Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2022

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Bratrušovské vrchy
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Kros gymnázia - Chlapák
06. 04. 2022, 17.00
Gymnázium Šumperk - Květoslav Vykydal, Šumperk - areál na Vyhlídce (býv. ODPM)
6430 m / převýšení 176 m / hromadný start, 2 kola, lesní běh, rovinatý profil
2000 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

foto1foto2  

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Bednarský VojtěchTJ Šumperk199724.260.00
0.00
3.47 1    
2Štábl AdamKVS Šumperk200425.461.20
0.00
4.001     
3Žanda AdamTJ Šumperk199126.302.04
2.04
4.07 2    
4Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners199126.522.26
2.26
4.10 3    
5Bláha AdamKVS Šumperk200527.182.52
1.32
4.142     
6Málek JiříKosteljinak.cz198227.242.58
0.00
4.15  1   
7Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200327.263.00
3.00
4.15 4    
8Gieselová IvaTJ Šumperk200427.343.08
0.00
4.171     
9Kostecký JanTJ Šumperk199127.523.26
3.26
4.20 5    
10Kechrt TomášPrime Sport Expert198128.103.44
0.46
4.22  2   
11Kašpařík TomášSK Přerov197528.203.54
0.56
4.24  3   
12Tomanek DanielKVS Šumperk197428.253.59
1.01
4.25  4   
13Směšný JanV12 Team199128.274.01
4.01
4.25 6    
14Veselý RadekŠumperk198828.294.03
4.03
4.25 7    
15Neugebauer PetrJeseník197529.144.48
1.50
4.32  5   
16Filipiová EvaTJ Šumperk198629.254.59
0.00
4.34  1   
17Čech RomanHoRUNi197929.325.06
2.08
4.35  6   
18Küschner TadeášTJ Šumperk200629.355.09
3.49
4.363     
19Bank JaroslavŠumperk198429.365.10
5.10
4.36 8    
20Mazák LukášSokol Hrabenov198629.575.31
5.31
4.39 9    
21Kříž TomášDraci Šumperk198330.316.05
6.05
4.44 10    
22Srovnal OtakarLoko Zábřeh197530.456.19
3.21
4.46  7   
23Jordán AlexandrKVS Šumperk200631.056.39
5.19
4.504     
24Giesel LiborHoRUNi197331.086.42
3.44
4.50  8   
25Kříž RadomírNový Malín197731.106.44
3.46
4.50  9   
26Badal StanislavSKP Šumperk197831.156.49
3.51
4.51  10   
27Vepřek MartinOCR Runners Šumperk199031.256.59
6.59
4.53 11    
28Drtilová VeronikaLitovel198531.307.04
2.05
4.53  2   
29Kubín AdamCvičírna198731.317.05
7.05
4.54 12    
30Saňák MartinRapotín197831.397.13
4.15
4.55  11   
31Šrámek JaromírKVS Šumperk195831.477.21
0.00
4.56    1 
32Štábl PatrikKVS Šumperk200631.507.24
6.04
4.575     
33Bartoš AntonínSKP Šumperk197331.547.28
4.30
4.57  12   
34Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196831.567.30
0.00
4.57   1  
35Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197732.047.38
4.40
4.59  13   
36Doležal JaromírBrníčko197432.107.44
4.46
5.00  14   
37Skalický JosefPoldr Žichlínek196232.568.30
1.09
5.07    2 
38Dostál JiříAmgis BM196433.168.50
1.20
5.10   2  
39Sýkora JanHS Skřítek197833.248.58
6.00
5.11  15   
40Přibyl JosefPostřelmov198233.279.01
6.03
5.12  16   
41Konrád JosefHoral Šumperk197833.369.10
6.12
5.13  17   
42Ozorovský KarolAtletika Zábřeh197633.459.19
6.21
5.14  18   
43Dudešková MarcelaSKP Šumperk197433.579.31
4.32
5.16  3   
44Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197734.4010.14
5.15
5.23  4   
45Venoušová TerezieAtletika Šumperk200534.4110.15
7.07
5.232     
46Vamvakaš DavidDívčí sen198834.4510.19
10.19
5.24 13    
47Harapát AntonínVolejbal Rapotín197434.4810.22
7.24
5.24  19   
48Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk198434.5710.31
5.32
5.26  5   
49Štábl RomanKVS Šumperk197535.0110.35
7.37
5.26  20   
50Květoň VladimírKVS Šumperk196835.0210.36
3.06
5.26   3  
51Hobler MilošLeština197135.0310.37
3.07
5.27   4  
52Vašíček JiříHoRuni Zábřeh197335.2110.55
7.57
5.29  21   
53Jirásková EvaMaratonstav Úpice196435.3711.11
0.00
5.32   1  
54Brokeš RostislavForce Jeseník196235.5311.27
4.06
5.34    3 
55Sýkorová AnnaTJ Šumperk200736.0211.36
8.28
5.363     
56Krpec StanislavŠumperk196236.1211.46
4.25
5.37    4 
57Šimková MarkétaDOLS Šumperk197736.1511.49
6.50
5.38  6   
58Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196336.2511.59
4.29
5.39   5  
59Gronych RadekKomňátka196736.2712.01
4.31
5.40   6  
60Cveček MartinTraceur Šumperk197436.3112.05
9.07
5.40  22   
61Smejkal MartinVikýřovice199436.3312.07
12.07
5.41 14    
62Smolicha JosefNový Malín195636.5012.24
5.03
5.43    5 
63Keszelá ZuzanaKrchleby199036.5812.32
0.00
5.44 1    
64Šafář LadislavSKP Šumperk197537.1012.44
9.46
5.46  23   
65Štýbnarová RadkaZábřeh198637.1712.51
7.52
5.47  7   
66Tkadlec PavelFilipová195537.2012.54
5.33
5.48    6 
67Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195437.3113.05
5.44
5.50    7 
68Bednarský JiříŠumperk196237.5513.29
6.08
5.53    8 
69Křivohlávková IlonaNový Malín196938.0413.38
2.27
5.55   2  
70Svoboda ZdeněkČeská Ves197538.5514.29
11.31
6.03  24   
71Habigerová RadkaKVS Šumperk199539.3915.13
2.41
6.09 2    
72Krčová MartinaKVS Šumperk197239.5515.29
4.18
6.12   3  
73Macková HanaBratrušov198342.5318.27
13.28
6.40  8   
74Kušíková KateřinaŠumperk198445.1420.48
15.49
7.02  9   
75Krumer MiroslavMK Ostrov194947.1722.51
0.00
7.21     1
76Vojáčková BlankaNový Malín196153.0528.39
0.00
8.15    1 
77Hejl JanNový Malín195354.0529.39
22.18
8.24    9