Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2020

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Běh Markovicou
Parkový běh
Běh na Krásném
Bludovský kros
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Malínská Osmička
Běh salónu Zdena
04. 10. 2020, 10.00
Salon Zdena - Zdenka Tonová, Ruda nad Moravou - budova bývalé ZŠ
8120 m / převýšení 205 m / hromadný start, lesní běh, cesty, pěšiny

Výsledky

Výsledky

foto1   

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto1995 29.580.00
0.00
3.41 1    
2Ristovský JanTJ Šumperk2000 32.312.33
2.33
4.00 2    
3Vacek MartinIscarex Česká Třebová1969 35.205.22
0.00
4.21   1  
4Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn1977 36.086.10
0.00
4.26  1   
5Adamec LukášHoro Česká Třebová1987 36.266.28
6.28
4.29 3    
6Kříž TomášDraci Šumperk1983 36.346.36
6.36
4.30 4    
7Jašek OndřejAtletika Zábřeh1977 36.416.43
0.33
4.31  2   
8Tlapák JaroslavIscarex Česká Třebová1987 36.446.46
6.46
4.31 5    
9Ryšavý VojtěchŠumperk1994 36.456.47
6.47
4.31 6    
10Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.1985 36.576.59
6.59
4.33 7    
11Doležal MilanHoral Šumperk1972 37.007.02
0.52
4.33  3   
12Filipiová EvaTJ Šumperk1986 37.027.04
0.00
4.33 1    
13Kříž RadomírNový Malín1977 37.047.06
0.56
4.33  4   
14Bielčik PetrLichkov1971 37.417.43
1.33
4.38  5   
15Novák PatrikCyklo Polách a syn1992 37.547.56
7.56
4.40 8    
16Giesel LiborSKP Šumperk1973 38.118.13
2.03
4.42  6   
17Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko1974 38.128.14
2.04
4.42  7   
18Hecl MilošKVS Šumperk1976 38.438.45
2.35
4.46  8   
19Mazák LukášSokol Hrabenov1986 39.009.02
9.02
4.48 9    
20Knápek LubomírLK Šumperk1959 39.029.04
0.00
4.48    1 
21Stryk MartinKVS Šumperk1975 39.489.50
3.40
4.54  9   
22Srovnal OtakarLoko Zábřeh1975 40.2510.27
4.17
4.58  10   
23Křížová TerezaŠumperk1987 40.3010.32
3.28
4.59 2    
24Gebr MilanGebříci Zábřeh1954 40.3510.37
1.33
4.59    2 
25Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten1968 40.3610.38
5.16
5.00   2  
26Šrámek JaromírKVS Šumperk1958 40.4510.47
1.43
5.01    3 
27Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun1979 40.5210.54
0.00
5.01  1   
28Křivohlávek PavelNový Malín1970 40.5911.01
5.39
5.02   3  
29Šimek VladimírDOLS Šumperk1975 41.0611.08
4.58
5.03  11   
30Hecl FrantišekKVS Šumperk2002 41.3411.36
0.00
5.071     
31Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun1977 41.5211.54
5.44
5.09  12   
32Hél FilipOCR Runners Šumperk1996 42.0212.04
12.04
5.10 10    
33Gronych RadekKomňátka1967 42.4812.50
7.28
5.16   4  
34Konyarik MatějRuda nad Moravou2003 43.0013.02
1.26
5.172     
35Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis1964 43.2413.26
8.04
5.20   5  
36Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun1977 43.3013.32
2.38
5.21  2   
37Jašková RomanaAtletika Zábřeh1990 43.5613.58
6.54
5.24 3    
38Orošnjaková HanaZábřeh1996 44.0114.03
6.59
5.25 4    
39Čechová Silvie1979 44.5815.00
4.06
5.32  3   
40Kobzová KristýnaOCR Runners Šumperk2000 45.0415.06
8.02
5.33 5    
41Šimková MarkétaDOLS Šumperk1977 45.0915.11
4.17
5.33  4   
42Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk1990 45.1515.17
8.13
5.34 6    
43Bielčik Jiří1985 45.5115.53
8.49
5.38 11    
44Smolicha JosefNový Malín1956 46.3516.37
7.33
5.44    4 
45Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov1963 46.3616.38
11.16
5.44   6  
46Krpec StanislavŠumperk1962 46.3916.41
11.19
5.44   7  
47Sýkorová OlgaParapety RS1979 46.4516.47
5.53
5.45  5   
48Kesslerová SylvaŠtědrý Běh1975 46.5416.56
6.02
5.46  6   
49Jirásková EvaMaratonstav Úpice1964 47.0517.07
0.00
5.47   1  
50Hlavinka MatějRuda nad Moravou2004 47.3517.37
17.37
5.51 3    
51Kušíková KateřinaŠumperk1984 48.0118.03
7.09
5.54  7   
52Krňávková EvaŠumperk1975 48.0718.09
7.15
5.55  8   
53Křivohlávková IlonaNový Malín1969 48.1418.16
1.09
5.56   2  
54Ottová LenkaOttlens1970 49.3619.38
2.31
6.06   3  
55Srovnal OtakarLoko Zábřeh1942 60.2230.24
0.00
7.26     1
56Macková HanaBratrušov1983 64.1334.15
23.21
7.54  9   
57Vojáčková BlankaNový Malín1961 68.5438.56
21.49
8.29   4  
58Brandejská ŠárkaTJ Šumperk1989 68.5538.57
31.53
8.29 7