Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2021

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Běh Violky - Chlapák
26. 05. 2021, 17.00
Šumperský běžecký spolek, Kouty nad Desnou - Hospůdka Na jedno
10900 m / převýšení 463 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty

Výsledky

Výsledky

foto1   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Jílek OndřejKVS Šumperk199942.270.00
0.00
3.53 1    
2Bednarský VojtěchTJ Šumperk199745.453.18
3.18
4.11 2    
3Červinka JanSki alp DM198946.253.58
3.58
4.15 3    
4Jílek JakubKVS Šumperk199246.304.03
4.03
4.15 4    
5Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners199148.306.03
6.03
4.26 5    
6Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200348.316.04
0.00
4.271     
7Küschner TadeášTJ Šumperk200648.456.18
0.14
4.282     
8Pustina PavelLadermon Team198550.257.58
7.58
4.37 6    
9Mazák LukášSokol Hrabenov198650.338.06
8.06
4.38 7    
10Kříž TomášDraci Šumperk198350.408.13
8.13
4.38 8    
11Málek JiříKosteljinak.cz198250.428.15
8.15
4.39 9    
12Miča PetrSDH Bratrušov197950.438.16
0.00
4.39  1   
13Neugebauer PetrBělá pod Pradědem197550.578.30
0.14
4.40  2   
14Bielčik PetrJR Sport Letohrad197152.209.53
0.00
4.48   1  
15Stryk MartinKVS Šumperk197552.5210.25
2.09
4.51  3   
16Šperlich JanKVS Šumperk200454.2211.55
5.51
4.593     
17Hecl MilošKVS Šumperk197654.2511.58
3.42
4.59  4   
18Pospíšil PetrTJ Sokol ....197954.3112.04
3.48
5.00  5   
19Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198556.0013.33
13.33
5.08 10    
20Doležal JaromírBrníčko197456.2613.59
5.43
5.10  6   
21Gedeon DominikKVS Šumperk199956.3114.04
14.04
5.11 11    
22Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196856.4014.13
4.20
5.11   2  
23Srovnal OtakarLoko Zábřeh197557.2614.59
6.43
5.16  7   
24Bláha AdamKVS Šumperk200558.3016.03
9.59
5.224     
25Křivohlávek PavelNový Malín197059.0016.33
6.40
5.24   3  
26Haitmar MartinZábřeh199059.0716.40
16.40
5.25 12    
27Přibyl JosefPostřelmov198261.2719.00
19.00
5.38 13    
28Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196365.2723.00
13.07
6.00   4  
29Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195465.4323.16
0.00
6.01    1 
30Bednář PavelZábřeh198466.1623.49
23.49
6.04 14    
31Křivohlávková IlonaNový Malín196967.0624.39
0.00
6.09   1  
32Macková HanaBratrušov198371.0028.33
0.00
6.30  1   
33Jirásková EvaMaratonstav Úpice196471.1128.44
4.05
6.31   2  
34Jurča JanVidče199374.3232.05
32.05
6.50 15    
35Hlavatý RomanZábřeh197976.3634.09
25.53
7.01  8   
36Janků HanaZábřeh198476.3634.09
5.36
7.01  2   
37Berková KatarínaAtletika Šumperk198177.3735.10
6.37
7.07  3   
38Vojáčková BlankaNový Malín196178.4036.13
0.00
7.13    1 
39Stryková VlastaKVS Šumperk197680.0537.38
9.05
7.20  4   
40Holouš DavidZábřeh199385.2042.53
42.53
7.49 16    
41Pešek JiříŠléglov196085.2042.53
19.37
7.49    2