Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2022

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Bratrušovské vrchy
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Poběž a uvidíš - Chlapák
15. 06. 2022, 17.00
Oční centrum Ottlens, Šumperk - Lenka Ottová, Hraběšice - hostinec Pod Kamencem
9305 m / převýšení 425 m / hromadný start, horský běh, zpevněné cesty, pěšiny
2000 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

    

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto199538.430.00
0.00
4.09 1    
2Borák MartinV12 Team199038.580.15
0.15
4.11 2    
3Kechrt TomášPrime Sport Expert198141.302.47
0.00
4.27  1   
4Pavelka Ondřej199342.163.33
3.33
4.32 3    
5Málek JiříKosteljinak.cz198243.204.37
1.50
4.39  2   
6Miča PetrSDH Bratrušov197944.375.54
3.07
4.47  3   
7Langhammer VáclavŠtíty197844.405.57
3.10
4.48  4   
8Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197745.286.45
3.58
4.53  5   
9Bank JaroslavŠumperk198445.356.52
6.52
4.53 4    
10Ženčák JaroslavTJ Šumperk196145.406.57
0.00
4.54    1 
11Brückner MiroslavHoral Šumperk197945.567.13
4.26
4.56  6   
12Směšný JanV12 Team199146.027.19
7.19
4.56 5    
13Čech RomanHoRUNi197946.157.32
4.45
4.58  7   
14Kubín AdamCvičírna198747.138.30
8.30
5.04 6    
15Matús EduardDívčí sen198948.199.36
9.36
5.11 7    
16Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196849.1210.29
0.00
5.17   1  
17Köhler JanZábřeh199149.1610.33
10.33
5.17 8    
18Kříž RadomírNový Malín197749.2510.42
7.55
5.18  8   
19Vepřek MartinOCR Runners Šumperk199049.2910.46
10.46
5.19 9    
20Žoužela DavidBludov198649.3410.51
10.51
5.19 10    
21Scheuer JanActivity Lanškroun196649.4110.58
0.29
5.20   2  
22Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197750.0911.26
8.39
5.23  9   
23Šimek VladimírDOLS Šumperk197550.2411.41
8.54
5.24  10   
24Mazák LukášSokol Hrabenov198650.3811.55
11.55
5.26 11    
25Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198550.4111.58
11.58
5.26 12    
26Doležal JaromírBrníčko197450.5512.12
9.25
5.28  11   
27Křivohlávek PavelNový Malín197052.2213.39
3.10
5.37   3  
28Šťastný Antonín199052.5514.12
14.12
5.41 13    
29Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197753.0314.20
0.00
5.42  1   
30Svrčina DavidNový Malín197653.0614.23
11.36
5.42  12   
31Dostál JiříAmgis BM196453.3514.52
4.23
5.45   4  
32Štábl RomanKVS Šumperk197554.0515.22
12.35
5.48  13   
33Žouželová Veronika199154.1215.29
0.00
5.49 1    
34Smolicha TomášNový Malín199554.1415.31
15.31
5.49 14    
35Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk198454.5716.14
1.54
5.54  2   
36Gronych RadekKomňátka196755.0116.18
5.49
5.54   5  
37Ozorovský KarolAtletika Zábřeh197655.1616.33
13.46
5.56  14   
38Heider LubošKosteljinak.cz199355.5617.13
17.13
6.00 15    
39Hobler MilošLeština197155.5817.15
6.46
6.00   6  
40Šimková MarkétaDOLS Šumperk197756.3817.55
3.35
6.05  3   
41Minář JosefTJ Šumperk197057.0418.21
7.52
6.07   7  
42Květoň VladimírKVS Šumperk196857.0918.26
7.57
6.08   8  
43Čmakal FrantišekPolách a syn200358.1919.36
19.36
6.16 16    
44Hejtmánek JanHejtmánek Team198959.2020.37
20.37
6.22 17    
45Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196360.0021.17
10.48
6.26   9  
46Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197560.2821.45
7.25
6.29  4   
47Körn Sebastián200560.3221.49
0.00
6.301     
48Žižlavský JakubDívčí Sen198960.5722.14
22.14
6.33 18    
49Berková MarkétaŠumperk198162.4624.03
9.43
6.44  5   
50Macková HanaBratrušov198362.5624.13
9.53
6.45  6   
51Brokeš TomášGF6 Šumperk198464.3225.49
25.49
6.56 19    
52Habigerová RadkaKVS Šumperk199565.3426.51
11.22
7.02 2    
53Pořízka LuděkDívčí sen198865.5127.08
27.08
7.04 20    
54Kušíková KateřinaŠumperk198466.2027.37
13.17
7.07  7   
55Krčová MartinaKVS Šumperk197267.2028.37
0.00
7.14   1  
56Smolichová JanaZábřeh197169.4130.58
2.21
7.29   2  
57Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195470.4332.00
25.03
7.35    2 
58Hubáček Matěj200671.2832.45
10.56
7.402     
59Hubáček PavelSporton Šumperk197671.2932.46
29.59
7.40  15   
60Kohoutová EmaTJ Šumperk200672.1833.35
0.00
7.461     
61Hynek OndřejSK Salith Sport200772.1833.35
11.46
7.463     
62Feranec MarcelOlomouc197181.0342.20
31.51
8.42   10