Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2022

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Bratrušovské vrchy
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Běh salónu Zdena - Chlapák
09. 10. 2022, 10.00
Salon Zdena - Zdenka Tonová, Ruda nad Moravou - budova bývalé ZŠ
8120 m / převýšení 205 m / hromadný start, lesní běh, cesty, pěšiny
1500 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - Běh salónu Zdena   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Žanda AdamTJ Šumperk199133.160.00
0.00
4.05 1    
2Minář PatrikPlavecké sporty Šumperk200034.100.54
0.54
4.12 2    
3Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197734.411.25
0.00
4.16  1   
4Filipiová EvaTJ Šumperk198635.242.08
0.00
4.21  1   
5Smolicha TomášNový Malín199535.252.09
2.09
4.21 3    
6Šimek VladimírDOLS Šumperk197535.492.33
1.08
4.24  2   
7Kubín AdamCvičírna198735.542.38
2.38
4.25 4    
8Koudelka DrahomírMeixner197136.012.45
0.00
4.26   1  
9Čech RomanHoRUNi197936.193.03
1.38
4.28  3   
10Bank JaroslavŠumperk198436.223.06
3.06
4.28 5    
11Giesel LiborHoRUNi197336.483.32
2.07
4.31  4   
12Ženčák JaroslavTJ Šumperk196136.503.34
0.00
4.32    1 
13Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198537.374.21
4.21
4.37 6    
14Kříž TomášDraci Šumperk198337.514.35
4.35
4.39 7    
15Kříž RadomírNový Malín197738.335.17
3.52
4.44  5   
16Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196838.525.36
2.51
4.47   2  
17Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197739.456.29
5.04
4.53  6   
18Souček JanKVS Šumperk196539.536.37
3.52
4.54   3  
19Malý TomášKN Projekt197440.066.50
5.25
4.56  7   
20Dostál JiříAmgis BM196440.307.14
4.29
4.59   4  
21Genčur RomanŠumperk198740.337.17
7.17
4.59 8    
22Skalický JosefPoldr Žichlínek196240.377.21
3.47
5.00    2 
23Hecl MilošKVS Šumperk197641.528.36
7.11
5.09  8   
24Mazák LukášSokol Hrabenov198642.028.46
8.46
5.10 9    
25Křivohlávek PavelNový Malín197042.048.48
6.03
5.10   5  
26Šťastný Antonín199042.429.26
9.26
5.15 10    
27Tkadlec PavelFilipová195543.109.54
6.20
5.18    3 
28Šimková MarkétaDOLS Šumperk197743.159.59
7.51
5.19  2   
29Keszelá ZuzanaKrchleby199043.2010.04
0.00
5.20 1    
30Hobler MilošLeština197143.2110.05
7.20
5.20   6  
31Harapát AntonínVolejbal Rapotín197443.3610.20
8.55
5.22  9   
32Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk198443.4710.31
8.23
5.23  3   
33Jirásková EvaMaratonstav Úpice196444.0210.46
0.00
5.25   1  
34Hejtmánek JanHejtmánek Team198944.2311.07
11.07
5.27 11    
35Čechová SilvieHoRUNi197944.4011.24
9.16
5.30  4   
36Tichý ViktorHoral Šumperk197144.5411.38
8.53
5.31   7  
37Bartoš AntonínPetrov200345.0511.49
11.49
5.33 12    
38Bartoš AntonínSKP Šumperk197345.0611.50
10.25
5.33  10   
39Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196345.2412.08
9.23
5.35   8  
40Svoboda ZdeněkČeská Ves197546.4913.33
12.08
5.45  11   
41Bednář OttoTatran Ruda200846.5813.42
0.00
5.471     
42Diviš PetrTatran Ruda200746.5913.43
0.01
5.472     
43Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197547.2714.11
12.03
5.50  5   
44Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195448.1114.55
11.21
5.56    4 
45Křivohlávková IlonaNový Malín196948.1514.59
4.13
5.56   2  
46Batěk MiroslavHrabišín195448.3815.22
11.48
5.59    5 
47Starley DominicŠumperk197148.4315.27
12.42
5.59   9  
48Berková MarkétaŠumperk198149.4416.28
14.20
6.07  6   
49Macková HanaBratrušov198353.0319.47
17.39
6.31  7   
50Beneš Jakub199854.5421.38
21.38
6.45 13    
51Czyžová Renáta199756.5223.36
13.32
7.00 2