Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2019

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Malínská Osmička
16. 10. 2019, 16.30
Josef Smolicha, Miloš Hecl, Nový Malín - u obecního úřadu
7970 m / převýšení 56 m / hromadný start, přespolní běh, 70% asfalt, louky

Výsledky

Výsledky

foto1   

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Borák MartinV12 Team199028.020.00
0.00
3.31 1    
2Smolicha TomášNový Malín199528.250.23
0.23
3.33 2    
3Kostecký JanTJ Šumperk199128.300.28
0.28
3.34 3    
4Jílek JakubKVS Šumperk199228.540.52
0.52
3.37 4    
5Málek JiříKosteljinak.cz198230.032.01
2.01
3.46 5    
6Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200330.062.04
0.00
3.461     
7Moskva RomanPasivity Žamberk197530.102.08
0.00
3.47  1   
8Procházka MarekTJ Šumperk197430.272.25
0.17
3.49  2   
9Voženílek MartinLibina198330.512.49
2.49
3.52 6    
10Veselý RadekŠumperk198831.103.08
3.08
3.54 7    
11Ženčák JaroslavTJ Šumperk196131.123.10
0.00
3.54   1  
12Hecl MilošKVS Šumperk197631.213.19
1.11
3.56  3   
13Kechrt TomášPrime Sport Expert198131.273.25
3.25
3.56 8    
14Pustina PavelLadermon Team198531.333.31
3.31
3.57 9    
15Kříž Tomᚊumperk198331.353.33
3.33
3.57 10    
16Filipiová EvaTJ Šumperk198631.403.38
0.00
3.58 1    
17Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198531.443.42
3.42
3.58 11    
18Pospíšil PetrOtice197931.553.53
1.45
4.00  4   
19Miča PetrSDH Bratrušov197931.563.54
1.46
4.00  5   
20Maier PetrCirlibaba197432.013.59
1.51
4.01  6   
21Ženčák JakubŠumperk198832.064.04
4.04
4.01 12    
22Harapát RadimTriatlon Šumperk197832.094.07
1.59
4.02  7   
23Novák PatrikCyklo Polách a syn199232.114.09
4.09
4.02 13    
24Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko197432.124.10
2.02
4.02  8   
25Lolek MichalTJ Sokol Troubelice198832.244.22
4.22
4.03 14    
26Giesel LiborSKP Šumperk197332.254.23
2.15
4.04  9   
27Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196832.264.24
1.14
4.04   2  
28Kříž RadomírNový Malín197732.424.40
2.32
4.06  10   
29Zákravský MichalŠumperk197432.454.43
2.35
4.06  11   
30Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196432.474.45
1.35
4.06   3  
31Bank JaroslavŠumperk198432.524.50
4.50
4.07 15    
32Knápek LubomírLK Šumperk195933.205.18
0.00
4.10    1 
33Srovnal OtakarLoko Zábřeh197533.295.27
3.19
4.12  12   
34Stryk MartinKVS Šumperk197533.345.32
3.24
4.12  13   
35Dudešková MarcelaSKP Šumperk197433.375.35
0.00
4.13  1   
36Šrámek JaromírKVS Šumperk195833.445.42
0.24
4.13    2 
37Poučová PetraNová Hradečná199633.475.45
2.07
4.14 2    
38Bartoš AntonínSKP Šumperk197334.046.02
3.54
4.16  14   
39Kukula MarcelStaviva Emko197334.106.08
4.00
4.17  15   
40Čech Roman197934.126.10
4.02
4.17  16   
41Šimek VladimírDOLS Šumperk197534.206.18
4.10
4.18  17   
42Křížová TerezaŠumperk198734.246.22
2.44
4.18 3    
43Konrád JosefHoral Šumperk197834.366.34
4.26
4.20  18   
