Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2022

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Bratrušovské vrchy
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Šumperská hodinovka - Chlapák
05. 10. 2022, 16.30, Prcek v 16.00
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
0 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - Šumperská hodinovkaFoto 2 - Šumperská hodinovka  

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Pavelka Ondřej1993174280
0
3.26 1    
2Štábl AdamKVS Šumperk2004157381690
0
3.481     
3Kechrt TomášPrime Sport Expert1981157001728
0
3.49  1   
4Málek JiříKosteljinak.cz1982155091919
191
3.52  2   
5Smolicha TomášNový Malín1995152642164
2164
3.55 2    
6Filipiová EvaTJ Šumperk1986152582170
0
3.55  1   
7Miča PetrSDH Bratrušov1979152292199
471
3.56  3   
8Matús EduardDívčí sen1989146172811
2811
4.06 3    
9Šimek VladimírDOLS Šumperk1975144442984
1256
4.09  4   
10Mazák LukášSokol Hrabenov1986141863242
3242
4.13 4    
11Kříž TomášDraci Šumperk1983140883340
3340
4.15 5    
12Brückner MiroslavHoral Šumperk1979140683360
1632
4.15  5   
13Kubín AdamCvičírna1987140303398
3398
4.16 6    
14Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.1985138313597
3597
4.20 7    
15Dudešková MarcelaSKP Šumperk1974138063622
1452
4.20  2   
16Miča JanSDH Bratrušov2007137683660
1970
4.212     
17Kříž RadomírNový Malín1977137133715
1987
4.22  6   
18Dostál JiříAmgis BM1964136883740
0
4.23   1  
19Doležal JaromírBrníčko1974136383790
2062
4.23  7   
20Skalický JosefPoldr Žichlínek1962135083920
0
4.26    1 
21Hynek OndřejSK Salith Sport2007133094119
2429
4.303     
22Hecl MilošKVS Šumperk1976133004128
2400
4.30  8   
23Křivohlávek PavelNový Malín1970129004528
788
4.39   2  
24Vamvakaš DavidDívčí sen1988125444884
4884
4.46 8    
25Květoň VladimírKVS Šumperk1968124344994
1254
4.49   3  
26Jirásková EvaMaratonstav Úpice1964123705058
0
4.51   1  
27Hejtmánek JanHejtmánek Team1989123155113
5113
4.52 9    
28Lolek MichalTJ Sokol Troubelice1988123155113
5113
4.52 10    
29Jurková VeronikaKaravan Su1984123015127
2957
4.52  3   
30Tkadlec PavelFilipová1955122625166
1246
4.53    2 
31Tichý ViktorHoral Šumperk1971122205208
1468
4.54   4  
32Kočandrle JaroslavKVS Šumperk1977120385390
3662
4.59  9   
33Šimková MarkétaDOLS Šumperk1977119505478
3308
5.01  4   
34Brokeš TomášGF6 Šumperk1984119385490
5490
5.01 11    
35Heider LubošKosteljinak.cz1993118255603
5603
5.04 12    
36Krčová MartinaKVS Šumperk1972117285700
642
5.06   2  
37Křivohlávková IlonaNový Malín1969115565872
814
5.11   3  
38Batěk MiroslavHrabišín1954111006328
2408
5.24    3 
39Hubáčková ZuzanaOlomouc1987110776351
4181
5.24  5   
40Žižlavský JakubDívčí Sen1989108946534
6534
5.30 13    
41Macková HanaBratrušov1983103467082
4912
5.47  6   
42Sporek MiroslavLoučná nad Desnou1954103297099
3179
5.48    4 
43Brücknerová MarcelaBB Akce197897627666
5496
6.08  7   
44Krumer MiroslavMK Ostrov194997427686
0
6.09     1