Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2022

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Bratrušovské vrchy
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Běh Violky - Chlapák
25. 05. 2022, 17.00
Šumperský běžecký spolek, Kouty nad Desnou - Hospůdka Na jedno
10900 m / převýšení 463 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty
2000 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

foto1   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Jílek JakubKVS Šumperk199245.240.00
0.00
4.09 1    
2Žanda AdamTJ Šumperk199146.371.13
1.13
4.16 2    
3Málek JiříKosteljinak.cz198247.181.54
0.00
4.20  1   
4Gedeon DominikKVS Šumperk199947.352.11
2.11
4.21 3    
5Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners199148.433.19
3.19
4.28 4    
6Langhammer VáclavŠtíty197848.553.31
1.37
4.29  2   
7David MichalKMB200350.104.46
4.46
4.36 5    
8Neugebauer PetrJeseník197550.134.49
2.55
4.36  3   
9Miča PetrSDH Bratrušov197950.184.54
3.00
4.36  4   
10Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198552.216.57
6.57
4.48 6    
11Čech RomanHoRUNi197952.477.23
5.29
4.50  5   
12Mazák LukášSokol Hrabenov198653.027.38
7.38
4.51 7    
13Kříž TomášDraci Šumperk198353.207.56
7.56
4.53 8    
14Kubín AdamCvičírna198754.359.11
9.11
5.00 9    
15Ženčák JakubŠumperk198854.379.13
9.13
5.00 10    
16Kříž RadomírNový Malín197754.589.34
7.40
5.02  6   
17Matús EduardDívčí sen198955.119.47
9.47
5.03 11    
18Saňák MartinRapotín197856.0410.40
8.46
5.08  7   
19Drtilová VeronikaLitovel198556.1210.48
0.00
5.09  1   
20Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196856.1410.50
0.00
5.09   1  
21Benda FrantišekŠtíty198756.4411.20
11.20
5.12 12    
22Vepřek MartinOCR Runners Šumperk199056.5011.26
11.26
5.12 13    
23Gronych RadekKomňátka196757.2412.00
1.10
5.15   2  
24Bartoš AntonínSKP Šumperk197357.4712.23
10.29
5.18  8   
25Benda DavidHorní Studénky197758.0312.39
10.45
5.19  9   
26Dostál JiříAmgis BM196458.3513.11
2.21
5.22   3  
27Křivohlávek PavelNový Malín197059.0313.39
2.49
5.25   4  
28Štábl RomanKVS Šumperk197559.3414.10
12.16
5.27  10   
29Šťastný Antonín199060.2214.58
14.58
5.32 14    
30Jirásková EvaMaratonstav Úpice196462.3617.12
0.00
5.44   1  
31Heider LubošKosteljinak.cz199363.3018.06
18.06
5.49 15    
32Květoň VladimírKVS Šumperk196863.5218.28
7.38
5.51   5  
33Sklenář JanŠumperk198864.0318.39
18.39
5.52 16    
34Tkadlec PavelFilipová195564.4219.18
0.00
5.56    1 
35Žouželová Veronika199165.4320.19
0.00
6.01 1    
36Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197566.4221.18
10.30
6.07  2   
37Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195466.5121.27
2.09
6.07    2 
38Křivohlávková IlonaNový Malín196968.4323.19
6.07
6.18   2  
39Habigerová RadkaKVS Šumperk199570.0824.44
4.25
6.26 2    
40Macková HanaBratrušov198372.2026.56
16.08
6.38  3   
41Knápek LubomírLK Šumperk195974.1028.46
9.28
6.48    3 
42Krčová MartinaKVS Šumperk197274.3829.14
12.02
6.50   3  
43Berková KatarínaAtletika Šumperk198175.0229.38
18.50
6.53  4   
44Vojáčková BlankaNový Malín196181.2035.56
0.00
7.27    1