Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2022

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Bratrušovské vrchy
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Běh Balatonem - Chlapák
30. 03. 2022, 17.00
Luboš Bláha a Atletika Zábřeh, Hněvkov - u hřiště
11360 m / převýšení 243 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, pěšiny
2200 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

foto1   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Jílek JakubKVS Šumperk199246.110.00
0.00
4.03 1    
2Fochler PetrAK Drnovice199146.440.33
0.33
4.06 2    
3Jílek DavidZábřeh198747.060.55
0.55
4.08 3    
4Žanda AdamTJ Šumperk199147.311.20
1.20
4.10 4    
5Štábl AdamKVS Šumperk200448.021.51
0.00
4.131     
6Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners199148.312.20
2.20
4.16 5    
7Kechrt TomášPrime Sport Expert198149.082.57
0.00
4.19  1   
8Málek JiříKosteljinak.cz198249.553.44
0.47
4.23  2   
9Kašpařík TomášSK Přerov197550.364.25
1.28
4.27  3   
10Miča PetrSDH Bratrušov197951.024.51
1.54
4.29  4   
11Veselý RadekŠumperk198851.255.14
5.14
4.31 6    
12Bank JaroslavŠumperk198451.425.31
5.31
4.33 7    
13Neugebauer PetrJeseník197551.485.37
2.40
4.33  5   
14Kuchař JanSDH Vojnice197652.206.09
3.12
4.36  6   
15Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198553.567.45
7.45
4.44 8    
16Rozsíval AloisKVS Šumperk199154.508.39
8.39
4.49 9    
17Saňák MartinRapotín197855.289.17
6.20
4.52  7   
18Giesel LiborHoRUNi197355.519.40
6.43
4.54  8   
19Bielčik PetrJR Sport Letohrad197156.2710.16
0.00
4.58   1  
20Badal StanislavSKP Šumperk197856.3810.27
7.30
4.59  9   
21Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196857.3911.28
1.12
5.04   2  
22Kubín AdamCvičírna198757.4111.30
11.30
5.04 10    
23Doležal JaromírBrníčko197458.0811.57
9.00
5.07  10   
24Šrámek JaromírKVS Šumperk195858.1812.07
0.00
5.07    1 
25Dostál JiříAmgis BM196458.5812.47
2.31
5.11   3  
26Skalický JosefPoldr Žichlínek196259.1413.03
0.56
5.12    2 
27Vašíček JiříHoRuni Zábřeh197359.5613.45
10.48
5.16  11   
28Přibyl JosefPostřelmov198260.0913.58
11.01
5.17  12   
29Křivohlávek PavelNový Malín197060.5714.46
4.30
5.21   4  
30Novotný PetrZábřeh196761.5415.43
5.27
5.26   5  
31Mazák LukášSokol Hrabenov198662.3216.21
16.21
5.30 11    
32Pernica JosefHanza197963.0016.49
13.52
5.32  13   
33Tomanek LukášKVS Šumperk200863.2017.09
15.18
5.342     
34Fabiánek JakubSDH Bratrušov200564.0017.49
15.58
5.383     
35Štábl RomanKVS Šumperk197564.0717.56
14.59
5.38  14   
36Hobler MilošLeština197164.1618.05
7.49
5.39   6  
37Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk198466.1920.08
0.00
5.50  1   
38Keszelá ZuzanaKrchleby199067.0820.57
0.00
5.54 1    
39Hlavinková MartinaZábřeh198667.1621.05
0.57
5.55  2   
40Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196367.2521.14
10.58
5.56   7  
41Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195469.0722.56
10.49
6.05    3 
42Štábl PatrikKVS Šumperk200670.1724.06
22.15
6.114     
43Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197570.3024.19
4.11
6.12  3   
44Smolicha JosefNový Malín195670.3024.19
12.12
6.12    4 
45Habigerová RadkaKVS Šumperk199576.5130.40
9.43
6.45 2    
46Květoň VladimírKVS Šumperk196879.1533.04
22.48
6.58   8  
47Krčová MartinaKVS Šumperk197279.1533.04
0.00
6.58   1  
48Vojáčková BlankaNový Malín196183.4037.29
0.00
7.21    1 
49Smyčková TerezaSvébohov199587.5041.39
20.42
7.43 3    
50Kubíčková ŠárkaŠumperk199587.5141.40
20.43
7.43 4    
51Krumer MiroslavMK Ostrov194987.5841.47
0.00
7.44     1