44Tvarůžka TomášKroměříž197234.416.39
4.31
4.21  19   
45Hejtmánek JanDívčí sen198934.456.43
6.43
4.21 16    
46Mazák LukášSokol Hrabenov198635.037.01
7.01
4.23 17    
47Vašíček JiříDubicko197335.137.11
5.03
4.25  20   
48Valenta TomášBohutín199335.277.25
7.25
4.26 18    
49Belobrad IvanPasivity Žamberk196635.427.40
4.30
4.28   4  
50Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197735.537.51
5.43
4.30  21   
51Harapát AntonínVolejbal Rapotín197436.007.58
5.50
4.31  22   
52Minář MarekMinargo197436.198.17
6.09
4.33  23   
53Pražák RostislavAtletika Šumperk197336.268.24
6.16
4.34  24   
54Květoň VladimírKVS Šumperk196836.428.40
5.30
4.36   5  
55Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197537.209.18
3.43
4.41  2   
56Zavičák JanDivadlo Bratrušov198037.279.25
9.25
4.41 19    
57Štábl RomanKVS Šumperk197537.499.47
7.39
4.44  25   
58Svrčinová ŠárkaNový Malín198337.509.48
4.13
4.44  3   
59Tichý ViktorHoral Šumperk197137.539.51
7.43
4.45  26   
60Dreysler Čeněk197438.019.59
7.51
4.46  27   
61Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195438.0610.04
4.46
4.46    3 
62Minář JosefNový Malín197038.1710.15
8.07
4.48  28   
63Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197738.2010.18
4.43
4.48  4   
64Krpec StanislavŠumperk196238.2210.20
7.10
4.48   6  
65Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199038.3010.28
6.50
4.49 4    
66Šimková MarkétaDOLS Šumperk197738.3810.36
5.01
4.50  5   
67Kaplan OndřejŠumperk198238.4510.43
10.43
4.51 20    
68Schön PetrNový Malín197938.4910.47
8.39
4.52  29   
69Keclík MiroslavLazy Swines198139.0711.05
11.05
4.54 21    
70Krčová MartinaKVS Šumperk197239.2511.23
5.48
4.56  6   
71Křivohlávek PavelNový Malín197039.3111.29
9.21
4.57  30   
72Jirásková EvaMaratonstav Úpice196439.4211.40
0.00
4.58   1  
73Šperlich JanKVS Šumperk200439.5011.48
9.44
4.592     
74Smyčková TerezaLukavice199540.4012.38
9.00
5.06 5    
75Krestýn PavelŠumperk197740.4612.44
10.36
5.06  31   
76Hubáčková ZuzanaOlomouc198741.5513.53
10.15
5.15 6    
77Hromják JiříŠumperk196742.0514.03
10.53
5.16   7  
78Vondruška BohuslavŠumperk196342.1614.14
11.04
5.18   8  
79Macková HanaBratrušov198342.2314.21
8.46
5.19  7   
80Dostálová LucieNový Malín195842.4014.38
0.00
5.21    1 
81Krumer MiroslavMK Ostrov194942.4614.44
0.00
5.21     1
82Langrová Kristýna198943.1315.11
11.33
5.25 7    
83Vojáčková BlankaNový Malín196143.4115.39
3.59
5.28   2  
84Kratochvíl MiroslavVikýřovická 12196644.0416.02
12.52
5.31   9  
85Ludvíková MartinaHanušovice199344.3016.28
12.50
5.35 8    
86Schwab Petr197444.5316.51
14.43
5.37  32   
87Kopp LadislavNový Malín197945.5617.54
15.46
5.45  33   
88Vařeka StanislavHojná účast196946.0618.04
14.54
5.47   10  
89Stejskal AntonínVíno Karabina194947.5419.52
5.08
6.00     2
90Salcburgerová PetraSK Salith sport, z.s.198948.4520.43
17.05
6.07 9    
91Srovnal OtakarLoko Zábřeh194251.1023.08
8.24
6.25     3