Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2022

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Bratrušovské vrchy
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Běh na Krásném - Chlapák
27. 04. 2022, 17.00
Severka Šumperk - Zdenka Králová, Krásné - vodní nádrž
9370 m / převýšení 310 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
1000 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

foto1   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Jílek OndřejKVS Šumperk199935.080.00
0.00
3.44 1    
2Borák MartinV12 Team199036.361.28
1.28
3.54 2    
3Jílek JakubKVS Šumperk199238.012.53
2.53
4.03 3    
4Žanda AdamTJ Šumperk199138.143.06
3.06
4.04 4    
5Málek JiříKosteljinak.cz198239.104.02
0.00
4.10  1   
6Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners199139.134.05
4.05
4.11 5    
7Kechrt TomášPrime Sport Expert198139.194.11
0.09
4.11  2   
8Kostecký JanTJ Šumperk199139.254.17
4.17
4.12 6    
9Kašpařík TomášSK Přerov197540.185.10
1.08
4.18  3   
10Küschner TadeášTJ Šumperk200640.495.41
0.00
4.211     
11Janů LiborŠumperk197841.236.15
2.13
4.24  4   
12Bank JaroslavŠumperk198441.516.43
6.43
4.27 7    
13Miča PetrSDH Bratrušov197942.026.54
2.52
4.29  5   
14David MichalKMB200342.127.04
7.04
4.30 8    
15Neugebauer PetrJeseník197542.177.09
3.07
4.30  6   
16Matús EduardDívčí sen198942.327.24
7.24
4.32 9    
17Veselý RadekŠumperk198842.597.51
7.51
4.35 10    
18Čech RomanHoRUNi197943.298.21
4.19
4.38  7   
19Směšný JanV12 Team199143.398.31
8.31
4.39 11    
20Mazák LukášSokol Hrabenov198643.418.33
8.33
4.39 12    
21Giesel LiborHoRUNi197344.149.06
5.04
4.43  8   
22Kubín AdamCvičírna198744.269.18
9.18
4.44 13    
23Saňák MartinRapotín197844.309.22
5.20
4.44  9   
24Ženčák JakubŠumperk198844.429.34
9.34
4.46 14    
25Kříž RadomírNový Malín197744.579.49
5.47
4.47  10   
26Badal StanislavSKP Šumperk197845.019.53
5.51
4.48  11   
27Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198545.1010.02
10.02
4.49 15    
28Bielčik PetrJR Sport Letohrad197145.3410.26
0.00
4.51   1  
29Kříž TomášDraci Šumperk198346.0110.53
10.53
4.54 16    
30Šrámek JaromírKVS Šumperk195846.2111.13
0.00
4.56    1 
31Bartoš AntonínSKP Šumperk197346.3011.22
7.20
4.57  12   
32Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196846.3711.29
1.03
4.58   2  
33Doležal JaromírBrníčko197446.5411.46
7.44
5.00  13   
34Skalický JosefPoldr Žichlínek196247.4712.39
1.26
5.05    2 
35Benda DavidHorní Studénky197748.1813.10
9.08
5.09  14   
36Miča JanSDH Bratrušov200748.2313.15
7.34
5.092     
37Benda FrantišekŠtíty198748.3113.23
13.23
5.10 17    
38Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197748.5013.42
9.40
5.12  15   
39Šimek VladimírDOLS Šumperk197548.5413.46
9.44
5.13  16   
40Dostál JiříAmgis BM196448.5713.49
3.23
5.13   3  
41Přibyl JosefPostřelmov198249.1314.05
10.03
5.15  17   
42Štábl PatrikKVS Šumperk200649.4414.36
8.55
5.183     
43Klein PetrCzech Border Boys Štíty198549.5014.42
14.42
5.19 18    
44Pánek OndřejSeverka Šumperk200749.5614.48
9.07
5.194     
45Šťastný Antonín199049.5714.49
14.49
5.19 19    
46Vepřek MartinOCR Runners Šumperk199050.0114.53
14.53
5.20 20    
47Hobler MilošLeština197150.2215.14
4.48
5.22   4  
48Možný StanislavŠumperk197750.3115.23
11.21
5.23  18   
49Štábl RomanKVS Šumperk197550.4115.33
11.31
5.24  19   
50Květoň VladimírKVS Šumperk196851.0715.59
5.33
5.27   5  
51Křivohlávek PavelNový Malín197051.2616.18
5.52
5.29   6  
52Brokeš TomášGF6 Šumperk198451.4016.32
16.32
5.30 21    
53Hejtmánek ŠtěpánSeverka Šumperk200551.5816.50
11.09
5.325     
54Brokeš RostislavForce Jeseník196252.2217.14
6.01
5.35    3 
55Krpec StanislavŠumperk196252.3017.22
6.09
5.36    4 
56Heider LubošKosteljinak.cz199352.4417.36
17.36
5.37 22    
57Keszelá ZuzanaKrchleby199052.5617.48
0.00
5.38 1    
58Šimková MarkétaDOLS Šumperk197753.5718.49
0.00
5.45  1   
59Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196355.1920.11
9.45
5.54   7  
60Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195456.1021.02
9.49
5.59    5 
61Křivohlávková IlonaNový Malín196956.2321.15
0.00
6.01   1  
62Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197557.0321.55
3.06
6.05  2   
63Habigerová RadkaKVS Šumperk199557.2122.13
4.25
6.07 2    
64Macková HanaBratrušov198360.2825.20
6.31
6.27  3   
65Berková KatarínaAtletika Šumperk198165.1330.05
11.16
6.57  4   
66Krumer MiroslavMK Ostrov194966.5431.46
0.00
7.08     1
67Kužíla VilémSeverka Šumperk200767.2132.13
26.32
7.116