Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2022

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Bratrušovské vrchy
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Jarní kros Písařova - Chlapák
18. 05. 2022, 17.00
TJ TATRAN, SK Pašerák - Ladislav Drážný, Písařov - hřiště
10310 m / převýšení 257 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, louky
1700 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - Jarní kros Písařova   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto199538.300.00
0.00
3.44 1    
2Málek JiříKosteljinak.cz198243.104.40
0.00
4.11  1   
3Bláha AdamKVS Šumperk200543.204.50
0.00
4.121     
4Filipiová EvaTJ Šumperk198643.284.58
0.00
4.12  1   
5Langhammer VáclavŠtíty197843.395.09
0.29
4.14  2   
6Neugebauer PetrJeseník197544.396.09
1.29
4.19  3   
7Bank JaroslavŠumperk198444.406.10
6.10
4.19 2    
8Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197745.567.26
2.46
4.27  4   
9Mazák LukášSokol Hrabenov198646.318.01
8.01
4.30 3    
10Kalousek JiříČervená Voda199547.048.34
8.34
4.33 4    
11Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198547.138.43
8.43
4.34 5    
12Kubín AdamCvičírna198747.248.54
8.54
4.35 6    
13Veselý RadekV12 Team198847.349.04
9.04
4.36 7    
14Kříž TomášDraci Šumperk198347.359.05
9.05
4.36 8    
15Brückner MiroslavHoral Šumperk197947.519.21
4.41
4.38  5   
16Kříž RadomírNový Malín197747.559.25
4.45
4.38  6   
17Čech RomanHoRUNi197948.009.30
4.50
4.39  7   
18Ženčák JakubŠumperk198848.279.57
9.57
4.41 9    
19Vepřek MartinOCR Runners Šumperk199048.4610.16
10.16
4.43 10    
20Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196849.0210.32
0.00
4.45   1  
21Žoužela DavidBludov198649.2210.52
10.52
4.47 11    
22Rýznar JanTJ Sokol Hrabenov199649.4911.19
11.19
4.49 12    
23Scheuer JanActivity Lanškroun196650.0111.31
0.59
4.51   2  
24Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197750.0911.39
6.59
4.51  8   
25Novotný Tomᚊumperk197550.2711.57
7.17
4.53  9   
26Doležal JaromírBrníčko197450.3212.02
7.22
4.54  10   
27Benda FrantišekŠtíty198751.5713.27
13.27
5.02 13    
28Benda DavidHorní Studénky197751.5713.27
8.47
5.02  11   
29Gronych RadekKomňátka196752.5214.22
3.50
5.07   3  
30Šimková MarkétaDOLS Šumperk197753.2414.54
9.56
5.10  2   
31Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí195353.2514.55
0.00
5.10    1 
32Přibyl JosefPostřelmov198253.5115.21
10.41
5.13  12   
33Brokeš TomášGF6 Šumperk198454.3716.07
16.07
5.17 14    
34Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197754.5116.21
11.23
5.19  3   
35Heider LubošKosteljinak.cz199355.3317.03
17.03
5.23 15    
36Harapát AntonínVolejbal Rapotín197455.3417.04
12.24
5.23  13   
37Žouželová Veronika199156.0317.33
0.00
5.26 1    
38Smolicha TomášNový Malín199557.3219.02
19.02
5.34 16    
39Krpec StanislavŠumperk196257.3719.07
4.12
5.35    2 
40Keszelá ZuzanaKrchleby199057.3819.08
1.35
5.35 2    
41Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197559.3921.09
16.11
5.47  4   
42Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196360.4822.18
11.46
5.53   4  
43Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195461.2622.56
8.01
5.57    3 
44Křivohlávková IlonaNový Malín196962.0523.35
0.00
6.01   1  
45Vojáčková BlankaNový Malín196172.1433.44
0.00
7.00    1