Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2021

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Kros AZ Ekothermu - Chlapák
15. 09. 2021, 17.00
AZ Ekotherm - Libor Král, Šumperk - Reissova, parkoviště u "Sanatorky"
8280 m / převýšení 229 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, pěšiny

Výsledky

Výsledky

foto1   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Horvát PetrZábřeh199432.160.00
0.00
3.53 1    
2Jílek JakubKVS Šumperk199232.430.27
0.27
3.57 2    
3Málek JiříKosteljinak.cz198234.061.50
1.50
4.07 3    
4Tomanek LukášKVS Šumperk200834.342.18
0.00
4.101     
5Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197734.432.27
0.00
4.11  1   
6Janů LiborŠumperk197834.572.41
0.14
4.13  2   
7Kostecký JanTJ Šumperk199135.383.22
3.22
4.18 4    
8Miča PetrSDH Bratrušov197935.553.39
1.12
4.20  3   
9Štábl AdamKVS Šumperk200436.153.59
1.41
4.222     
10Neugebauer PetrBělá pod Pradědem197536.284.12
1.45
4.24  4   
11Kříž TomášDraci Šumperk198336.354.19
4.19
4.25 5    
12Matús EduardDívčí sen198936.424.26
4.26
4.25 6    
13Ryšavý VojtěchTrisk Olomouc199436.444.28
4.28
4.26 7    
14Gedeon DominikKVS Šumperk199936.454.29
4.29
4.26 8    
15Filipiová EvaTJ Šumperk198637.235.07
0.00
4.30  1   
16Smolicha TomášNový Malín199537.235.07
5.07
4.30 9    
17Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198537.525.36
5.36
4.34 10    
18Bielčik PetrJR Sport Letohrad197137.595.43
0.00
4.35   1  
19Kříž RadomírNový Malín197738.065.50
3.23
4.36  5   
20Hecl MilošKVS Šumperk197638.105.54
3.27
4.36  6   
21Čmakal FrantišekPolách a syn200338.135.57
3.39
4.363     
22Brückner MiroslavHoral Šumperk197938.196.03
3.36
4.37  7   
23Mazák LukášSokol Hrabenov198638.246.08
6.08
4.38 11    
24Knápek LubomírLK Šumperk195938.306.14
0.00
4.38    1 
25Novák PatrikŠumperk199238.506.34
6.34
4.41 12    
26Maier PetrŠumperk197438.556.39
4.12
4.42  8   
27Stryk MartinKVS Šumperk197539.056.49
4.22
4.43  9   
28Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196839.367.20
1.37
4.46   2  
29Hauška JanMolkerei Vikantice197140.218.05
2.22
4.52   3  
30Křivohlávek PavelNový Malín197040.328.16
2.33
4.53   4  
31Sýkora JanParapety RS197841.028.46
6.19
4.57  10   
32Sklenář JanŠumperk198841.289.12
9.12
5.00 13    
33Hubáček PavelSporton Šumperk197641.309.14
6.47
5.00  11   
34Horníček MojmírBohdíkov197642.3010.14
7.47
5.07  12   
35Hejtmánek JanDívčí sen198943.1110.55
10.55
5.12 14    
36Bartoš AntonínSKP Šumperk197343.1711.01
8.34
5.13  13   
37Harapát AntonínVolejbal Rapotín197443.4811.32
9.05
5.17  14   
38Hobler MilošLeština197143.5511.39
5.56
5.18   5  
39Vamvakaš DavidDívčí sen198844.2012.04
12.04
5.21 15    
40Tkadlec PavelFilipová195544.3512.19
6.05
5.23    2 
41Krpec StanislavŠumperk196245.3113.15
7.32
5.29   6  
42Dudešková MarcelaSKP Šumperk197445.4713.31
8.24
5.31  2   
43Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196345.5413.38
7.55
5.32   7  
44Kočandrle JaroslavKVS Šumperk197745.5913.43
11.16
5.33  15   
45Pořízka LuděkDívčí sen198846.1013.54
13.54
5.34 16    
46Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195446.4914.33
8.19
5.39    3 
47Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197547.2015.04
9.57
5.42  3   
48Sýkorová OlgaParapety RS197947.2015.04
9.57
5.42  4   
49Krňávková EvaŠumperk197547.2515.09
10.02
5.43  5   
50Křivohlávková IlonaNový Malín196948.2016.04
0.00
5.50   1  
51Šimková MarkétaDOLS Šumperk197748.5516.39
11.32
5.54  6   
52Sýkorová AnnaTJ Šumperk200749.3517.19
0.00
5.591     
53Habigerová RadkaKVS Šumperk199550.2418.08
0.00
6.05 1    
54Macková HanaBratrušov198352.1419.58
14.51
6.18  7   
55Stryková VlastaKVS Šumperk197656.3624.20
19.13
6.50  8