Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2022

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Bratrušovské vrchy
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Kros obchodní akademie - Chlapák
28. 09. 2022, 17.00
OA Šumperk - Jaroslav Ženčák, Šumperk - hájenka pod Senovou
4900 m / převýšení 120 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, pěšiny
1200 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - Kros obchodní akademie   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto199517.300.00
0.00
3.34 1    
2Borák MartinV12 Team199018.321.02
1.02
3.46 2    
3Fochler PetrAK Drnovice199118.561.26
1.26
3.51 3    
4Žanda AdamTJ Šumperk199119.211.51
1.51
3.56 4    
5Málek JiříKosteljinak.cz198219.322.02
0.00
3.59  1   
6Kechrt TomášPrime Sport Expert198119.422.12
0.10
4.01  2   
7Neugebauer PetrJeseník197520.242.54
0.52
4.09  3   
8Smolicha TomášNový Malín199520.533.23
3.23
4.15 5    
9Miča PetrSDH Bratrušov197920.553.25
1.23
4.16  4   
10Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197721.013.31
1.29
4.17  5   
11Filipiová EvaTJ Šumperk198621.033.33
0.00
4.17  1   
12Ondrášek MilanMK Seitl198521.133.43
3.43
4.19 6    
13Havlas PetrŠumperk198021.253.55
1.53
4.22  6   
14Šimek VladimírDOLS Šumperk197521.314.01
1.59
4.23  7   
15Čech RomanHoRUNi197921.404.10
2.08
4.25  8   
16Kubín AdamCvičírna198721.444.14
4.14
4.26 7    
17Žoužela DavidBludov198621.494.19
4.19
4.27 8    
18Giesel LiborHoRUNi197321.514.21
2.19
4.27  9   
19Kříž RadomírNový Malín197721.564.26
2.24
4.28  10   
20Kříž TomášDraci Šumperk198321.584.28
4.28
4.28 9    
21Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198522.094.39
4.39
4.31 10    
22Vepřek MartinOCR Runners Šumperk199022.184.48
4.48
4.33 11    
23Miča JanSDH Bratrušov200722.345.04
0.00
4.361     
24Mazák LukášSokol Hrabenov198622.545.24
5.24
4.40 12    
25Hecl MilošKVS Šumperk197623.065.36
3.34
4.42  11   
26Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196823.155.45
0.00
4.44   1  
27Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197723.426.12
4.10
4.50  12   
28Skalický JosefPoldr Žichlínek196224.116.41
0.00
4.56    1 
29Souček JanKVS Šumperk196524.136.43
0.58
4.56   2  
30Křivohlávek PavelNový Malín197024.487.18
1.33
5.03   3  
31Šťastný Antonín199025.037.33
7.33
5.06 13    
32Ozorovský MariánSudkov197525.047.34
5.32
5.06  13   
33Sedláček JiříŠumperk197925.177.47
5.45
5.09  14   
34Tkadlec PavelFilipová195525.508.20
1.39
5.16    2 
35Horníček DanielŠumperk199725.538.23
8.23
5.16 14    
36Brokeš TomášGF6 Šumperk198425.568.26
8.26
5.17 15    
37Šimková MarkétaDOLS Šumperk197726.128.42
5.09
5.20  2   
38Tichý ViktorHoral Šumperk197126.248.54
3.09
5.23   4  
39Zlámalová PetraŠumperk198526.389.08
5.35
5.26  3   
40Hejtmánek JanHejtmánek Team198926.429.12
9.12
5.26 16    
41Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196326.519.21
3.36
5.28   5  
42Ozorovský KarolAtletika Zábřeh197627.079.37
7.35
5.32  15   
43Žižlavský JakubDívčí Sen198927.199.49
9.49
5.34 17    
44Pořízka LuděkDívčí sen198827.4510.15
10.15
5.39 18    
45Schwab PetrNový Malín197427.4610.16
8.14
5.40  16   
46Pavlíková PetraŠumperk199228.0910.39
0.00
5.44 1    
47Starley DominicŠumperk197128.3011.00
5.15
5.48   6  
48Křivohlávková IlonaNový Malín196928.4711.17
0.00
5.52   1  
49Kušíková KateřinaŠumperk198428.5411.24
7.51
5.53  4   
50Feranec MarcelOlomouc197129.1711.47
6.02
5.58   7  
51Batěk MiroslavHrabišín195429.3912.09
5.28
6.03    3 
52Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195430.2512.55
6.14
6.12    4 
53Macková HanaBratrušov198330.5113.21
9.48
6.17  5   
54Knápek LubomírLK Šumperk195931.4314.13
7.32
6.28    5 
55Brücknerová MarcelaBB Akce197833.1915.49
12.16
6.47  6   
56Salas MartaLos Barrios199838.0220.32
9.53
7.45 2