Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2019

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Šumperská hodinovka
09. 10. 2019, 16.30, Prcek v 16.00
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - Šumperská hodinovkaFoto 2 - Šumperská hodinovka  

#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto1995172920
0
3.28 1    
2Žanda AdamTJ Šumperk199116551741
741
3.37 2    
3Málek JiříKosteljinak.cz1982158651427
1427
3.46 3    
4Helleší JiříAtletika Zábřeh1979153521940
0
3.54  1   
5Vároš DavidŠumperk1987149972295
2295
4.00 4    
6Hecl MilošKVS Šumperk1976146172675
735
4.06  2   
7Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis1964146112681
0
4.06   1  
8Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko1974145222770
830
4.07  3   
9Pustina PavelLadermon Team1985145122780
2780
4.08 5    
10Miča PetrSDH Bratrušov1979141933099
1159
4.13  4   
11Hecl FrantišekKVS Šumperk2002141643128
0
4.141     
12Knápek LubomírLK Šumperk1959140413251
0
4.16    1 
13Hauška JanŠumperk1971140003292
1352
4.17  5   
14Scheuer JanActivity Lanškroun1966139403352
671
4.18   2  
15Tvarůžka TomášKroměříž1972138483444
1504
4.19  6   
16Rajnošek ZdeněkŠumperk1985137703522
3522
4.21 6    
17Giesel LiborSKP Šumperk1973137613531
1591
4.21  7   
18Bartoš AntonínSKP Šumperk1973135923700
1760
4.24  8   
19Šimek VladimírDOLS Šumperk1975134043888
1948
4.28  9   
20Hél FilipKolšov1996134023890
3890
4.28 7    
21Hejtmánek JanDívčí sen1989133413951
3951
4.29 8    
22Křivohlávek PavelNový Malín1970133253967
2027
4.30  10   
23Mazák LukášSokol Hrabenov1986131614131
4131
4.33 9    
24Kunc Milan1965126254667
1986
4.45   3  
25Kesslerová SylvaŠtědrý Běh1975122465046
0
4.53  1   
26Krpec StanislavŠumperk1962121275165
2484
4.56   4  
27Tkadlec PavelFilipová1955120445248
1997
4.58    2 
28Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk1990120415251
0
4.58 1    
29Hobler MilošLeština1971117645528
3588
5.06  11   
30Hubáčková ZuzanaOlomouc1987117205572
321
5.07 2    
31Gronych RadekKomňátka1967110516241
3560
5.25   5  
32Řehová Štěpánka1983110236269
1223
5.26  2   
33Macková HanaBratrušov1983108786414
1368
5.30  3