Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2020

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Běh Markovicou
Parkový běh
Běh na Krásném
Bludovský kros
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Malínská Osmička
Kros AZ Ekothermu
16. 09. 2020, 17.00
AZ Ekotherm - Libor Král, Šumperk - Reissova, parkoviště u "Sanatorky"
8280 m / převýšení 229 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, pěšiny

Výsledky

Výsledky

foto1foto2  

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto1995 30.210.00
0.00
3.39 1    
2Borák MartinV12 Team1990 31.321.11
1.11
3.48 2    
3Pavelka Ondřej1993 31.411.20
1.20
3.49 3    
4Ristovský JanTJ Šumperk2000 32.171.56
1.56
3.53 4    
5Sadil JiříŠumperk Project2001 34.173.56
3.56
4.08 5    
6Málek JiříKosteljinak.cz1982 34.294.08
4.08
4.09 6    
7Bednarský VojtěchTJ Šumperk1997 35.164.55
4.55
4.15 7    
8Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn1977 35.365.15
0.00
4.17  1   
9Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners1991 35.525.31
5.31
4.19 8    
10Rajnošek ZdeněkŠumperk1985 36.045.43
5.43
4.21 9    
11Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.1985 36.115.50
5.50
4.22 10    
12Veselý RadekŠumperk1988 36.205.59
5.59
4.23 11    
13Kříž TomášDraci Šumperk1983 36.276.06
6.06
4.24 12    
14Neugebauer PetrBělá pod Pradědem1975 36.406.19
1.04
4.25  2   
15Novák PatrikCyklo Polách a syn1992 36.486.27
6.27
4.26 13    
16Miča PetrSDH Bratrušov1979 36.516.30
1.15
4.27  3   
17Filipiová EvaTJ Šumperk1986 36.566.35
0.00
4.27 1    
18Kříž RadomírNový Malín1977 37.016.40
1.25
4.28  4   
19Rozsíval AloisKVS Šumperk1991 37.307.09
7.09
4.31 14    
20Poláčková PavlínaAK Drnovice1996 37.317.10
0.35
4.31 2    
21Patterman PavelKVS Šumperk1973 37.327.11
1.56
4.31  5   
22Giesel LiborSKP Šumperk1973 37.417.20
2.05
4.33  6   
23Hecl MilošKVS Šumperk1976 37.507.29
2.14
4.34  7   
24Poučová PetraNová Hradečná1996 37.557.34
0.59
4.34 3    
25Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko1974 38.378.16
3.01
4.39  8   
26Hecl FrantišekKVS Šumperk2002 38.408.19
0.00
4.401     
27Mazák LukášSokol Hrabenov1986 38.558.34
8.34
4.42 15    
28Grycman KazimírCiechowice1972 39.078.46
3.31
4.43  9   
29Novotný Tomᚊumperk1975 39.108.49
3.34
4.43  10   
30Saňák MartinRapotín1978 39.249.03
3.48
4.45  11   
31Šperlich JanKVS Šumperk2004 39.419.20
1.01
4.472     
32Křížová TerezaŠumperk1987 39.519.30
2.55
4.48 4    
33Hauška JanMolkerei Vikantice1971 39.569.35
4.20
4.49  12   
34Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten1968 40.209.59
0.00
4.52   1  
35Gebr MilanGebříci Zábřeh1954 40.5110.30
0.00
4.56    1 
36Šimek VladimírDOLS Šumperk1975 40.5410.33
5.18
4.56  13   
37Šrámek JaromírKVS Šumperk1958 40.5810.37
0.07
4.56    2 
38Hejtmánek JanHejtmánek Team1989 41.2211.01
11.01
4.59 16    
39Křivohlávek PavelNový Malín1970 41.3411.13
1.14
5.01   2  
40Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun1977 42.1211.51
6.36
5.05  14   
41Vortel OndřejŠumperk1987 42.1511.54
11.54
5.06 17    
42Štábl RomanKVS Šumperk1975 43.0612.45
7.30
5.12  15   
43Šmíd FrantišekSTF Šumperk1960 43.2613.05
2.35
5.14    3 
44Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun1977 43.3313.12
0.00
5.15  1   
45Krestýn PavelŠumperk1977 44.1013.49
8.34
5.20  16   
46Ondrášek MilanOstrava1985 44.2914.08
14.08
5.22 18    
47Krpec StanislavŠumperk1962 45.5515.34
5.35
5.32   3  
48Smolicha DavidŠumperk1978 46.2015.59
10.44
5.35  17   
49Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov1963 46.4416.23
6.24
5.38   4  
50Smolicha JosefNový Malín1956 46.4416.23
5.53
5.38    4 
51Svoboda ZdeněkČeská Ves1975 46.4916.28
11.13
5.39  18   
52Baderlová VeronikaZábřeh2001 47.0316.42
10.07
5.40 5    
53Starley DominicŠumperk1971 47.1516.54
11.39
5.42  19   
54Kušíková KateřinaŠumperk1984 47.2217.01
3.49
5.43  2   
55Sporek MiroslavLoučná nad Desnou1954 47.2917.08
6.38
5.44    5 
56Gronych RadekKomňátka1967 47.3217.11
7.12
5.44   5  
57Vehovský RomanŠtěpánkovice1976 48.0517.44
12.29
5.48  0   
58Březina Aleš2002 48.0517.44
9.25
5.483     
59Krňávková EvaŠumperk1975 48.1517.54
4.42
5.49  3   
60Ottová LenkaOttlens1970 49.0218.41
0.00
5.55   1  
61Kesslerová SylvaŠtědrý Běh1975 49.1618.55
5.43
5.57  4   
62Batěk MiroslavHrabišín1954 49.2319.02
8.32
5.57    6 
63Tkadlec PavelFilipová1955 49.2819.07
8.37
5.58    7 
64Kaplan OndřejŠumperk1974 49.5719.36
14.21
6.01  20   
65Habigerová RadkaKVS Šumperk1995 50.2019.59
13.24
6.04 6    
66Křivohlávková IlonaNový Malín1969 50.5620.35
1.54
6.09   2  
67Paloncý PavelKVS Šumperk1963 51.3621.15
11.16
6.13   6  
68Macková HanaBratrušov1983 53.0722.46
9.34
6.24  5   
69Tomanková MartinaKVS Šumperk1975 54.2023.59
10.47
6.33  6   
70Vojáčková BlankaNový Malín1961 54.2224.01
5.20
6.33   3  
71Holeček StanislavHare Krišna Jeseník1955 59.0628.45
18.15
7.08    8 
72Srovnal OtakarLoko Zábřeh1942 59.2429.03
0.00
7.10     1