195428.0310.30
6.07
5.43    4 
49Kaplan OndřejŠumperk198228.1110.38
10.38
5.45 13    
50Krumer MiroslavMK Ostrov194928.1310.40
0.00
5.45     1
51Ostřanská IvetaSeverka Šumperk196528.2010.47
1.42
5.46   2  
52Ludvíková MartinaHanušovice199328.4211.09
1.43
5.51 2    
53Zezulka PetrKrálíky195728.5411.21
6.58
5.53    5 
54Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk198429.2511.52
4.09
6.00  6   
55Křivohlávková IlonaZŠ Bludov196930.0212.29
3.24
6.07   3  
56Vondruška BohuslavŠumperk196330.2812.55
8.23
6.13   7  
57Heclová MarieKVS Šumperk200430.4713.14
0.00
6.161     
58Vařeka StanislavHojná účast196930.5313.20
8.48
6.18   8  
59Berková KatarínaAtletika Šumperk198132.1714.44
7.01
6.35  7   
60Prokopová MiroslavaŠumperk197532.3515.02
7.19
6.38  8   
61Srovnal OtakarLoko Zábřeh194233.3316.00
5.20
6.50     2
62Tonová ZdeňkaSalón Zdena195836.1518.42
0.00
7.23    1