Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2019

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Horokros
20. 10. 2019, 11.00
Horal Šumperk - Zdenka Hegedüsová, Šumperk - ul. Gen, Krátkého, SOU Šumperk
15500 m / převýšení 418 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, pěšiny

Výsledky

Výsledky

foto1foto2foto3 

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto199558.460.00
0.00
3.47 1    
2Ristovský JanŠumperk Project200162.363.50
3.50
4.02 2    
3Borák MartinV12 Team199063.164.30
4.30
4.04 3    
4Žanda AdamTJ Šumperk199163.465.00
5.00
4.06 4    
5Planička JiříLitovel198864.065.20
5.20
4.08 5    
6Tomanek DanielKVS Šumperk197464.325.46
0.00
4.09  1   
7Málek JiříKosteljinak.cz198265.026.16
6.16
4.11 6    
8Moskva RomanPasivity Žamberk197565.166.30
0.44
4.12  2   
9Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197767.258.39
2.53
4.20  3   
10Vogel MichalŠumperk197668.149.28
3.42
4.24  4   
11Vošický PavelDama sport Šumperk197569.1510.29
4.43
4.28  5   
12Vároš DavidŠumperk198769.2910.43
10.43
4.28 7    
13Král VáclavSeverka Šumperk198270.2011.34
11.34
4.32 8    
14Hecl MilošKVS Šumperk197670.4211.56
6.10
4.33  6   
15Jašek OndřejAtletika Zábřeh197770.5712.11
6.25
4.34  7   
16Hecl FrantišekKVS Šumperk200271.3512.49
0.00
4.371     
17Doležal MilanHoral Šumperk197271.4813.02
7.16
4.37  8   
18Kříž Tomᚊumperk198372.0813.22
13.22
4.39 9    
19Smolicha TomášNový Malín199572.2513.39
13.39
4.40 10    
20Jecu Mikulᚊumperk197372.2613.40
7.54
4.40  9   
21Žouželka LiborAtletika Zábřeh197872.3613.50
8.04
4.41  10   
22Miča PetrSDH Bratrušov197972.3813.52
8.06
4.41  11   
23Švorčík PetrDolní Studénky197672.5414.08
8.22
4.42  12   
24Maier PetrCirlibaba197473.0914.23
8.37
4.43  13   
25Zákravský MichalŠumperk197473.1014.24
8.38
4.43  14   
26Knápek LubomírLK Šumperk195973.5415.08
0.00
4.46    1 
27Giesel LiborSKP Šumperk197374.1815.32
9.46
4.47  15   
28Patterman PavelKVS Šumperk197374.2515.39
9.53
4.48  16   
29Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196874.3515.49
0.00
4.48   1  
30Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198574.5816.12
16.12
4.50 11    
31Kříž RadomírNový Malín197775.4416.58
11.12
4.53  17   
32Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko197476.1517.29
11.43
4.55  18   
33Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200376.4317.57
5.08
4.562     
34Šrámek JaromírKVS Šumperk195877.1518.29
3.21
4.59    2 
35Křížová TerezaŠumperk198777.1618.30
0.00
4.59 1    
36Hejtmánek JanDívčí sen198978.1419.28
19.28
5.02 12    
37Pustina PavelLadermon Team198578.1719.31
19.31
5.03 13    
38Stryk MartinKVS Šumperk197578.4820.02
14.16
5.05  19   
39Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196479.4520.59
5.10
5.08   2  
40Drobný AndrejŠumperský divočáci198679.5521.09
21.09
5.09 14    
41Šimek VladimírDOLS Šumperk197580.4622.00
16.14
5.12  20   
42Harapát AntonínVolejbal Rapotín197481.5723.11
17.25
5.17  21   
43Belobrad IvanPasivity Žamberk196682.4724.01
8.12
5.20   3  
44Bartoš AntonínSKP Šumperk197383.4825.02
19.16
5.24  22   
45Mazák LukášSokol Hrabenov198684.4225.56
25.56
5.27 15    
46Langr ZdeněkBrno197685.5327.07
21.21
5.32  23   
47Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197585.5827.12
0.00
5.32  1   
48Květoň VladimírKVS Šumperk196886.1427.28
11.39
5.33   4  
49Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197787.1828.32
1.20
5.37  2   
50Starley DominicŠumperk197188.2229.36
23.50
5.42  24   
51Tvarůžka TomášKroměříž197289.1530.29
24.43
5.45  25   
52Coufalová MarkétaLKT 80 Šumperk198889.3030.44
12.14
5.46 2    
53Hájek MartinPasivity Žamberk200189.4030.54
18.05
5.473     
54Jirásková EvaMaratonstav Úpice196490.0631.20
0.00
5.48   1  
55Keclík MiroslavLazy Swines198191.0732.21
32.21
5.52 16    
56Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199091.3132.45
14.15
5.54 3    
57Prchala MichalSTG Šumperk198891.5733.11
33.11
5.55 17    
58Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195493.4835.02
19.54
6.03    3 
59Krčová MartinaKVS Šumperk197293.5535.09
7.57
6.03  3   
60Vondruška BohuslavŠumperk196395.3936.53
21.04
6.10   5  
61Hubáčková ZuzanaOlomouc198799.2640.40
22.10
6.24 4    
62Ludvíková MartinaHanušovice199399.4340.57
22.27
6.26 5    
63Krumer MiroslavMK Ostrov1949100.4441.58
0.00
6.29     1
64Hromják JiříŠumperk1967102.5644.10
28.21
6.38   6  
65Stejskal AntonínVíno Karabina1949109.4851.02
9.04
7.05     2
66Srovnal OtakarLoko Zábřeh1942113.3354.47
12.49
7.19     3