Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2022

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Bratrušovské vrchy
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Bratrušovské vrchy - Chlapák
20. 04. 2022, 17.00
SDH Bratrušov - Petr Miča, Bratrušov - fotbalové hřiště
11930 m / převýšení 427 m / hromadný start, zpevněné cesty, louky, pěšiny
2000 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

foto1   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Bednarský VojtěchTJ Šumperk199750.010.00
0.00
4.11 1    
2Žanda AdamTJ Šumperk199151.441.43
1.43
4.20 2    
3Kostecký JanTJ Šumperk199153.153.14
3.14
4.27 3    
4Málek JiříKosteljinak.cz198254.114.10
0.00
4.32  1   
5Směšný JanV12 Team199154.244.23
4.23
4.33 4    
6Kašpařík TomášSK Přerov197554.264.25
0.15
4.33  2   
7Janů LiborŠumperk197855.175.16
1.06
4.38  3   
8Veselý RadekŠumperk198855.325.31
5.31
4.39 5    
9Neugebauer PetrJeseník197555.445.43
1.33
4.40  4   
10Küschner TadeášTJ Šumperk200656.216.20
0.00
4.431     
11Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197756.406.39
2.29
4.44  5   
12Bank JaroslavŠumperk198456.516.50
6.50
4.45 6    
13Čech RomanHoRUNi197957.037.02
2.52
4.46  6   
14Mazák LukášSokol Hrabenov198658.088.07
8.07
4.52 7    
15Macek JanHS Jeseníky198058.358.34
4.24
4.54  7   
16Saňák MartinRapotín197859.469.45
5.35
5.00  8   
17Badal StanislavSKP Šumperk197860.2810.27
6.17
5.04  9   
18Gál JakubTroubelice199360.3110.30
10.30
5.04 8    
19Ženčák JakubŠumperk198860.3210.31
10.31
5.04 9    
20Kubín AdamCvičírna198760.3410.33
10.33
5.04 10    
21Bielčik PetrJR Sport Letohrad197160.5910.58
0.00
5.06   1  
22Kříž RadomírNový Malín197761.4411.43
7.33
5.10  10   
23Bartoš AntonínSKP Šumperk197361.4511.44
7.34
5.10  11   
24Souček JanKVS Šumperk196561.5011.49
0.51
5.10   2  
25Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198562.0312.02
12.02
5.12 11    
26Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196862.1412.13
1.15
5.12   3  
27Dostál JiříAmgis BM196464.2614.25
3.27
5.24   4  
28Šrámek JaromírKVS Šumperk195864.2714.26
0.00
5.24    1 
29Šimek VladimírDOLS Šumperk197564.3414.33
10.23
5.24  12   
30Skalický JosefPoldr Žichlínek196264.3514.34
0.08
5.24    2 
31Rýznar JanTJ Sokol Hrabenov199664.3814.37
14.37
5.25 12    
32Kříž TomášDraci Šumperk198364.5114.50
14.50
5.26 13    
33Miča JanSDH Bratrušov200764.5914.58
8.38
5.262     
34Benda FrantišekŠtíty198765.0315.02
15.02
5.27 14    
35Doležal JaromírBrníčko197465.3115.30
11.20
5.29  13   
36Benda DavidHorní Studénky197766.1116.10
12.00
5.32  14   
37Jirásková EvaMaratonstav Úpice196467.0517.04
0.00
5.37   1  
38Květoň VladimírKVS Šumperk196869.0119.00
8.02
5.47   5  
39Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197769.0619.05
0.00
5.47  1   
40Hobler MilošLeština197169.5719.56
8.58
5.51   6  
41Šimková MarkétaDOLS Šumperk197773.0523.04
3.59
6.07  2   
42Krpec StanislavŠumperk196273.1323.12
8.46
6.08    3 
43Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196373.1523.14
12.16
6.08   7  
44Smolicha JosefNový Malín195673.5823.57
9.31
6.12    4 
45Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195475.0125.00
10.34
6.17    5 
46Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197575.1325.12
6.07
6.18  3   
47Keszelá ZuzanaKrchleby199075.2725.26
0.00
6.19 1    
48Krobot DanielPostřelmov197377.1927.18
23.08
6.28  15   
49Macková HanaBratrušov198380.1330.12
11.07
6.43  4   
50Kušíková KateřinaŠumperk198483.2433.23
14.18
6.59  5   
51Krčová MartinaKVS Šumperk197285.5535.54
18.50
7.12   2  
52Vojáčková BlankaNový Malín196190.0140.00
0.00
7.32    1