Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2022

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Bratrušovské vrchy
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Běh Markovicou - Chlapák
04. 05. 2022, 17.00
Sokol Kolšov - Alois Dražný, Kolšov - hostinec u sv.Anny
8250 m / převýšení 328 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
2500 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

    

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Borák MartinV12 Team199033.570.00
0.00
4.06 1    
2Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners199136.252.28
2.28
4.24 2    
3Málek JiříKosteljinak.cz198237.013.04
0.00
4.29  1   
4Kostecký JanTJ Šumperk199137.193.22
3.22
4.31 3    
5Kašpařík TomášSK Přerov197537.453.48
0.44
4.34  2   
6Miča PetrSDH Bratrušov197938.094.12
1.08
4.37  3   
7Langhammer VáclavŠtíty197838.144.17
1.13
4.38  4   
8Hájek MartinPasivity Žamberk200138.534.56
4.56
4.42 4    
9Neugebauer PetrJeseník197539.135.16
2.12
4.45  5   
10Kuchař JanSDH Vojnice197639.515.54
2.50
4.49  6   
11Čech RomanHoRUNi197940.056.08
3.04
4.51  7   
12Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197740.096.12
3.08
4.52  8   
13Bank JaroslavŠumperk198440.106.13
6.13
4.52 5    
14Veselý RadekV12 Team198840.236.26
6.26
4.53 6    
15Matús EduardDívčí sen198941.287.31
7.31
5.01 7    
16Gál JakubTroubelice199341.317.34
7.34
5.01 8    
17Srovnal OtakarLoko Zábřeh197541.357.38
4.34
5.02  9   
18Saňák MartinRapotín197841.477.50
4.46
5.03  10   
19Kubín AdamCvičírna198741.588.01
8.01
5.05 9    
20Kříž TomášDraci Šumperk198342.028.05
8.05
5.05 10    
21Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198542.218.24
8.24
5.08 11    
22Bielčik PetrJR Sport Letohrad197143.049.07
0.00
5.13   1  
23Doležal JaromírBrníčko197443.119.14
6.10
5.14  11   
24Bartoš AntonínSKP Šumperk197343.209.23
6.19
5.15  12   
25Žoužela DavidBludov198643.249.27
9.27
5.15 12    
26Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196843.289.31
0.24
5.16   2  
27Benda DavidHorní Studénky197743.309.33
6.29
5.16  13   
28Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197744.0610.09
7.05
5.20  14   
29Miča JanSDH Bratrušov200744.1610.19
0.00
5.211     
30Benda FrantišekŠtíty198744.2410.27
10.27
5.22 13    
31Skalický JosefPoldr Žichlínek196244.2810.31
0.00
5.23    1 
32Šimek VladimírDOLS Šumperk197544.4210.45
7.41
5.25  15   
33Ondrášek MilanMK Seitl198544.4710.50
10.50
5.25 14    
34Klein PetrCzech Border Boys Štíty198545.1711.20
11.20
5.29 15    
35Dostál JiříAmgis BM196445.3411.37
2.30
5.31   3  
36Novotný RadekOlšany199245.4911.52
11.52
5.33 16    
37Ozorovský KarolAtletika Zábřeh197646.0712.10
9.06
5.35  16   
38Hobler MilošLeština197146.1312.16
3.09
5.36   4  
39Gronych RadekKomňátka196746.2112.24
3.17
5.37   5  
40Mazák LukášSokol Hrabenov198646.3612.39
12.39
5.38 17    
41Jirásková EvaMaratonstav Úpice196446.4012.43
0.00
5.39   1  
42Křivohlávek PavelNový Malín197046.5813.01
3.54
5.41   6  
43Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197747.0313.06
0.00
5.42  1   
44Žouželová Veronika199147.4013.43
0.00
5.46 1    
45Brokeš TomášGF6 Šumperk198447.5714.00
14.00
5.48 18    
46Krpec StanislavŠumperk196248.2214.25
3.54
5.51    2 
47Heider LubošKosteljinak.cz199349.2515.28
15.28
5.59 19    
48Keszelá ZuzanaKrchleby199049.5015.53
2.10
6.02 2    
49Šimková MarkétaDOLS Šumperk197750.5516.58
3.52
6.10  2   
50Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196351.3917.42
8.35
6.15   7  
51Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195451.4717.50
7.19
6.16    3 
52Smolicha JosefNový Malín195652.1518.18
7.47
6.20    4 
53Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197552.5318.56
5.50
6.24  3   
54Křivohlávková IlonaNový Malín196953.1519.18
6.35
6.27   2  
55Macková HanaBratrušov198355.3921.42
8.36
6.44  4   
56Krňávková EvaŠumperk197556.1922.22
9.16
6.49  5   
57Kušíková KateřinaŠumperk198457.0223.05
9.59
6.54  6   
58Berková KatarínaAtletika Šumperk198161.2827.31
14.25
7.27  7   
59Knápek LubomírLK Šumperk195961.2827.31
17.00
7.27    5 
60Krumer MiroslavMK Ostrov194962.1428.17
0.00
7.32     1
61Vojáčková BlankaNový Malín196164.3030.33
0.00
7.49    1