Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2021

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Koutecká vertikála - Chlapák
09. 06. 2021, 17.00, Prcek v 16.30
SK Salith SUMTEX - Rostislav Pumprla, Kouty nad Desnou - Ski areál
2500 m / převýšení 510 m / intervalový start, běh do vrchu (pod lanovkou)

Výsledky

Výsledky

    

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Stejskal JakubSkialp Dolní Morava199522.520.00
0.00
9.08 1    
2Červinka JanSki ALP DM198923.400.48
0.48
9.28 2    
3Adamec LukášHoro Česká Třebová198723.571.05
1.05
9.34 3    
4Küschner TadeášTJ Šumperk200624.311.39
0.00
9.481     
5Jílek JakubKVS Šumperk199224.341.42
1.42
9.49 4    
6Fišnar RomanSkiAlp Jeseníky198324.562.04
2.04
9.58 5    
7Kabourek ŠtěpánFortex Ski Moravský Beroun200624.582.06
0.27
9.592     
8Klusoň JanŠumperk198425.242.32
2.32
10.09 6    
9Čech RomanHoRUNi197925.262.34
0.00
10.10  1   
10Bielčik PetrJR Sport Letohrad197125.402.48
0.00
10.16   1  
11Stryk MartinKVS Šumperk197525.563.04
0.30
10.22  2   
12Kříž TomášDraci Šumperk198326.513.59
3.59
10.44 7    
13Málek JiříKosteljinak.cz198226.544.02
4.02
10.45 8    
14Miča PetrSDH Bratrušov197926.554.03
1.29
10.46  3   
15Jendrišák MilanSKP Šumperk198227.094.17
4.17
10.51 9    
16Janů Libor197827.114.19
1.45
10.52  4   
17Hecl FrantišekKVS Šumperk200227.354.43
4.43
11.02 10    
18Janda JiříOlomouc197527.434.51
2.17
11.05  5   
19Rýznar JanTJ Sokol Hrabenov199628.015.09
5.09
11.12 11    
20Šperlich JanKVS Šumperk200428.095.17
3.38
11.153     
21Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197728.235.31
2.57
11.21  6   
22Filipiová EvaTJ Šumperk198628.455.53
0.00
11.30  1   
23Hecl MilošKVS Šumperk197629.056.13
3.39
11.38  7   
24Mazák LukášSokol Hrabenov198629.266.34
6.34
11.46 12    
25Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196829.306.38
3.50
11.48   2  
26Doležal JaromírBrníčko197429.366.44
4.10
11.50  8   
27Křivohlávek PavelNový Malín197030.277.35
4.47
12.10   3  
28Fišnar JiříKouty nad Desnou197630.407.48
5.14
12.16  9   
29Fabiánek JakubSDH Bratrušov200531.208.28
6.49
12.324     
30Přibyl JosefPostřelmov198232.199.27
9.27
12.55 13    
31Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196332.5810.06
7.18
13.11   4  
32Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196433.1010.18
7.30
13.16   5  
33Ondrášek MilanOstrava198533.4710.55
10.55
13.30 14    
34Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195433.5110.59
0.00
13.32    1 
35Učík Martin199333.5911.07
11.07
13.35 15    
36Mikšíková PetraV12 Team197634.0911.17
5.24
13.39  2   
37Kušíková KateřinaŠumperk198434.5412.02
6.09
13.57  3   
38Macková HanaBratrušov198335.2312.31
6.38
14.09  4   
39Jirásková EvaMaratonstav Úpice196436.1713.25
0.00
14.30   1  
40Habigerová RadkaKVS Šumperk199539.4416.52
0.00
15.53 1    
41Berková KatarínaAtletika Šumperk198141.0718.15
12.22
16.26  5   
42Smolicha JosefNový Malín195642.0819.16
8.17
16.51    2 
43Stryková VlastaKVS Šumperk197643.5120.59
15.06
17.32  6